PERNATI PRIJATELJI
Lep pozdrav in dobrodošli na forumu!

Če ste že registrirani član foruma, kliknite gumb "prijava" in vstopite v forum. Če ste forum obiskali prvič in še niste njegov član, pa se prosim registrirajte. Registracija vam bo vzela le minutko vašega časa.

Hvala!



*Če imate kakršnekoli težave s prijavo ali registracijo me lahko kontaktirate preko e-maila: maja.janes7@gmail.com

Join the forum, it's quick and easy

PERNATI PRIJATELJI
Lep pozdrav in dobrodošli na forumu!

Če ste že registrirani član foruma, kliknite gumb "prijava" in vstopite v forum. Če ste forum obiskali prvič in še niste njegov član, pa se prosim registrirajte. Registracija vam bo vzela le minutko vašega časa.

Hvala!



*Če imate kakršnekoli težave s prijavo ali registracijo me lahko kontaktirate preko e-maila: maja.janes7@gmail.com
PERNATI PRIJATELJI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

preveč jačk ?

2 posters

Go down

preveč jačk ? Empty preveč jačk ?

Objavlja  nezy3 Sre 20 Mar 2013, 06:20

Moja kanarčica je v nedeljo 10. 3. izlegla jajček, nato enega še v torek in v sredo.
Cel teden je pridno sedela na njih, ko pa je v nedeljo 17. 3. izlegla še enega, v ponedeljek, torek in danes pa še po eno jajce se pravi v gnezdu je šest jajčk. Malo me bega zaporedje izlegov jajčk. Ker en teden vmes ni bilo nobenega zdaj pa spet. Če kaj pomago do zdaj je imela že 4x jajčka ampak nikoli niso bila polna... Kanarčica in samček sta zdrava.
nezy3
nezy3
Član
Član

Število prispevkov : 22
Datum registracije : 18/01/2013
Starost : 25

Nazaj na vrh Go down

preveč jačk ? Empty Re: preveč jačk ?

Objavlja  nezy3 Pet 22 Mar 2013, 06:21

? nevtralen
nezy3
nezy3
Član
Član

Število prispevkov : 22
Datum registracije : 18/01/2013
Starost : 25

Nazaj na vrh Go down

preveč jačk ? Empty Re: preveč jačk ?

Objavlja  Maja Pet 22 Mar 2013, 09:46

Z kanarčke je čisto običajno tam okoli 4-5 jajčk, tudi 6 se pogosto zgodi, ampak je pa zanimivo, da je bilo vmes teden dni razlike. Meni to izgleda kot da samček naskakuje samičko in jo spodbuja k nesenju jajčk, ampak dejansko jih pa ne oplodi. To, da samička ves čas nese jajčka ni vredu, ker se bo izmučila. Glede na to, da ni iz jajčk nič, bi ju jaz na tvojem mestu malo ločila, da samička pride k sebi. Upam, da paziš na prehrano, ki mora v tem obdobju biti bolj bogata (jajčna hrana oz. trdo kuhano jajce, zelenjava,...).
Maja
Maja
Admin
Admin

Število prispevkov : 894
Datum registracije : 02/05/2009
Starost : 34

Nazaj na vrh Go down

preveč jačk ? Empty Re: preveč jačk ?

Objavlja  nezy3 Pet 22 Mar 2013, 20:14

Naj jih locim ze zdaj ali naj pocakam se 1 teden ce so jajcka mogoce zdaj polna? Kanarček in ja dajem jima jajcno hrano in enkrat na dan jima dam naribano korenje in jabolko...
nezy3
nezy3
Član
Član

Število prispevkov : 22
Datum registracije : 18/01/2013
Starost : 25

Nazaj na vrh Go down

preveč jačk ? Empty Re: preveč jačk ?

Objavlja  Sponsored content


Sponsored content


Nazaj na vrh Go down

Nazaj na vrh

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu