PERNATI PRIJATELJI
Lep pozdrav in dobrodošli na forumu!

Če ste že registrirani član foruma, kliknite gumb "prijava" in vstopite v forum. Če ste forum obiskali prvič in še niste njegov član, pa se prosim registrirajte. Registracija vam bo vzela le minutko vašega časa.

Hvala!



*Če imate kakršnekoli težave s prijavo ali registracijo me lahko kontaktirate preko e-maila: maja.janes7@gmail.com

Join the forum, it's quick and easy

PERNATI PRIJATELJI
Lep pozdrav in dobrodošli na forumu!

Če ste že registrirani član foruma, kliknite gumb "prijava" in vstopite v forum. Če ste forum obiskali prvič in še niste njegov član, pa se prosim registrirajte. Registracija vam bo vzela le minutko vašega časa.

Hvala!



*Če imate kakršnekoli težave s prijavo ali registracijo me lahko kontaktirate preko e-maila: maja.janes7@gmail.com
PERNATI PRIJATELJI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Prodam valilna jajca(Marans in bela brama)

2 posters

Go down

Prodam valilna jajca(Marans  in bela brama) Empty Prodam valilna jajca(Marans in bela brama)

Objavlja  nodi89 Sre 08 Maj 2013, 03:48

prodam valilna jajca kokoši marans in bela brama.
031-789-950
nodi89
nodi89
Član
Član

Število prispevkov : 41
Datum registracije : 24/01/2012
Starost : 34

Nazaj na vrh Go down

Prodam valilna jajca(Marans  in bela brama) Empty Re: Prodam valilna jajca(Marans in bela brama)

Objavlja  Shaip Sre 15 Maj 2013, 11:24

Imas mogoce piscance od Maransa?. lp
Shaip
Shaip
Član
Član

Število prispevkov : 40
Datum registracije : 26/04/2012
Starost : 65

Nazaj na vrh Go down

Prodam valilna jajca(Marans  in bela brama) Empty Re: Prodam valilna jajca(Marans in bela brama)

Objavlja  nodi89 Sre 15 Maj 2013, 21:23

Zivjo imam 4 piscancke stare teden dni...ceprav ne rad prodajam piscanckov, raje prodam odrasle zivali da se ze vidi spol...boljse da me poklicete, da se dogovoriva...lp nejc
031-789-950

nodi89
nodi89
Član
Član

Število prispevkov : 41
Datum registracije : 24/01/2012
Starost : 34

Nazaj na vrh Go down

Prodam valilna jajca(Marans  in bela brama) Empty Re: Prodam valilna jajca(Marans in bela brama)

Objavlja  Sponsored content


Sponsored content


Nazaj na vrh Go down

Nazaj na vrh

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu