PERNATI PRIJATELJI
Lep pozdrav in dobrodošli na forumu!

Če ste že registrirani član foruma, kliknite gumb "prijava" in vstopite v forum. Če ste forum obiskali prvič in še niste njegov član, pa se prosim registrirajte. Registracija vam bo vzela le minutko vašega časa.

Hvala!



*Če imate kakršnekoli težave s prijavo ali registracijo me lahko kontaktirate preko e-maila: maja.janes7@gmail.com

Join the forum, it's quick and easy

PERNATI PRIJATELJI
Lep pozdrav in dobrodošli na forumu!

Če ste že registrirani član foruma, kliknite gumb "prijava" in vstopite v forum. Če ste forum obiskali prvič in še niste njegov član, pa se prosim registrirajte. Registracija vam bo vzela le minutko vašega časa.

Hvala!



*Če imate kakršnekoli težave s prijavo ali registracijo me lahko kontaktirate preko e-maila: maja.janes7@gmail.com
PERNATI PRIJATELJI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

izdelava gnezda iz debla

2 posters

Go down

izdelava gnezda iz debla Empty izdelava gnezda iz debla

Objavlja  rado7rado Pon 05 Mar 2012, 08:51

Sam bi rad naredil gnezdo iz debla za parček aleksandrov.Ker pa do zdaj nisem nikoli tega počel me zanima kako najlažje izdolbst deblo.Vem da obstajajo gnezda za kupit ampak jaz bi rad naredil sam.Hvaležen bi bil za vsak nasvet
rado7rado
rado7rado
Član
Član

Število prispevkov : 100
Datum registracije : 17/12/2009

Nazaj na vrh Go down

izdelava gnezda iz debla Empty Re: izdelava gnezda iz debla

Objavlja  nigrigenis Tor 06 Mar 2012, 00:27

ja z motorno žago počasi izdolbst luknjo.
so pa ena drevesa jaz imam črešnjo in je že bila na sredini luknja tako, da nisem rabil nič delat samo na mero zrezat.
nigrigenis
nigrigenis
Član
Član

Število prispevkov : 239
Datum registracije : 30/11/2010
Starost : 33

Nazaj na vrh Go down

izdelava gnezda iz debla Empty Re: izdelava gnezda iz debla

Objavlja  rado7rado Sre 07 Mar 2012, 04:49

to z motorko sem premišleval tudi sam vendar sem mislil da obstaja kak "izi" način.pa je očitno ta način edini.
hvala za nasvet
rado7rado
rado7rado
Član
Član

Število prispevkov : 100
Datum registracije : 17/12/2009

Nazaj na vrh Go down

izdelava gnezda iz debla Empty Re: izdelava gnezda iz debla

Objavlja  nigrigenis Sre 07 Mar 2012, 04:55

saj če imate motorko doma je to čist izi način....samo je potrebno kar nekaj časa.
je pa tud ena varjanta će je že na sredini luknja da odznotraj kar prižgete in ko zgori do te mere da se vam zdi v redu ugasnete in dalje malo ročno ali motorko popravite...kaj bolj enostavnega pa nebi vedel kako narediti drugače...
nigrigenis
nigrigenis
Član
Član

Število prispevkov : 239
Datum registracije : 30/11/2010
Starost : 33

Nazaj na vrh Go down

izdelava gnezda iz debla Empty Re: izdelava gnezda iz debla

Objavlja  Sponsored content


Sponsored content


Nazaj na vrh Go down

Nazaj na vrh

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu