PERNATI PRIJATELJI
Lep pozdrav in dobrodošli na forumu!

Če ste že registrirani član foruma, kliknite gumb "prijava" in vstopite v forum. Če ste forum obiskali prvič in še niste njegov član, pa se prosim registrirajte. Registracija vam bo vzela le minutko vašega časa.

Hvala!



*Če imate kakršnekoli težave s prijavo ali registracijo me lahko kontaktirate preko e-maila: maja.janes7@gmail.com

Join the forum, it's quick and easy

PERNATI PRIJATELJI
Lep pozdrav in dobrodošli na forumu!

Če ste že registrirani član foruma, kliknite gumb "prijava" in vstopite v forum. Če ste forum obiskali prvič in še niste njegov član, pa se prosim registrirajte. Registracija vam bo vzela le minutko vašega časa.

Hvala!



*Če imate kakršnekoli težave s prijavo ali registracijo me lahko kontaktirate preko e-maila: maja.janes7@gmail.com
PERNATI PRIJATELJI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Moji Skobčevki-zakaj ne letita iz kletke?

+5
lekovec
Ronja
Zajko Bonko
Boba
sunshine^^
9 posters

Stran 5 od 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

Go down

Moji Skobčevki-zakaj ne letita iz kletke? - Page 5 Empty Re: Moji Skobčevki-zakaj ne letita iz kletke?

Objavlja  gape Pon 26 Nov 2012, 04:04

Nč bat bo že prišla ven ,samo čas rabi da pogrunta ,da ni nevarno. Pa probaj še tako kot je metka rekal , daj jžen bar zunaj kletke ,pa kako palčko takoj pri vratcah ,da bo lahko stopila gor in bo blizu vrat.

Metka nič bat ,zlo hitr pozabjo . Sem se sam tud bau za mojo ninfo, kako bo to prenesla in ti povem ,da sploh ni bilo panike ,hitro pozabi.
gape
gape
Član
Član

Število prispevkov : 136
Datum registracije : 15/05/2010

Nazaj na vrh Go down

Moji Skobčevki-zakaj ne letita iz kletke? - Page 5 Empty Re: Moji Skobčevki-zakaj ne letita iz kletke?

Objavlja  Gost Pon 26 Nov 2012, 04:15

Nevem kolk hitro pozabijo, ker k amazonki lahko pridem samo tako, da ji kažem pest... če vidi prste pa pobegne ali pa nakaže da bo kljunila če se nima kam umaknit jokanje
avatar
Gost
Gost


Nazaj na vrh Go down

Stran 5 od 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

Nazaj na vrh

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu