PERNATI PRIJATELJI
Lep pozdrav in dobrodošli na forumu!

Če ste že registrirani član foruma, kliknite gumb "prijava" in vstopite v forum. Če ste forum obiskali prvič in še niste njegov član, pa se prosim registrirajte. Registracija vam bo vzela le minutko vašega časa.

Hvala!



*Če imate kakršnekoli težave s prijavo ali registracijo me lahko kontaktirate preko e-maila: maja.janes7@gmail.com

Join the forum, it's quick and easy

PERNATI PRIJATELJI
Lep pozdrav in dobrodošli na forumu!

Če ste že registrirani član foruma, kliknite gumb "prijava" in vstopite v forum. Če ste forum obiskali prvič in še niste njegov član, pa se prosim registrirajte. Registracija vam bo vzela le minutko vašega časa.

Hvala!



*Če imate kakršnekoli težave s prijavo ali registracijo me lahko kontaktirate preko e-maila: maja.janes7@gmail.com
PERNATI PRIJATELJI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

kje so "stari" člani foruma?

5 posters

Go down

kje so "stari" člani foruma? Empty kje so "stari" člani foruma?

Objavlja  perla Sob 16 Avg 2014, 19:35

Odkar je forum premaknjen na drug spletni naslov, opažam, da članov, ki so tvorci tega foruma ni več zraven. Brez njih pa forum ni več to, kar bi moral biti. Škoda je tega. Tisti, ki smo takorekoč začetniki bi potrebovali mentorje.
Tako pa pregledujemo stare objave (vsaj zase lahko povem), da si s tem pomagamo, ampak to ni to.
Kaj pa vi menite o tem?
perla
perla
Član
Član

Število prispevkov : 111
Datum registracije : 21/02/2013
Starost : 46

Nazaj na vrh Go down

kje so "stari" člani foruma? Empty Kje so "stari" člani foruma?

Objavlja  Joško Ned 17 Avg 2014, 05:53

Lepo, da si napisal(a) stari v narekovajih, pa čeprav imamo nekateri toliko let, da nas marsikdo naslavlja tako. Zase lahko rečem, da še nisem rekel zadnje besede, vendar pride obdobje, ko si moraš ob drugih izzivih vzeti nekaj premora. Sicer pa ta forum "spremljam z enim očesom" in bom še naprej sodeloval s prispevki, še posebej takrat, ko se bo vprašanje nanašalo na moje področje zanimanja oziroma poznavanja. Po drugi strani pa moram priznati, da sem velikokrat načel (po mojem mnenju) zanimivo novo temo, ker pa nanjo ni bilo odziva, sem dejansko "stopil korak nazaj"...

Poleg mene je od "starih" na forumu prisoten in aktualen še Alojzij, ki bo ob ustreznem izzivu povedal še marsikatero zanimivo. Mislim, da bo ta forum "živel" še naprej...
Joško
Joško
V.I.P.
V.I.P.

Število prispevkov : 421
Datum registracije : 18/09/2010
Starost : 74

Nazaj na vrh Go down

kje so "stari" člani foruma? Empty Re: kje so "stari" člani foruma?

Objavlja  Alojzij Sob 23 Avg 2014, 03:39

Joško je napisal/a:Poleg mene je od "starih" na forumu prisoten in aktualen še Alojzij, ki bo ob ustreznem izzivu povedal še marsikatero zanimivo. Mislim, da bo ta forum "živel" še naprej...  

Forum te mora pritegniti z dnevnim dogajanjem. Zastonj se hvalimo z velikim številom članov, ki jih po registraciji nihče več ne obvešča in jim ne nudi željene vsebine. Tudi V bodeče sem pripravljen sogovorniku nuditi znanje in izkušnje v povezavi s pticami. Od uporabnikov pričakujem aktivno sodelovanje pri oblikovanju foruma. Vsak naj pogosteje odpre novo temo in se vključuje v debato obstoječih tem.
Alojzij
Alojzij
V.I.P.
V.I.P.

Število prispevkov : 1071
Datum registracije : 19/10/2010
Starost : 66

Nazaj na vrh Go down

kje so "stari" člani foruma? Empty Re: kje so "stari" člani foruma?

Objavlja  dominik Sob 30 Avg 2014, 22:15

[wow][/wow]saj smo samo v tišini
avatar
dominik
Član
Član

Število prispevkov : 297
Datum registracije : 17/09/2010
Starost : 47

Nazaj na vrh Go down

kje so "stari" člani foruma? Empty Povpraševanje o željah ter potrebah pri ponovni oživitvi foruma?

Objavlja  Alojzij Čet 04 Sep 2014, 06:59

Ljubitelji ptic želimo o pticah izvedeti čim več, zato je forum  ravno pravšnji za izmenjavo izkušenj ter informacij. Prosim vas, uporabnike foruma, da napišete katere ptičje teme bi vas najbolj zanimale in ali naj bodo sestavni deli člankov tudi slike in video posnetki. nasmeh
Alojzij
Alojzij
V.I.P.
V.I.P.

Število prispevkov : 1071
Datum registracije : 19/10/2010
Starost : 66

Nazaj na vrh Go down

kje so "stari" člani foruma? Empty Re: kje so "stari" člani foruma?

Objavlja  LIŠČEK01 Pet 05 Sep 2014, 04:48

Jaz sam bi prosil za več informacij o vodni perutnini,ker mi je zelo zanimivega. Vleko vem že od prej, vendar bi rad vedel izkušnje,znanje tudi drugih.
LIŠČEK01
LIŠČEK01
Član
Član

Število prispevkov : 71
Datum registracije : 12/09/2012
Starost : 27

Nazaj na vrh Go down

kje so "stari" člani foruma? Empty Kje so "stari" člani foruma?

Objavlja  Joško Pon 08 Sep 2014, 03:21

Na spodnji spletni povezavi boš izvedel nekaj o "vodni" perutnini.

http://www.drmžb.si/vodnaperutnina.html

Pod iskanim naslovom boš našel še več zanimivosti na to temo.
Joško
Joško
V.I.P.
V.I.P.

Število prispevkov : 421
Datum registracije : 18/09/2010
Starost : 74

Nazaj na vrh Go down

kje so "stari" člani foruma? Empty Re: kje so "stari" člani foruma?

Objavlja  LIŠČEK01 Sre 10 Sep 2014, 01:35

Hvala!
LIŠČEK01
LIŠČEK01
Član
Član

Število prispevkov : 71
Datum registracije : 12/09/2012
Starost : 27

Nazaj na vrh Go down

kje so "stari" člani foruma? Empty Re: kje so "stari" člani foruma?

Objavlja  Sponsored content


Sponsored content


Nazaj na vrh Go down

Nazaj na vrh


 
Permissions in this forum:
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu