PERNATI PRIJATELJI
Lep pozdrav in dobrodošli na forumu!

Če ste že registrirani član foruma, kliknite gumb "prijava" in vstopite v forum. Če ste forum obiskali prvič in še niste njegov član, pa se prosim registrirajte. Registracija vam bo vzela le minutko vašega časa.

Hvala!



*Če imate kakršnekoli težave s prijavo ali registracijo me lahko kontaktirate preko e-maila: maja.janes7@gmail.com

Join the forum, it's quick and easy

PERNATI PRIJATELJI
Lep pozdrav in dobrodošli na forumu!

Če ste že registrirani član foruma, kliknite gumb "prijava" in vstopite v forum. Če ste forum obiskali prvič in še niste njegov član, pa se prosim registrirajte. Registracija vam bo vzela le minutko vašega časa.

Hvala!



*Če imate kakršnekoli težave s prijavo ali registracijo me lahko kontaktirate preko e-maila: maja.janes7@gmail.com
PERNATI PRIJATELJI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

mladiči kanarčki

3 posters

Go down

mladiči kanarčki Empty mladiči kanarčki

Objavlja  ikos12 Sre 03 Mar 2010, 02:11

A mate že letošnje mladiče kanarčkov?
ikos12
ikos12
Član
Član

Število prispevkov : 21
Datum registracije : 03/05/2009

Nazaj na vrh Go down

mladiči kanarčki Empty Re: mladiči kanarčki

Objavlja  Maja Čet 04 Mar 2010, 04:22

No, sama sem precej proti temu, da se ptice "prisili" s toploto in umetno svetlobo, da se začnejo parit in imajo mladiče že tako zgodaj, samo zato, da se jih potem lahko čim prej nese na razstave ali pa proda. Še vedno mislim, da so najbolj zdravi in najlepši tisti mladiči, ki se izvalijo in rastejo spomladi, takrat ko je pravi čas za to. mižikanje

Lp,
Maja
Maja
Admin
Admin

Število prispevkov : 894
Datum registracije : 02/05/2009
Starost : 34

Nazaj na vrh Go down

mladiči kanarčki Empty Re: mladiči kanarčki

Objavlja  leychiqa Sob 24 Apr 2010, 22:35

a imate kakšne kanarčke naprodaj ?
Kanarčke sem iskala že povsod pa jih nikjer ni.
avatar
leychiqa
Član
Član

Število prispevkov : 10
Datum registracije : 24/04/2010
Starost : 28

Nazaj na vrh Go down

mladiči kanarčki Empty Re: mladiči kanarčki

Objavlja  Maja Sre 28 Apr 2010, 09:12

Se opravičujem, ker ti nisem že prej odgovorila (na zasebno sporočilo). Doma nimamo nobenih kanarčkov za prodat, tudi nismo gojitelji in parimo le vsakih nekaj let za svoje veselje in samčke tudi ponavadi vse obdržimo. Mogoče trenutno še ni toliko mladičkov na voljo oz. niso še naprodaj. Svetujem ti, da kontaktiraš Mareta (klik), on bi skoraj sigurno moral imeti kakšnega na voljo. Upam, pa da se bo morda kakšen sam javil tule. nasmeh

Lp,
Maja
Maja
Admin
Admin

Število prispevkov : 894
Datum registracije : 02/05/2009
Starost : 34

Nazaj na vrh Go down

mladiči kanarčki Empty Re: mladiči kanarčki

Objavlja  Gost Tor 03 Avg 2010, 20:19

ideja Predlagam da greš še na kako drugo stran in na bolha.com tam so sami letošnji kanarčki in tudi papige. No
avatar
Gost
Gost


Nazaj na vrh Go down

mladiči kanarčki Empty Re: mladiči kanarčki

Objavlja  Sponsored content


Sponsored content


Nazaj na vrh Go down

Nazaj na vrh

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu