PERNATI PRIJATELJI
Lep pozdrav in dobrodošli na forumu!

Če ste že registrirani član foruma, kliknite gumb "prijava" in vstopite v forum. Če ste forum obiskali prvič in še niste njegov član, pa se prosim registrirajte. Registracija vam bo vzela le minutko vašega časa.

Hvala!



*Če imate kakršnekoli težave s prijavo ali registracijo me lahko kontaktirate preko e-maila: maja.janes7@gmail.com

Join the forum, it's quick and easy

PERNATI PRIJATELJI
Lep pozdrav in dobrodošli na forumu!

Če ste že registrirani član foruma, kliknite gumb "prijava" in vstopite v forum. Če ste forum obiskali prvič in še niste njegov član, pa se prosim registrirajte. Registracija vam bo vzela le minutko vašega časa.

Hvala!



*Če imate kakršnekoli težave s prijavo ali registracijo me lahko kontaktirate preko e-maila: maja.janes7@gmail.com
PERNATI PRIJATELJI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

kako skrbeti za račke

2 posters

Go down

kako skrbeti za račke Empty kako skrbeti za račke

Objavlja  zan123 Sre 15 Avg 2012, 01:23

Pozdravljeni!!!!!
prosil bi za pomoč. doma imam valilnik r-com mini za tri jajca.
in tu je zdaj problem .
vedno ko se mi izvalijo račke( eno sem celo našel na naši zelenici) mi potem čez nekaj dni umrejo. jokanje
zanima me pri kakšni temperaturi morajo biti račke po izvalitvi,
oziroma kako skrbeti zanje?


hvala za odgovore!!!!!!!!!!

lp zan123
zan123
zan123
Novi član
Novi član

Število prispevkov : 3
Datum registracije : 13/08/2012
Starost : 25

Nazaj na vrh Go down

kako skrbeti za račke Empty Re: kako skrbeti za račke

Objavlja  kar14041964 Ned 28 Okt 2012, 09:35

Najbolj pomembno je to, da jih moraš imeti na toplem (pod žarnico npr.), pa za jesti jim daj isto kar malim piščančkom in vodo, pa bo. To vem, ker se je tudi meni isto zgodilo. Sedem majhnih račk mi je umrlo in sem potem zvedela zakaj. Lepo se imej in veliko uspehov z račkami ti želim. Kje si pa kupil tako majhen valilnik?
kar14041964
kar14041964
Član
Član

Število prispevkov : 13
Datum registracije : 12/12/2010
Starost : 60

Nazaj na vrh Go down

Nazaj na vrh

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu