PERNATI PRIJATELJI
Lep pozdrav in dobrodošli na forumu!

Če ste že registrirani član foruma, kliknite gumb "prijava" in vstopite v forum. Če ste forum obiskali prvič in še niste njegov član, pa se prosim registrirajte. Registracija vam bo vzela le minutko vašega časa.

Hvala!



*Če imate kakršnekoli težave s prijavo ali registracijo me lahko kontaktirate preko e-maila: maja.janes7@gmail.com

Join the forum, it's quick and easy

PERNATI PRIJATELJI
Lep pozdrav in dobrodošli na forumu!

Če ste že registrirani član foruma, kliknite gumb "prijava" in vstopite v forum. Če ste forum obiskali prvič in še niste njegov član, pa se prosim registrirajte. Registracija vam bo vzela le minutko vašega časa.

Hvala!



*Če imate kakršnekoli težave s prijavo ali registracijo me lahko kontaktirate preko e-maila: maja.janes7@gmail.com
PERNATI PRIJATELJI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

jan44

2 posters

Go down

jan44 Empty jan44

Objavlja  jan44 Čet 10 Mar 2011, 07:11

Sem jan iz topolca pri ilirski bistrici. od vedno me zelo zanimajo živali takoj za živalmi pa so kakeršne koli rastline.Zelo rad imam živali, ki so lahko ˝hišni ljubljenčki˝.(vedno sem si želel mačko in ptiče). Prej smo živeli v bloku in nisem imel nobene živali jokanje , a sem si jih vedno želel. Zdaj živimo v hiši (v vasi) in končno sem si počasi prilastil hišne ljubljenčke zelo vesel . Najprej sem dobil eno mačko (že vedno živi), psa (to ima bolj mama v oskrbi), štiri ribe (zlate) in dve skobčevki (slika v galeriji).mačka in skobčevki se še kar razumejo.

Lp,

Jan
jan44
jan44
Član
Član

Število prispevkov : 69
Datum registracije : 26/02/2011
Starost : 26

Nazaj na vrh Go down

jan44 Empty Re: jan44

Objavlja  Maja Ned 20 Mar 2011, 10:43

Malo pozno, pa vseeno... Dobrodošel jan44! zelo vesel
Maja
Maja
Admin
Admin

Število prispevkov : 894
Datum registracije : 02/05/2009
Starost : 34

Nazaj na vrh Go down

jan44 Empty Re: jan44

Objavlja  jan44 Ned 20 Mar 2011, 19:41

nič zato, hvala.
jan44
jan44
Član
Član

Število prispevkov : 69
Datum registracije : 26/02/2011
Starost : 26

Nazaj na vrh Go down

jan44 Empty Re: jan44

Objavlja  Sponsored content


Sponsored content


Nazaj na vrh Go down

Nazaj na vrh


 
Permissions in this forum:
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu