PERNATI PRIJATELJI
Lep pozdrav in dobrodošli na forumu!

Če ste že registrirani član foruma, kliknite gumb "prijava" in vstopite v forum. Če ste forum obiskali prvič in še niste njegov član, pa se prosim registrirajte. Registracija vam bo vzela le minutko vašega časa.

Hvala!



*Če imate kakršnekoli težave s prijavo ali registracijo me lahko kontaktirate preko e-maila: maja.janes7@gmail.com

Join the forum, it's quick and easy

PERNATI PRIJATELJI
Lep pozdrav in dobrodošli na forumu!

Če ste že registrirani član foruma, kliknite gumb "prijava" in vstopite v forum. Če ste forum obiskali prvič in še niste njegov član, pa se prosim registrirajte. Registracija vam bo vzela le minutko vašega časa.

Hvala!



*Če imate kakršnekoli težave s prijavo ali registracijo me lahko kontaktirate preko e-maila: maja.janes7@gmail.com
PERNATI PRIJATELJI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Naš papagajček je dobil prijateljico

2 posters

Go down

Naš papagajček je dobil prijateljico Empty Naš papagajček je dobil prijateljico

Objavlja  Zajko Bonko Pon 10 Sep 2012, 07:01

Našemu samčku smo pripeljali prijateljico in na srečo sta se takoj dobro ujela.
Sicer še nisem 100% da je samička, ker je še mlada skobčevka, a važno, da ima zdaj družbo svoje vrste. mižikanje

Naš papagajček je dobil prijateljico Scaled.php?server=189&filename=dsc0039ww

Naš papagajček je dobil prijateljico 1009x
Zajko Bonko
Zajko Bonko
Član
Član

Število prispevkov : 13
Datum registracije : 05/09/2012
Starost : 51

Nazaj na vrh Go down

Naš papagajček je dobil prijateljico Empty Re: Naš papagajček je dobil prijateljico

Objavlja  Ronja Sre 19 Sep 2012, 20:03

Joj, kako sta lepa!! Krasne fotografije, hvala!

In za skobici sem zelo vesela, da imata zdaj družbo svoje vrste in da sta se takoj ujeli! Res je, pri samički se še ne vidi čisto, ampak držimo pesti, da je samička. No, če je samček, pa tudi ne bo preveč hudo - simpatija je očitno že obojestranska.

Mimogrede, slučajno se vidi prečka, na kateri sedita - je mogoče plastična? Če ja, bi jo bilo fajn menjat z naravno, ki je nožicam skobčevke veliko bolj prijazna, pa še kljunček in krempeljce si lahko na njej brusita (z grizenjem veje). V kletki je sploh fino imeti različno debele veje, da lahko skobčevke razgibavajo mišice za oprijem nasmeh

Lp, Ronja
Ronja
Ronja
Član
Član

Število prispevkov : 218
Datum registracije : 04/05/2012
Starost : 46

Nazaj na vrh Go down

Naš papagajček je dobil prijateljico Empty Re: Naš papagajček je dobil prijateljico

Objavlja  Zajko Bonko Sre 19 Sep 2012, 22:07

Ronja, hvala za komentar. Palice sem zamenjala že naslednji dan po fotografiranju. Naravne, debelejše lesene palice, plus to, pa sem jima dodala še eno večjo rogovilo v kletko, imata pa še vedno prostor za preletavnje. V kratkem bomo nabavili tudi boljšo kletko - ta je pocinkana in že oksidira...
Zajko Bonko
Zajko Bonko
Član
Član

Število prispevkov : 13
Datum registracije : 05/09/2012
Starost : 51

Nazaj na vrh Go down

Naš papagajček je dobil prijateljico Empty Re: Naš papagajček je dobil prijateljico

Objavlja  Sponsored content


Sponsored content


Nazaj na vrh Go down

Nazaj na vrh

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu