PERNATI PRIJATELJI
Lep pozdrav in dobrodošli na forumu!

Če ste že registrirani član foruma, kliknite gumb "prijava" in vstopite v forum. Če ste forum obiskali prvič in še niste njegov član, pa se prosim registrirajte. Registracija vam bo vzela le minutko vašega časa.

Hvala!



*Če imate kakršnekoli težave s prijavo ali registracijo me lahko kontaktirate preko e-maila: maja.janes7@gmail.com

Join the forum, it's quick and easy

PERNATI PRIJATELJI
Lep pozdrav in dobrodošli na forumu!

Če ste že registrirani član foruma, kliknite gumb "prijava" in vstopite v forum. Če ste forum obiskali prvič in še niste njegov član, pa se prosim registrirajte. Registracija vam bo vzela le minutko vašega časa.

Hvala!



*Če imate kakršnekoli težave s prijavo ali registracijo me lahko kontaktirate preko e-maila: maja.janes7@gmail.com
PERNATI PRIJATELJI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Miško

Go down

Miško Empty Miško

Objavlja  Gost Tor 03 Avg 2010, 04:56

Živjo!

Imam 2 kanarčka.

puščica prvemu je ime Miško. Je oranžne barve, rad skače bounce in leti po kletki je letnik 2010.Miško Miško
puščica druga je Miša ta je bela z oranžnimi lisami prav tako letnik 2010.

Oba imam skupaj v eni kletki.Miško 24072010071
vsak dan ju spustim da prosto letata po prostoru. Jaz težav z lovljenjem nimam ker takoj ko jih dam ven že letata po kletki in iščeta vhod. Ko ga prvi najde gre 2. za njim takrat jih pustim pri meru.

Meni je ime luka. Moj hobij je igranje klavirja in ukvarjanje s kanarčki.
Lepo vas pozdravljejo Luka, Miško in Miša.

avatar
Gost
Gost


Nazaj na vrh Go down

Miško Empty Re: Miško

Objavlja  majaklr Sre 04 Avg 2010, 09:00

Huh imaš srečo. ko sta se moja dva navadla da sta bla spuščena ju nisi mogo proti njuni volji not v kletko spravit. sta bla tak pametna da ko sta postala lačna je eden šel jest drugi pa je zunaj čakal nato pa sta se zamenjala in ju nisi mogo oba naenkrat zapret.
zj ko pa imam še samo samičko in ko jo spustim dvignem kletko tako da so vratca pred njo ona pa noter skoči zelo vesel
majaklr
majaklr
Član
Član

Število prispevkov : 85
Datum registracije : 15/06/2010
Starost : 33

Nazaj na vrh Go down

Miško Empty Re: Miško

Objavlja  Gost Sre 04 Avg 2010, 18:25

Moja dva pa sploh nista bila dolgo zunaj. Kajti ko sem jih spustil prvič sta iskala kje je kletka zdaj jo pa postavljam vsak dan na isto mesto(kletko) in zdaj skos skačata po kletki bolj malo pa letita in če hoče nazaj v kletko se spusti kar iz zraka skoz vratca tudi če kletko prestavim sta še vedno na njej zato če želim da vsaj malo letata in se razmigata moram kletko skriti v drugi sobi potem pa malo letata ko sta se naletala prinesem kletko in brez No težev gresta noter zaprem vratca in kletko obesim na žebelj na steni.
Škoda ker imate drugi toliko težav. 😢
avatar
Gost
Gost


Nazaj na vrh Go down

Miško Empty Re: Miško

Objavlja  majaklr Čet 05 Avg 2010, 08:41

Js sem jima postavla sred sobe drevo. v eno vlko glineno posodo sem jeseni ko ni več listov na drevju poiskala eno malo drevo in v lonec z zemljo dala in sta zlo rada skakala po drevesu in če sm kako musko vklučla sta zlo letala po sobi. poskusi tako da jima kako musko zraven naštimaš
majaklr
majaklr
Član
Član

Število prispevkov : 85
Datum registracije : 15/06/2010
Starost : 33

Nazaj na vrh Go down

Miško Empty Re: Miško

Objavlja  Gost Ned 31 Okt 2010, 18:34

Zdaj je stanje pri nas takšno: doma imamo 4 ptice
Prej smo imeli 2 kanarčka zdaj smo pa kanarčka ločili ker je samica zlegla jajce.
Samica je zdaj v taveliki kletki. Zdaj imam v taveliki kletki 2 samčka gould amadine in samičko kanarčka.
Samec ima pa svojo keltko ker ko smo ga dali v kletko kljer so amadine jih je tepel in zdaj je sam v majnši kletki.
avatar
Gost
Gost


Nazaj na vrh Go down

Miško Empty Re: Miško

Objavlja  Sponsored content


Sponsored content


Nazaj na vrh Go down

Nazaj na vrh

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu