PERNATI PRIJATELJI
Lep pozdrav in dobrodošli na forumu!

Če ste že registrirani član foruma, kliknite gumb "prijava" in vstopite v forum. Če ste forum obiskali prvič in še niste njegov član, pa se prosim registrirajte. Registracija vam bo vzela le minutko vašega časa.

Hvala!



*Če imate kakršnekoli težave s prijavo ali registracijo me lahko kontaktirate preko e-maila: maja.janes7@gmail.com

Join the forum, it's quick and easy

PERNATI PRIJATELJI
Lep pozdrav in dobrodošli na forumu!

Če ste že registrirani član foruma, kliknite gumb "prijava" in vstopite v forum. Če ste forum obiskali prvič in še niste njegov član, pa se prosim registrirajte. Registracija vam bo vzela le minutko vašega časa.

Hvala!



*Če imate kakršnekoli težave s prijavo ali registracijo me lahko kontaktirate preko e-maila: maja.janes7@gmail.com
PERNATI PRIJATELJI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

prodam ročno hranjene skobčevke

2 posters

Go down

prodam ročno hranjene skobčevke Empty prodam ročno hranjene skobčevke

Objavlja  zabiica_Eratoo Tor 24 Maj 2011, 01:29

Pozdravljeni!

V tem tednu so za oddajo še 4 ročno hranjene skobčevke, ki pa so res popolnoma navajene človeka, tako da rabijo novega skrbnega lastnika, ki se bo veliko ukvarjal z njimi in bo ptička tudi vsak dan spuščal iz kletke. Cena je 40 eurov, vendar dam tudi ceneje, ker se mi gre samo zato da si pokrijem stroške hrane in drugih stvari, ne pa da na teh ptičkah zaslužim. Zelo vesela bi bila, če bi lahko z novim lastnikom ostala v kontaktu! Za vse informacije in slike me lahko kontaktirate preko maila sambolec.zabica.sanela@gmail.com ali na telefonsko številko 040 678 766.

Lp, Sanela
zabiica_Eratoo
zabiica_Eratoo
Član
Član

Število prispevkov : 31
Datum registracije : 16/04/2011
Starost : 32

Nazaj na vrh Go down

prodam ročno hranjene skobčevke Empty Re: prodam ročno hranjene skobčevke

Objavlja  Maja:* Sre 23 Okt 2013, 06:24

Ali si še vedno gojiteljica, saj iščem dobrega gojitelja ročno hranjenih skobčevk??zelo vesel 
Maja:*
Maja:*
Novi član
Novi član

Število prispevkov : 6
Datum registracije : 22/10/2013
Starost : 24

Nazaj na vrh Go down

Nazaj na vrh

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu