PERNATI PRIJATELJI
Lep pozdrav in dobrodošli na forumu!

Če ste že registrirani član foruma, kliknite gumb "prijava" in vstopite v forum. Če ste forum obiskali prvič in še niste njegov član, pa se prosim registrirajte. Registracija vam bo vzela le minutko vašega časa.

Hvala!



*Če imate kakršnekoli težave s prijavo ali registracijo me lahko kontaktirate preko e-maila: maja.janes7@gmail.com

Join the forum, it's quick and easy

PERNATI PRIJATELJI
Lep pozdrav in dobrodošli na forumu!

Če ste že registrirani član foruma, kliknite gumb "prijava" in vstopite v forum. Če ste forum obiskali prvič in še niste njegov član, pa se prosim registrirajte. Registracija vam bo vzela le minutko vašega časa.

Hvala!



*Če imate kakršnekoli težave s prijavo ali registracijo me lahko kontaktirate preko e-maila: maja.janes7@gmail.com
PERNATI PRIJATELJI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gnezda za skobčevke

4 posters

Go down

Gnezda za skobčevke Empty Gnezda za skobčevke

Objavlja  Alojzij Pet 14 Okt 2011, 05:28

Na spodnji povezavi si oglejte inovativno izdelana gnezda za skobčevke, pri katerih so jajca
vedno v skupini in tako se ne more zgoditi , da se podhladijo! klicaj nasmeh nasmeh

Avtor ponudbe je mednarodno znan vzreditelj in poznavalec papig skobčevk standard, g. Čebulj.


http://www.bolha.com/zivali-ptice/gnezdilno-korito-prvakov-oglas1276797269
Alojzij
Alojzij
V.I.P.
V.I.P.

Število prispevkov : 1071
Datum registracije : 19/10/2010
Starost : 66

Nazaj na vrh Go down

Gnezda za skobčevke Empty Re: Gnezda za skobčevke

Objavlja  Darko Kavaš Pet 14 Okt 2011, 07:15

Ker v praksi še nisem videl tega korita za gnezdilnice, vendar vidim , da veliko priznanih mednarodnih rejcev uporablja to zadevo v valilnicah, me zanima ali mladiči nimajo nobene težave z nogami, ker je izdelano iz plastike ali ne drsi mladičem, ker sam uporabljam nekaj podobnega vendar doma izdelanega, moram ko se začnejo mladiči valiti dati v gnezdo malo žagovine da mladičem ne drsi. Iz praktičnega vidika je zelo koristno kaj takega, saj plastiko lahko zelo dobro očistiš, lahko tudi opereš v vroči vodi in ....

Da ne bom odpiral nove teme, me zanima ali ve kdo kakega proizvajalca ali koga drugega da izdeluje, žičnate kletke, ker bom zamenjal vse kletke v prostoru okoli 60 kletk , želim da so celotne narejene iz žice, spodaj samo kovinski predal in morajo biti posamezne, da jih lahko obesiš na steno in potem premikaš.
Darko Kavaš
Darko Kavaš
Član
Član

Število prispevkov : 163
Datum registracije : 20/08/2010
Starost : 46

Nazaj na vrh Go down

Gnezda za skobčevke Empty Re: Gnezda za skobčevke

Objavlja  Alojzij Pet 14 Okt 2011, 08:32

Veliko je proizvajalcev in še več prodajalcev opreme za ptice. Kletke različnih dimenzij se sicer
dajo dobiti po katalogih. Trend, ki ga opažam, gre bolj v regalne kletke. Te ravno tako lahko
poljubno sestavljaš. Prednost vidim v praktičnosti za čiščenje in lepem izgledu. V mislih
imam firmo, ki je prodajala take kletke na zadnji razstavi v Celovcu.
Prav gotovo imajo v programu tudi žičnate kletke, za karere se zanimaš ti. nasmeh

http://www.graf-versand.de/?categorieId=640
Alojzij
Alojzij
V.I.P.
V.I.P.

Število prispevkov : 1071
Datum registracije : 19/10/2010
Starost : 66

Nazaj na vrh Go down

Gnezda za skobčevke Empty Re: Gnezda za skobčevke

Objavlja  Ptićar Pon 21 Maj 2012, 05:56

Može se kupiti u Sloveniji kutije za tigrice?
Dali znate tko bi to imao - trebaju mi od plastike?
Ptićar
Ptićar
Član
Član

Število prispevkov : 15
Datum registracije : 04/05/2012

Nazaj na vrh Go down

Gnezda za skobčevke Empty Re: Gnezda za skobčevke

Objavlja  koss Pon 21 Maj 2012, 08:59

Ptićar je napisal/a:Može se kupiti u Sloveniji kutije za tigrice?
Dali znate tko bi to imao - trebaju mi od plastike?
kontaktuj ovok uzgajivača
Bruno Čebulj
Krvavška cesta 10
SI-4207 Cerklje
SLOVENIJA
Tel:. +386 (0) 42522415
Mobi: +386 (0) 51366592
info@bruno-cebulj.com
a ovo je njegov sajt http://translate.google.si/translate?hl=sl&sl=de&tl=hr&u=http%3A%2F%2Fwww.bruno-cebulj.com%2Fenglish%2Fbruno_en.htm
koss
koss
Član
Član

Število prispevkov : 132
Datum registracije : 09/05/2010

Nazaj na vrh Go down

Gnezda za skobčevke Empty Re: Gnezda za skobčevke

Objavlja  Sponsored content


Sponsored content


Nazaj na vrh Go down

Nazaj na vrh

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu