PERNATI PRIJATELJI
Lep pozdrav in dobrodošli na forumu!

Če ste že registrirani član foruma, kliknite gumb "prijava" in vstopite v forum. Če ste forum obiskali prvič in še niste njegov član, pa se prosim registrirajte. Registracija vam bo vzela le minutko vašega časa.

Hvala!



*Če imate kakršnekoli težave s prijavo ali registracijo me lahko kontaktirate preko e-maila: maja.janes7@gmail.com

Join the forum, it's quick and easy

PERNATI PRIJATELJI
Lep pozdrav in dobrodošli na forumu!

Če ste že registrirani član foruma, kliknite gumb "prijava" in vstopite v forum. Če ste forum obiskali prvič in še niste njegov član, pa se prosim registrirajte. Registracija vam bo vzela le minutko vašega časa.

Hvala!



*Če imate kakršnekoli težave s prijavo ali registracijo me lahko kontaktirate preko e-maila: maja.janes7@gmail.com
PERNATI PRIJATELJI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ivy2

2 posters

Go down

ivy2 Empty ivy2

Objavlja  ivy2 Ned 28 Nov 2010, 05:11

Sem ivana,doma imam nimffo čopkota dobre 3 mesece...lp
ivy2
ivy2
Novi član
Novi član

Število prispevkov : 5
Datum registracije : 12/09/2010
Starost : 38

Nazaj na vrh Go down

ivy2 Empty Re: ivy2

Objavlja  Maja Tor 30 Nov 2010, 01:42

Lepo pozdravljena in dobrodošla na forumu! Se pravi si še dokaj svež lastnik ptice ali si jih imela že prej? Morda bi nam lahko še tvojega Čopkota malo predstavila... mižikanje
Maja
Maja
Admin
Admin

Število prispevkov : 894
Datum registracije : 02/05/2009
Starost : 34

Nazaj na vrh Go down

ivy2 Empty Re: ivy2

Objavlja  ivy2 Sob 04 Dec 2010, 21:32

nikoli prej še nisem imela nobenega ptička.naš čopko je še mlad,navihan in zelo zelo razvajen ptiček.vsak dan znova me preseneča.zelo lepo poje,pred parimi dnevi,nam je zažvižgal celo jingle bells,nekaj tudi govori,vendar ga še ne razumemo čisto razločno.Ko bom imela več časa,vam naložim kakšno slikico.aja še to,oponaša tudi zvonenje mobitela,samsunga. zelo vesel zelo ga imamo radi,saj nam vedno polepša in kratkočasi dneve.Zelo rad ima solato,čokoladne piškote(čeprav mu tega ne pustimo jesti) in ap zadnjič se mi je spravil na bobi palčke..joj joj..cela kuhinja je bila v palčkah..lep pozdrav pa se še kaj javim
ivy2
ivy2
Novi član
Novi član

Število prispevkov : 5
Datum registracije : 12/09/2010
Starost : 38

Nazaj na vrh Go down

ivy2 Empty Re: ivy2

Objavlja  Sponsored content


Sponsored content


Nazaj na vrh Go down

Nazaj na vrh


 
Permissions in this forum:
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu