PERNATI PRIJATELJI
Lep pozdrav in dobrodošli na forumu!

Če ste že registrirani član foruma, kliknite gumb "prijava" in vstopite v forum. Če ste forum obiskali prvič in še niste njegov član, pa se prosim registrirajte. Registracija vam bo vzela le minutko vašega časa.

Hvala!



*Če imate kakršnekoli težave s prijavo ali registracijo me lahko kontaktirate preko e-maila: maja.janes7@gmail.com

Join the forum, it's quick and easy

PERNATI PRIJATELJI
Lep pozdrav in dobrodošli na forumu!

Če ste že registrirani član foruma, kliknite gumb "prijava" in vstopite v forum. Če ste forum obiskali prvič in še niste njegov član, pa se prosim registrirajte. Registracija vam bo vzela le minutko vašega časa.

Hvala!



*Če imate kakršnekoli težave s prijavo ali registracijo me lahko kontaktirate preko e-maila: maja.janes7@gmail.com
PERNATI PRIJATELJI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pozdravljeni

3 posters

Go down

Pozdravljeni Empty Pozdravljeni

Objavlja  alesnatalija Tor 28 Sep 2010, 18:43

Sem Natalija stara 23 let do predlani sem bila ponosna lastnica para kanarčkov katera sta živela 10 let nato sta pognila, letos pa sem si domov prinesla maelga Aleksandra Pepija,kateri je bil ročno hranjem in pri enih lastnikih ki mu niso posvečali največ časa tako da se ni pustil niti prav prijeti, ampak sedaj je pravi cartek frajer se pride cartat celo v posteljo, saj je večinoma spuščen in z mano, pred mesecem sem mu kupila samičko katera je na žalost poginila vrjetno jo je kap ponoči zjutraj je revica bila mrtva,vsi smo bili žalostni saj smo se je že kr navadili in tudi ona nas se je že počasi prišla cartat, ampak zdaj je pač ni več in upam da kmalu najdem novo "ženko" za mojega carteka. Doma imam tudi psa nemškega ovčarja, muceka starega 3 leta, zajce imela pa sem že pravi živalski vrt ampak to se z leti vse spremeni... nasmeh no to bo to zaenkrat...
alesnatalija
alesnatalija
Član
Član

Število prispevkov : 12
Datum registracije : 28/09/2010
Starost : 37

Nazaj na vrh Go down

Pozdravljeni Empty Re: Pozdravljeni

Objavlja  Maja Pet 19 Nov 2010, 11:32

Lepo pozdravljena in dobrodošla med ljubitelje pernatih prijateljev! Ali še vedno iščeš ženko za Pepija? Morda bi nam lahko pokazala kakšne slikice? mižikanje
Maja
Maja
Admin
Admin

Število prispevkov : 894
Datum registracije : 02/05/2009
Starost : 34

Nazaj na vrh Go down

Pozdravljeni Empty Re: Pozdravljeni

Objavlja  damjan Ned 21 Nov 2010, 07:21

če smem bi dodal samo eno stvar
če imaš ti takega crtuha ki se rad crta pri tebi mu nikar ne kupuj samice ker vse to kar sedaj posveča tebi bo potem posvecal samici ali pa jo sploh ne bo sprejel. razen če hočes imeti mlade aleksandra in ne več hisnega ljubljencka.
l.p.
damjan
damjan
Član
Član

Število prispevkov : 84
Datum registracije : 02/11/2010
Starost : 43

Nazaj na vrh Go down

Pozdravljeni Empty Re: Pozdravljeni

Objavlja  Sponsored content


Sponsored content


Nazaj na vrh Go down

Nazaj na vrh

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu