PERNATI PRIJATELJI
Lep pozdrav in dobrodošli na forumu!

Če ste že registrirani član foruma, kliknite gumb "prijava" in vstopite v forum. Če ste forum obiskali prvič in še niste njegov član, pa se prosim registrirajte. Registracija vam bo vzela le minutko vašega časa.

Hvala!



*Če imate kakršnekoli težave s prijavo ali registracijo me lahko kontaktirate preko e-maila: maja.janes7@gmail.com

Join the forum, it's quick and easy

PERNATI PRIJATELJI
Lep pozdrav in dobrodošli na forumu!

Če ste že registrirani član foruma, kliknite gumb "prijava" in vstopite v forum. Če ste forum obiskali prvič in še niste njegov član, pa se prosim registrirajte. Registracija vam bo vzela le minutko vašega časa.

Hvala!



*Če imate kakršnekoli težave s prijavo ali registracijo me lahko kontaktirate preko e-maila: maja.janes7@gmail.com
PERNATI PRIJATELJI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gašper

2 posters

Go down

Gašper Empty Gašper

Objavlja  Gašper Pet 19 Nov 2010, 21:40

Pozdravljeni zelo vesel

Sem Gašper Zalokar star 19 let doma iz Šentjerneja (širša okolica Novega mesta če komu ni znano),rad imam živali predvsem okrasno perutnino kot so fazani,račke,majhni ptiči idt...,nekaj od teh imam tudi doma(rdeče zlate fazane,račke mandarinke,grlice,par kanarčkov,Šentjernejsko pasmo kokoši) in se v tem hobiju že kakih 5 let,sam sem tudi včlanjej v DGMPŽ Novo mesto.

Rad bi se še posvetil malo v golobe (Kinge), tako da če ima ali pa pozna katerega da jih ima za prodajo prosim če mi lahko pove mižikanje

No tukaj trenutno samo dve sliki,upam da jih bo v prihodnje kaj več.

Rdeče zlati fazan (skupinska xD)
Gašper Moje-zivali-foto_11901312_11901327_17905247

Gašper Moje-zivali-foto_11901312_11901327_15118068

Če pa koga ,kaj zanima pa kr vprašajte.

LP.
Gašper
Gašper
Gašper
Član
Član

Število prispevkov : 30
Datum registracije : 04/06/2009

Nazaj na vrh Go down

Gašper Empty Re: Gašper

Objavlja  Maja Sob 20 Nov 2010, 06:45

Lepo pozdravljen na forumu (ponovno)! mižikanje Na forumu že imamo enega člana, ki ima kinge in se zanima za njih, pa boš morda z njim lahko stopil v stik. Če imaš kakšne nove slikice, jih kar naloži v svoj album, v galerijo. nasmeh
Maja
Maja
Admin
Admin

Število prispevkov : 894
Datum registracije : 02/05/2009
Starost : 34

Nazaj na vrh Go down

Nazaj na vrh


 
Permissions in this forum:
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu