PERNATI PRIJATELJI
Lep pozdrav in dobrodošli na forumu!

Če ste že registrirani član foruma, kliknite gumb "prijava" in vstopite v forum. Če ste forum obiskali prvič in še niste njegov član, pa se prosim registrirajte. Registracija vam bo vzela le minutko vašega časa.

Hvala!



*Če imate kakršnekoli težave s prijavo ali registracijo me lahko kontaktirate preko e-maila: maja.janes7@gmail.com

Join the forum, it's quick and easy

PERNATI PRIJATELJI
Lep pozdrav in dobrodošli na forumu!

Če ste že registrirani član foruma, kliknite gumb "prijava" in vstopite v forum. Če ste forum obiskali prvič in še niste njegov član, pa se prosim registrirajte. Registracija vam bo vzela le minutko vašega časa.

Hvala!



*Če imate kakršnekoli težave s prijavo ali registracijo me lahko kontaktirate preko e-maila: maja.janes7@gmail.com
PERNATI PRIJATELJI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Prodam rozelo in nimfo

Go down

Prodam rozelo in nimfo Empty Prodam rozelo in nimfo

Objavlja  Gost Tor 21 Maj 2013, 23:46

Iščem nov ljubeč dom za mojo rozelo in nimfo.

Rozela najbrž samička, ni pa potrjeno, stara tri leta, luštna, zvedava, glasna, potrebuje veliko gibanja in obvezno vsakodnevne izpuste. Ni ročno hranjena, je zdrava in obročkana. Oddam oz prodam za simbolično ceno izključno kot hišnega ljubljenčka, dobrim in skrbnim ljudem, najraje nekomu, ki bo imel primeren prostor in veliko časa zanjo. Za garažne preletalnice in nadaljno vzrejo ne bi bila primerna saj je vajena vsakodnevnega stika z ljudmi in ogromno sončne svetlobe.

Nimfa je samček, star dve leti, ni ročno hranjen, je zdrav, obročkan, lepo žvižga, ne govori. Potrebuje ogromno gibanja. Vajena je vsakodnevnih izpustov. Oddam oz. prodam za sibolično ceno izključno za hišnega ljubljenčka. Za garažne preletalnice in nadaljno vzrejo ne bi bil primeren saj je vajen vsakodnevnega stika z ljudmi in ogromno sončne svetlobe.

Za dodatne informacije ter fotografije mi prosim pišite na m_benulic@yahoo.com, nekaj pa si jih lahko ogledate tudi v galeriji. Sem iz Ljubljane. Lp, Martina

avatar
Gost
Gost


Nazaj na vrh Go down

Nazaj na vrh


 
Permissions in this forum:
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu