PERNATI PRIJATELJI
Lep pozdrav in dobrodošli na forumu!

Če ste že registrirani član foruma, kliknite gumb "prijava" in vstopite v forum. Če ste forum obiskali prvič in še niste njegov član, pa se prosim registrirajte. Registracija vam bo vzela le minutko vašega časa.

Hvala!



*Če imate kakršnekoli težave s prijavo ali registracijo me lahko kontaktirate preko e-maila: maja.janes7@gmail.com

Join the forum, it's quick and easy

PERNATI PRIJATELJI
Lep pozdrav in dobrodošli na forumu!

Če ste že registrirani član foruma, kliknite gumb "prijava" in vstopite v forum. Če ste forum obiskali prvič in še niste njegov član, pa se prosim registrirajte. Registracija vam bo vzela le minutko vašega časa.

Hvala!



*Če imate kakršnekoli težave s prijavo ali registracijo me lahko kontaktirate preko e-maila: maja.janes7@gmail.com
PERNATI PRIJATELJI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

kupili bi nimfo - Maribor

2 posters

Go down

kupili bi nimfo - Maribor Empty kupili bi nimfo - Maribor

Objavlja  branka123 Pet 22 Apr 2011, 00:00

Pozdravljeni,

smo novi na forumu. Radi bi kupili mlado nimfo, pri kakšnemu rejcu. Žal nikjer ne zasledim, kje bi jo bilo možno kupiti. Pisala sem že na Društvo za vzgojo in varstvo ptic v Mariboru in na Ptuju, pa mi nihče ne odgovori. Če ima kdo kakšen nasvet, se priporočamo. Hvala!
branka123
branka123
Novi član
Novi član

Število prispevkov : 2
Datum registracije : 21/04/2011
Starost : 52

Nazaj na vrh Go down

kupili bi nimfo - Maribor Empty Re: kupili bi nimfo - Maribor

Objavlja  Alojzij Pet 22 Apr 2011, 07:05

Nimfe so zelo pogoste ptice po naših domovih in tudi veliko posameznikov jih vzreja.
Verjamem, da ravno takrat, ko nekaj iščeš to ne najdeš.
Škoda je, da predstavniki naših društev nimajo posluha za pomoč pri posredovanju željenih
podatkov o svojih članih, ki se ukvarjajo s posameznimi vrstami ptic. jokanje

Pomagam vam sedaj lahko le toliko, da vam posredujem link oglasa, ki ponuja nimfe.
Pri kupovanju bodite pozorni predvsem na to, da boste vzeli ptico takoj, ko začne jesti sama.
Pod mlade ptice, si sicer vsak predstavlja svojo starost, vendar za ljubljenčka je pomebno, da se človeka
ptica ne bo bala. Edino zagotovilo, da nam bo ptica v veselje je "ptičji dojenček", ki ga z malo truda
naučimo, kar od njega pričakujemo. nasmeh

http://www.bolha.com/zivali-ptice/papige-nimfe-oglas1274056580
Alojzij
Alojzij
V.I.P.
V.I.P.

Število prispevkov : 1071
Datum registracije : 19/10/2010
Starost : 66

Nazaj na vrh Go down

kupili bi nimfo - Maribor Empty Re: kupili bi nimfo - Maribor

Objavlja  branka123 Sob 23 Apr 2011, 01:17

Najlepša hvala!
branka123
branka123
Novi član
Novi član

Število prispevkov : 2
Datum registracije : 21/04/2011
Starost : 52

Nazaj na vrh Go down

kupili bi nimfo - Maribor Empty Re: kupili bi nimfo - Maribor

Objavlja  Sponsored content


Sponsored content


Nazaj na vrh Go down

Nazaj na vrh

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu