PERNATI PRIJATELJI
Lep pozdrav in dobrodošli na forumu!

Če ste že registrirani član foruma, kliknite gumb "prijava" in vstopite v forum. Če ste forum obiskali prvič in še niste njegov član, pa se prosim registrirajte. Registracija vam bo vzela le minutko vašega časa.

Hvala!



*Če imate kakršnekoli težave s prijavo ali registracijo me lahko kontaktirate preko e-maila: maja.janes7@gmail.com

Join the forum, it's quick and easy

PERNATI PRIJATELJI
Lep pozdrav in dobrodošli na forumu!

Če ste že registrirani član foruma, kliknite gumb "prijava" in vstopite v forum. Če ste forum obiskali prvič in še niste njegov član, pa se prosim registrirajte. Registracija vam bo vzela le minutko vašega časa.

Hvala!



*Če imate kakršnekoli težave s prijavo ali registracijo me lahko kontaktirate preko e-maila: maja.janes7@gmail.com
PERNATI PRIJATELJI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pink Queen

2 posters

Go down

Pink Queen Empty Pink Queen

Objavlja  Pink Queen Čet 18 Nov 2010, 16:11

Sem Ana iz ljubljane in obožujem kanarčke in pse. Imam okoli 4. leta starega kanarčka Jakata, kistalno poje. Je zelo prijazen in ogromno časa preživi zunaj kletke nasmeh. Zanima me veliko stvari o kanarčki, še posebaj pa če so lahko sami izven kletke in prosto letajo (po stanovanju, da se razume) nasmeh
Pink Queen
Pink Queen
Novi član
Novi član

Število prispevkov : 2
Datum registracije : 07/11/2010
Starost : 30

Nazaj na vrh Go down

Pink Queen Empty Re: Pink Queen

Objavlja  Maja Čet 18 Nov 2010, 23:41

Lepo pozdravljena Ana! Svojega kanarčka nam lahko predstaviš tudi s slikami, da bomo videli kako izgleda... mižikanje Vse kar te zanima o kanarčkih, si poglej pod rubriko o kanarčkih in če ne najdeš odgovora na svoje vprašanje, nam ga postavi, pa ti bomo skušali pomagati. nasmeh
Maja
Maja
Admin
Admin

Število prispevkov : 894
Datum registracije : 02/05/2009
Starost : 34

Nazaj na vrh Go down

Pink Queen Empty Re: Pink Queen

Objavlja  Pink Queen Pet 19 Nov 2010, 04:17

hvala mižikanje
Pink Queen
Pink Queen
Novi član
Novi član

Število prispevkov : 2
Datum registracije : 07/11/2010
Starost : 30

Nazaj na vrh Go down

Pink Queen Empty Re: Pink Queen

Objavlja  Sponsored content


Sponsored content


Nazaj na vrh Go down

Nazaj na vrh


 
Permissions in this forum:
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu