PERNATI PRIJATELJI
Lep pozdrav in dobrodošli na forumu!

Če ste že registrirani član foruma, kliknite gumb "prijava" in vstopite v forum. Če ste forum obiskali prvič in še niste njegov član, pa se prosim registrirajte. Registracija vam bo vzela le minutko vašega časa.

Hvala!



*Če imate kakršnekoli težave s prijavo ali registracijo me lahko kontaktirate preko e-maila: maja.janes7@gmail.com

Join the forum, it's quick and easy

PERNATI PRIJATELJI
Lep pozdrav in dobrodošli na forumu!

Če ste že registrirani član foruma, kliknite gumb "prijava" in vstopite v forum. Če ste forum obiskali prvič in še niste njegov član, pa se prosim registrirajte. Registracija vam bo vzela le minutko vašega časa.

Hvala!



*Če imate kakršnekoli težave s prijavo ali registracijo me lahko kontaktirate preko e-maila: maja.janes7@gmail.com
PERNATI PRIJATELJI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

eva01

2 posters

Go down

eva01 Empty eva01

Objavlja  eva01 Sre 17 Nov 2010, 07:52

Moje ime je Eva in prihajam iz Ptuja, oziroma okolice.

Doma imam trenutno samo mačko, sicer pa sem velika ljubiteljica živali. Imela sem že razne ptice, mačke, ribe in podobno, ampak sem se jih morala odpovedati, zaradi pomanjkanja časa.

Na forum sem se registrirala predvsem zato, ker se mi je zdel zanimiv in ker imam rada ptice.

V svojem prostem času pa igram violino ( to ni ravno moj prosti čas, ampak se s tem čisto resno ukvarjam ), klavir, plešem hip hop, ipd.

Mislim, da je to dovolj zaenkrat, če pa ima še kdo kakšno vprašanje, me naj samo vpraša.
eva01
eva01
Novi član
Novi član

Število prispevkov : 3
Datum registracije : 17/11/2010
Starost : 33

http://maestrofanclub.slovenianforum.com/index.htm

Nazaj na vrh Go down

eva01 Empty Re: eva01

Objavlja  Miki-Kodeljevo Sre 17 Nov 2010, 09:13

Dobrodošla in veliko zanimivega branja.
Miki-Kodeljevo
Miki-Kodeljevo
V.I.P.
V.I.P.

Število prispevkov : 487
Datum registracije : 10/05/2009
Starost : 59

Nazaj na vrh Go down

Nazaj na vrh


 
Permissions in this forum:
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu