PERNATI PRIJATELJI
Lep pozdrav in dobrodošli na forumu!

Če ste že registrirani član foruma, kliknite gumb "prijava" in vstopite v forum. Če ste forum obiskali prvič in še niste njegov član, pa se prosim registrirajte. Registracija vam bo vzela le minutko vašega časa.

Hvala!



*Če imate kakršnekoli težave s prijavo ali registracijo me lahko kontaktirate preko e-maila: maja.janes7@gmail.com

Join the forum, it's quick and easy

PERNATI PRIJATELJI
Lep pozdrav in dobrodošli na forumu!

Če ste že registrirani član foruma, kliknite gumb "prijava" in vstopite v forum. Če ste forum obiskali prvič in še niste njegov član, pa se prosim registrirajte. Registracija vam bo vzela le minutko vašega časa.

Hvala!



*Če imate kakršnekoli težave s prijavo ali registracijo me lahko kontaktirate preko e-maila: maja.janes7@gmail.com
PERNATI PRIJATELJI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PAPIGIZEM -VERA V SVETO PAPIGO

Go down

ALI BOSTE VRJELI V TO VERO

PAPIGIZEM -VERA V SVETO PAPIGO  Vote_lcap50%PAPIGIZEM -VERA V SVETO PAPIGO  Vote_rcap 50% 
[ 5 ]
PAPIGIZEM -VERA V SVETO PAPIGO  Vote_lcap20%PAPIGIZEM -VERA V SVETO PAPIGO  Vote_rcap 20% 
[ 2 ]
PAPIGIZEM -VERA V SVETO PAPIGO  Vote_lcap0%PAPIGIZEM -VERA V SVETO PAPIGO  Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
PAPIGIZEM -VERA V SVETO PAPIGO  Vote_lcap30%PAPIGIZEM -VERA V SVETO PAPIGO  Vote_rcap 30% 
[ 3 ]
PAPIGIZEM -VERA V SVETO PAPIGO  Vote_lcap0%PAPIGIZEM -VERA V SVETO PAPIGO  Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
 
Skupaj glasov : 10
 
 

PAPIGIZEM -VERA V SVETO PAPIGO  Empty PAPIGIZEM -VERA V SVETO PAPIGO

Objavlja  Gost Sre 15 Jan 2014, 03:43



BOG JE USTVARIL SVETO PAPIGO DA BI POMEGALA VSEMU ŽIVEMU IN PO SVOJI ODLOČITVI JO JE POSLAL K MENI PAPI SE JE TAKOJ UDOMAČILA IN zagotovo bi spregovorila o papigizmu če je ne bi ubila hudičeva mačka ki v tej veri velja za prekleto.



pravila vere

ne hrani mačk
ne zaupaj mačkam
podi mačke
moli enkrat na dan
moli pri rastlini
ne uničuj gozdov
časti papige







Molitev











PTICA NAŠA


večno te bomo častili sveta papiga večno in neglede na to kar se zgodi
ne bom izgubil vere vate moja draga papiga


prinesi mi srečo sveta papiga
in odnesi nesrečo
maščeval te bom in ubil zlobne mačke kakor so one ubile tebe






večno te bomo častili sveta papiga večno in ne glede na to kar se zgodi
ne bom izgubil vere vate moja draga papiga
in nikdar ne bom pozabil tvojega pravega imena ti moja sveta Papi




čiv čiv čiv večno te bom častil



ali boste verjeli in napišite mnenja
avatar
Gost
Gost


Nazaj na vrh Go down

Nazaj na vrh

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu