PERNATI PRIJATELJI
Lep pozdrav in dobrodošli na forumu!

Če ste že registrirani član foruma, kliknite gumb "prijava" in vstopite v forum. Če ste forum obiskali prvič in še niste njegov član, pa se prosim registrirajte. Registracija vam bo vzela le minutko vašega časa.

Hvala!



*Če imate kakršnekoli težave s prijavo ali registracijo me lahko kontaktirate preko e-maila: maja.janes7@gmail.com

Join the forum, it's quick and easy

PERNATI PRIJATELJI
Lep pozdrav in dobrodošli na forumu!

Če ste že registrirani član foruma, kliknite gumb "prijava" in vstopite v forum. Če ste forum obiskali prvič in še niste njegov član, pa se prosim registrirajte. Registracija vam bo vzela le minutko vašega časa.

Hvala!



*Če imate kakršnekoli težave s prijavo ali registracijo me lahko kontaktirate preko e-maila: maja.janes7@gmail.com
PERNATI PRIJATELJI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

čiščenje papagaju kletko

2 posters

Go down

čiščenje papagaju kletko Empty čiščenje papagaju kletko

Objavlja  1232233323305 Čet 25 Okt 2012, 02:25

lp
Imam 3 leta starega malega aleksandra in rad bi izvedel ,kako se mu čisti kletka.
kletka:1m v širino,140cm v višino.
Kletka je ravno pravšnja za njega.Kletko sem do zdej čistil preprosto , papir na dnu kletke mu menjam 1x tedensko.Vem ,da bi bilo bolj primerno da bi mu posul pesek, vem ,da vsebuje minerale ,vendar se potem ta pesek znajde povsod.Zato ne čistim le kletko temveč tudi stanovanje.Rešetke obrišem z mokro krpo,palice in pa posode pa z cetom.Imate kakšen drug predlog za čiščenje?
Zelo bi bil hvaležen za kakšnega
lp
1232233323305
1232233323305
Novi član
Novi član

Število prispevkov : 7
Datum registracije : 20/10/2012
Starost : 46

Nazaj na vrh Go down

čiščenje papagaju kletko Empty Re: čiščenje papagaju kletko

Objavlja  urshikka Čet 25 Okt 2012, 05:11

namesti čistil lahko uporabiš kis ki razkuži ob enem pa ni strupen za ptici:) glede peska pa boj znali drugi kaj več povedati.
urshikka
urshikka
Član
Član

Število prispevkov : 71
Datum registracije : 31/05/2011
Starost : 32

Nazaj na vrh Go down

Nazaj na vrh

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu