PERNATI PRIJATELJI
Lep pozdrav in dobrodošli na forumu!

Če ste že registrirani član foruma, kliknite gumb "prijava" in vstopite v forum. Če ste forum obiskali prvič in še niste njegov član, pa se prosim registrirajte. Registracija vam bo vzela le minutko vašega časa.

Hvala!



*Če imate kakršnekoli težave s prijavo ali registracijo me lahko kontaktirate preko e-maila: maja.janes7@gmail.com

Join the forum, it's quick and easy

PERNATI PRIJATELJI
Lep pozdrav in dobrodošli na forumu!

Če ste že registrirani član foruma, kliknite gumb "prijava" in vstopite v forum. Če ste forum obiskali prvič in še niste njegov član, pa se prosim registrirajte. Registracija vam bo vzela le minutko vašega časa.

Hvala!



*Če imate kakršnekoli težave s prijavo ali registracijo me lahko kontaktirate preko e-maila: maja.janes7@gmail.com
PERNATI PRIJATELJI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ročno hranjene nimfe

3 posters

Go down

ročno hranjene nimfe Empty ročno hranjene nimfe

Objavlja  dlubej Ned 23 Avg 2015, 13:09

zdravo
odločil sem se,da svoji nimfi priskrbim družbo in ko že imam ravno izbiro sem se odločil za nakup ročno hranjene nimfe ampak sem opazil,da jih ni veliko na prodaji in me zanima kdaj se naj bol prodajajo? in ali če poznate kakšnega rejca,ki se ukvarja z tem v okolici celja?
hvala in lep pozdrav
dlubej
dlubej
Novi član
Novi član

Število prispevkov : 2
Datum registracije : 23/08/2015
Starost : 26

Nazaj na vrh Go down

ročno hranjene nimfe Empty Re: ročno hranjene nimfe

Objavlja  Alojzij Pon 24 Avg 2015, 07:05

Glavnina mladih ptic se izvali v pomladanskem obdobju. Sedaj ima kakšen posameznik mogoče še mladiče iz drugega ali tretjega legla. Sicer nasplošno načrtna vzreja ptic upada, ker tudi povpraševanja. zanje ni. Za ročno hranjeno se boš moral še posebej potruditi, ker nimfe ročno hranijo samo posamezniki. Iz celjskega območja ima lepe  nimfe vsako leto na razstavah g.Zagoričnik iz Šempetra. nasmeh

ročno hranjene nimfe 934967_10201476874233835_1655796875_n
Alojzij
Alojzij
V.I.P.
V.I.P.

Število prispevkov : 1071
Datum registracije : 19/10/2010
Starost : 66

Nazaj na vrh Go down

ročno hranjene nimfe Empty Re: ročno hranjene nimfe

Objavlja  dlubej Pon 24 Avg 2015, 10:27

najlepša hvala zelo vesel
dlubej
dlubej
Novi član
Novi član

Število prispevkov : 2
Datum registracije : 23/08/2015
Starost : 26

Nazaj na vrh Go down

ročno hranjene nimfe Empty Re: ročno hranjene nimfe

Objavlja  zigazor Pon 07 Mar 2016, 09:32

Pozdravljeni,

zanimam se za ročno hranjene nimfe, pa me zanima, če kdo pozna kakšnega rejca iz Ljubljane in okolice.

Hvala, lp
zigazor
zigazor
Novi član
Novi član

Število prispevkov : 1
Datum registracije : 07/03/2016
Starost : 29

Nazaj na vrh Go down

ročno hranjene nimfe Empty Re: ročno hranjene nimfe

Objavlja  Sponsored content


Sponsored content


Nazaj na vrh Go down

Nazaj na vrh

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu