PERNATI PRIJATELJI
Lep pozdrav in dobrodošli na forumu!

Če ste že registrirani član foruma, kliknite gumb "prijava" in vstopite v forum. Če ste forum obiskali prvič in še niste njegov član, pa se prosim registrirajte. Registracija vam bo vzela le minutko vašega časa.

Hvala!



*Če imate kakršnekoli težave s prijavo ali registracijo me lahko kontaktirate preko e-maila: maja.janes7@gmail.com

Join the forum, it's quick and easy

PERNATI PRIJATELJI
Lep pozdrav in dobrodošli na forumu!

Če ste že registrirani član foruma, kliknite gumb "prijava" in vstopite v forum. Če ste forum obiskali prvič in še niste njegov član, pa se prosim registrirajte. Registracija vam bo vzela le minutko vašega časa.

Hvala!



*Če imate kakršnekoli težave s prijavo ali registracijo me lahko kontaktirate preko e-maila: maja.janes7@gmail.com
PERNATI PRIJATELJI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

člani se predstavijo

2 posters

Go down

člani se predstavijo Empty člani se predstavijo

Objavlja  samoooo Sre 08 Feb 2012, 22:32

živjo
Sam sem že nekaj časa član foruma,vendar bolj bralec.Imel sem že preko 100 ptic vendar sem moral zaradi družinskih razmer rejo opustiti.Prevladovali so kanarčki.Sedj se je pokazala nova priložnost in zopet bom začel z vzrejo kanarčkov.Te ptice me spremljajo že od malih nog,ko je oče imel kanarčke.Od takrat pa je bilo le eno leto,ko jih nisem imel.Sedaj pa sta zanimanje za ptice pokazala moja sinovčka in moja nova partnerica in tako sem se še bolj z veseljem odločil,da zopet štartam od začetka.
Toliko za enkrat o meni.
Lep pozdrav
samoooo
samoooo
Novi član
Novi član

Število prispevkov : 6
Datum registracije : 04/05/2009
Starost : 51

Nazaj na vrh Go down

člani se predstavijo Empty Re: člani se predstavijo

Objavlja  nika Čet 09 Feb 2012, 23:52

Dosti uspeha in veselja s kanarčki vam želim.
nika
nika
Član
Član

Število prispevkov : 175
Datum registracije : 12/05/2009

Nazaj na vrh Go down

Nazaj na vrh


 
Permissions in this forum:
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu