PERNATI PRIJATELJI
Lep pozdrav in dobrodošli na forumu!

Če ste že registrirani član foruma, kliknite gumb "prijava" in vstopite v forum. Če ste forum obiskali prvič in še niste njegov član, pa se prosim registrirajte. Registracija vam bo vzela le minutko vašega časa.

Hvala!



*Če imate kakršnekoli težave s prijavo ali registracijo me lahko kontaktirate preko e-maila: maja.janes7@gmail.com

Join the forum, it's quick and easy

PERNATI PRIJATELJI
Lep pozdrav in dobrodošli na forumu!

Če ste že registrirani član foruma, kliknite gumb "prijava" in vstopite v forum. Če ste forum obiskali prvič in še niste njegov član, pa se prosim registrirajte. Registracija vam bo vzela le minutko vašega časa.

Hvala!



*Če imate kakršnekoli težave s prijavo ali registracijo me lahko kontaktirate preko e-maila: maja.janes7@gmail.com
PERNATI PRIJATELJI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

What's my name? bully is my name ;)

2 posters

Go down

What's my name? bully is my name ;) Empty What's my name? bully is my name ;)

Objavlja  bully Čet 07 Apr 2011, 06:25

En lep pozdrav vsem članom foruma!
Sem Matjaž star sem 23 let in prihajam iz Ljubljane, že od nekdaj sem si želel papagaja (sivega žakoja oz nekaj v tem stilu)... letos so me pa moji presenetili in mi za RD prinesli Velikega Aleksandra starega 9 mesecev :happy_face: sedaj ga imam malo več kot mesec dni in svizec mi je že pocufal vse rože v sobi No drugače pa se že odlično razumeva kul na začetku ko sem ga dobil je bil najbolj vesel ko je imel mir v kotu sobe, sedaj pa že skupaj bluziva po stanovanju, ne govori še nič... upam da bo kej povedal kdaj zelo vesel

Lp Bully
bully
bully
Član
Član

Število prispevkov : 15
Datum registracije : 07/04/2011
Starost : 35

Nazaj na vrh Go down

What's my name? bully is my name ;) Empty Re: What's my name? bully is my name ;)

Objavlja  Maja Čet 07 Apr 2011, 22:51

Dobrodošel na forumu! zelo vesel
Maja
Maja
Admin
Admin

Število prispevkov : 894
Datum registracije : 02/05/2009
Starost : 34

Nazaj na vrh Go down

Nazaj na vrh


 
Permissions in this forum:
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu