PERNATI PRIJATELJI
Lep pozdrav in dobrodošli na forumu!

Če ste že registrirani član foruma, kliknite gumb "prijava" in vstopite v forum. Če ste forum obiskali prvič in še niste njegov član, pa se prosim registrirajte. Registracija vam bo vzela le minutko vašega časa.

Hvala!



*Če imate kakršnekoli težave s prijavo ali registracijo me lahko kontaktirate preko e-maila: maja.janes7@gmail.com

Join the forum, it's quick and easy

PERNATI PRIJATELJI
Lep pozdrav in dobrodošli na forumu!

Če ste že registrirani član foruma, kliknite gumb "prijava" in vstopite v forum. Če ste forum obiskali prvič in še niste njegov član, pa se prosim registrirajte. Registracija vam bo vzela le minutko vašega časa.

Hvala!



*Če imate kakršnekoli težave s prijavo ali registracijo me lahko kontaktirate preko e-maila: maja.janes7@gmail.com
PERNATI PRIJATELJI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gnezda za kanarčke gnezdilne vrečke za eksote in mogoče genzdo za male papige!

+2
Maja
Darko Kavaš
6 posters

Go down

Gnezda za kanarčke gnezdilne vrečke za eksote in mogoče genzdo za male papige! Empty Gnezda za kanarčke gnezdilne vrečke za eksote in mogoče genzdo za male papige!

Objavlja  Gost Tor 05 Okt 2010, 05:26

puščica Izdelam gnezdilne škatljice za eksote 12x12cm seveda če želite gnezdilnice za večje ptice pa moram izvedeti mere v cm in velikost odprtine!
Cena je do 12cm v višino 8€, od 13-20cm pa je cena 15€, od 21cm naprej je cena 20€


Nazadnje urejal/a Miško Pet 26 Nov 2010, 03:50; skupaj popravljeno 1 krat
avatar
Gost
Gost


Nazaj na vrh Go down

Gnezda za kanarčke gnezdilne vrečke za eksote in mogoče genzdo za male papige! Empty Re: Gnezda za kanarčke gnezdilne vrečke za eksote in mogoče genzdo za male papige!

Objavlja  Darko Kavaš Tor 05 Okt 2010, 18:08

mogoče kaka slika teh gnezd
je pa zanimivo da izdelujete gnezda doma
Darko Kavaš
Darko Kavaš
Član
Član

Število prispevkov : 163
Datum registracije : 20/08/2010
Starost : 46

Nazaj na vrh Go down

Gnezda za kanarčke gnezdilne vrečke za eksote in mogoče genzdo za male papige! Empty Re: Gnezda za kanarčke gnezdilne vrečke za eksote in mogoče genzdo za male papige!

Objavlja  Maja Čet 18 Nov 2010, 07:59

Kakšne slikice morda? Je tole še aktualno? nasmeh
Maja
Maja
Admin
Admin

Število prispevkov : 894
Datum registracije : 02/05/2009
Starost : 34

Nazaj na vrh Go down

Gnezda za kanarčke gnezdilne vrečke za eksote in mogoče genzdo za male papige! Empty Re: Gnezda za kanarčke gnezdilne vrečke za eksote in mogoče genzdo za male papige!

Objavlja  PilotGirl Sob 20 Nov 2010, 02:40

Mene nekaj zanima, so gnezda čisto zaprta oz. lahko daš kakšno slikco. Da vidim, če bi meni prišla prav? Lahko mi tudi na mail pošlješ slikce pilotgirl@skydancers.org
PilotGirl
PilotGirl
Član
Član

Število prispevkov : 59
Datum registracije : 10/05/2009
Starost : 41

Nazaj na vrh Go down

Gnezda za kanarčke gnezdilne vrečke za eksote in mogoče genzdo za male papige! Empty Re: Gnezda za kanarčke gnezdilne vrečke za eksote in mogoče genzdo za male papige!

Objavlja  Gost Ned 21 Nov 2010, 07:30

Zdaj so gnezda v takšni svetlo zeleni barvi.

Slikice pa bodo kmalu.
avatar
Gost
Gost


Nazaj na vrh Go down

Gnezda za kanarčke gnezdilne vrečke za eksote in mogoče genzdo za male papige! Empty Re: Gnezda za kanarčke gnezdilne vrečke za eksote in mogoče genzdo za male papige!

Objavlja  PilotGirl Ned 21 Nov 2010, 07:37

Barva mi niti ni pomembno, samo, da bodo moje zebrice in ostali notri hodili. Zato me pa zanima kakšno je gnezdo mižikanje
PilotGirl
PilotGirl
Član
Član

Število prispevkov : 59
Datum registracije : 10/05/2009
Starost : 41

Nazaj na vrh Go down

Gnezda za kanarčke gnezdilne vrečke za eksote in mogoče genzdo za male papige! Empty Re: Gnezda za kanarčke gnezdilne vrečke za eksote in mogoče genzdo za male papige!

Objavlja  Gost Ned 21 Nov 2010, 07:40

Knezdo je takšne oblike material iz katerega je narejen je pa drugačen:

http://trgovina.siol.net/oddelki/zoo/Assets/product_images/male110/40325602.jpgGnezda za kanarčke gnezdilne vrečke za eksote in mogoče genzdo za male papige! 40325602
avatar
Gost
Gost


Nazaj na vrh Go down

Gnezda za kanarčke gnezdilne vrečke za eksote in mogoče genzdo za male papige! Empty Re: Gnezda za kanarčke gnezdilne vrečke za eksote in mogoče genzdo za male papige!

Objavlja  PilotGirl Ned 21 Nov 2010, 08:07

S tem gnezdom mam slabe izkušnje. Namreč dva sta se mi že obesla tam kjer pride robček in špranja. jokanje In se ujame nogica in je potem problem. Enga mi je ratalo rešit in pocelit, sicer bo za skos šepal, drugi pa nažalost poginil kljub temu, da sem ga takoj rešla pa odrezala stran gnezdo jokanje

A kake druge variante nimaš? Namreč ujemajo se točno pri vhodu ali pa ko gredo na strehco in jim nogica nekako vmes pride.
PilotGirl
PilotGirl
Član
Član

Število prispevkov : 59
Datum registracije : 10/05/2009
Starost : 41

Nazaj na vrh Go down

Gnezda za kanarčke gnezdilne vrečke za eksote in mogoče genzdo za male papige! Empty Re: Gnezda za kanarčke gnezdilne vrečke za eksote in mogoče genzdo za male papige!

Objavlja  Gost Ned 21 Nov 2010, 18:56

Mam še varianto ki je cela iz žic samo je noter treba nanosit material.

Ta iz žice so pa prav tako 6€ na komad so pa oblike navadnega gnezda ali takšnega kot je on na slikici.
avatar
Gost
Gost


Nazaj na vrh Go down

Gnezda za kanarčke gnezdilne vrečke za eksote in mogoče genzdo za male papige! Empty Re: Gnezda za kanarčke gnezdilne vrečke za eksote in mogoče genzdo za male papige!

Objavlja  PilotGirl Ned 21 Nov 2010, 21:06

Jaz sem tudi pri tej dajala spodaj podlago. Bom razmislila, pa ti sporočim.
PilotGirl
PilotGirl
Član
Član

Število prispevkov : 59
Datum registracije : 10/05/2009
Starost : 41

Nazaj na vrh Go down

Gnezda za kanarčke gnezdilne vrečke za eksote in mogoče genzdo za male papige! Empty Re: Gnezda za kanarčke gnezdilne vrečke za eksote in mogoče genzdo za male papige!

Objavlja  Gost Pon 22 Nov 2010, 01:49

Zdaj imam še eno možnost lesene gnezdilne škatljice niso težke zelo lepe in ročno narejene cana pa je 8€ ampak se da še kaj zmenit prvem kupcu ki se zinteresera je malo ceneje.
Torej zate PilotGirl je ta lesena škatljica 7€.
Slikice pridejo


Nazadnje urejal/a Miško Pon 22 Nov 2010, 18:02; skupaj popravljeno 1 krat
avatar
Gost
Gost


Nazaj na vrh Go down

Gnezda za kanarčke gnezdilne vrečke za eksote in mogoče genzdo za male papige! Empty Re: Gnezda za kanarčke gnezdilne vrečke za eksote in mogoče genzdo za male papige!

Objavlja  PilotGirl Pon 22 Nov 2010, 07:10

Kakšne so pa mere tele za zebrice? Pa je tko, da lahko, za rešetko zataknim? Se da kaj odpreti, za preverit jajčka?
PilotGirl
PilotGirl
Član
Član

Število prispevkov : 59
Datum registracije : 10/05/2009
Starost : 41

Nazaj na vrh Go down

Gnezda za kanarčke gnezdilne vrečke za eksote in mogoče genzdo za male papige! Empty Re: Gnezda za kanarčke gnezdilne vrečke za eksote in mogoče genzdo za male papige!

Objavlja  Gost Pon 22 Nov 2010, 07:34

Mere so naslednje
Pošljem na e-mail!

[img][/img]
avatar
Gost
Gost


Nazaj na vrh Go down

Gnezda za kanarčke gnezdilne vrečke za eksote in mogoče genzdo za male papige! Empty Re: Gnezda za kanarčke gnezdilne vrečke za eksote in mogoče genzdo za male papige!

Objavlja  Gost Pon 22 Nov 2010, 07:40

zdaj se pogovarjava o leseni gnezdilni škatljici ki jo pritrdiš z obešalom in se zgornja ploskev odpre in se lahko jajčka preveri.
Gnezdo je iz zelo tankega lesa zat ni težek če pa hočeš pa lahko naredim še odprtinice za zračenje.
Vse ostalo si dobil(a) na tvoj email: pilotgirl@skydancers.org

avatar
Gost
Gost


Nazaj na vrh Go down

Gnezda za kanarčke gnezdilne vrečke za eksote in mogoče genzdo za male papige! Empty Re: Gnezda za kanarčke gnezdilne vrečke za eksote in mogoče genzdo za male papige!

Objavlja  PilotGirl Pon 22 Nov 2010, 10:05

Sem dobila. Moram še moji boljši polovici pokazat pa se bomo zmenili za več kosov mižikanje
PilotGirl
PilotGirl
Član
Član

Število prispevkov : 59
Datum registracije : 10/05/2009
Starost : 41

Nazaj na vrh Go down

Gnezda za kanarčke gnezdilne vrečke za eksote in mogoče genzdo za male papige! Empty Re: Gnezda za kanarčke gnezdilne vrečke za eksote in mogoče genzdo za male papige!

Objavlja  Gost Pon 22 Nov 2010, 18:01

PilotGyrl torej komad je 7€.
Koliko kosov želiš?





Nazadnje urejal/a Miško Tor 23 Nov 2010, 01:10; skupaj popravljeno 2 krat
avatar
Gost
Gost


Nazaj na vrh Go down

Gnezda za kanarčke gnezdilne vrečke za eksote in mogoče genzdo za male papige! Empty Re: Gnezda za kanarčke gnezdilne vrečke za eksote in mogoče genzdo za male papige!

Objavlja  Maja Pon 22 Nov 2010, 22:25

Miško je napisal/a:Koliko kosov ker to je kar težko naredit!
Koliko kosov?
A zdaj to to to kocka 12cm
Za boga svetega Miško, daj prosim piši bolj razumljivo no... Tole več ni normalno! Kako ti uspe tako pisat - A zdaj to to to kocka... Če imaš kakšne težave s pisanjem, branjem (mislim resne težave), nam prosim sporoči, da bomo vsaj razumeli zakaj je tako.
Maja
Maja
Admin
Admin

Število prispevkov : 894
Datum registracije : 02/05/2009
Starost : 34

Nazaj na vrh Go down

Gnezda za kanarčke gnezdilne vrečke za eksote in mogoče genzdo za male papige! Empty Re: Gnezda za kanarčke gnezdilne vrečke za eksote in mogoče genzdo za male papige!

Objavlja  Gost Čet 25 Nov 2010, 08:02

Saj zdaj se trudim!!!!! Pa tudi za nazaj popravljam prispevke na forumu (moje), ki so nerazločno napisani.
Upam, da kmalu ne bom več >>>>zahteven član<<<<
avatar
Gost
Gost


Nazaj na vrh Go down

Gnezda za kanarčke gnezdilne vrečke za eksote in mogoče genzdo za male papige! Empty Re: Gnezda za kanarčke gnezdilne vrečke za eksote in mogoče genzdo za male papige!

Objavlja  Gost Čet 25 Nov 2010, 08:16

Torej PilotGirl v izdelavi je 1 komad gnezdilne škatljice 12x12cm.
Z odprtino 5x5cm. To bo stalo 7€+ poštnina
avatar
Gost
Gost


Nazaj na vrh Go down

Gnezda za kanarčke gnezdilne vrečke za eksote in mogoče genzdo za male papige! Empty Re: Gnezda za kanarčke gnezdilne vrečke za eksote in mogoče genzdo za male papige!

Objavlja  Gost Sob 27 Nov 2010, 23:24

Naredil sem gnezdilno škatljico! A ti slike pošljem na mail PilotGirl? vprašaj Ali jih kar tukaj objavim? vprašaj vprašaj
Hitro odgovori!

pale


Nazadnje urejal/a Miško Ned 28 Nov 2010, 03:58; skupaj popravljeno 1 krat
avatar
Gost
Gost


Nazaj na vrh Go down

Gnezda za kanarčke gnezdilne vrečke za eksote in mogoče genzdo za male papige! Empty Re: Gnezda za kanarčke gnezdilne vrečke za eksote in mogoče genzdo za male papige!

Objavlja  Miki-Kodeljevo Ned 28 Nov 2010, 02:07

Miško je napisal/a:Naredil sem gnezdilno škatljico! A ti slike pošljem na mail? vprašaj Ali jih kar tukaj objavim? vprašaj vprašaj
Hitro odgovori!

pale

Kje je slikica? Pa cena je tudi visoka, saj sem jaz naredil 3 večje za isti denar.
Miki-Kodeljevo
Miki-Kodeljevo
V.I.P.
V.I.P.

Število prispevkov : 487
Datum registracije : 10/05/2009
Starost : 59

Nazaj na vrh Go down

Gnezda za kanarčke gnezdilne vrečke za eksote in mogoče genzdo za male papige! Empty Živijo

Objavlja  bozokandric Sre 04 Apr 2012, 05:58

Jaz pa imam eno vprašanje ! Kako mora biti velika luknja na gnezdu (škatla) , ker imam en par riževcev. Koliko sem prebral, riževci gnezdijo v zaprtih gnezdih (škatlah) . Hvala za odgovor in če ima kdo riževce bi prosil za malo pomoči . Hvala Božo
bozokandric
bozokandric
Član
Član

Število prispevkov : 12
Datum registracije : 01/02/2012
Starost : 57

Nazaj na vrh Go down

Gnezda za kanarčke gnezdilne vrečke za eksote in mogoče genzdo za male papige! Empty Re: Gnezda za kanarčke gnezdilne vrečke za eksote in mogoče genzdo za male papige!

Objavlja  Alojzij Sre 04 Apr 2012, 06:52

Gnezdo za riževce naj ima luknjo premera cca. 5 cm. Samo gnezdo naj bo malo večje kakor so občajna gnezda za cebrice, galebčke in guld amadine . presenečen


Alojzij
Alojzij
V.I.P.
V.I.P.

Število prispevkov : 1071
Datum registracije : 19/10/2010
Starost : 66

Nazaj na vrh Go down

Gnezda za kanarčke gnezdilne vrečke za eksote in mogoče genzdo za male papige! Empty Re: Gnezda za kanarčke gnezdilne vrečke za eksote in mogoče genzdo za male papige!

Objavlja  Sponsored content


Sponsored content


Nazaj na vrh Go down

Nazaj na vrh


 
Permissions in this forum:
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu