PERNATI PRIJATELJI
Lep pozdrav in dobrodošli na forumu!

Če ste že registrirani član foruma, kliknite gumb "prijava" in vstopite v forum. Če ste forum obiskali prvič in še niste njegov član, pa se prosim registrirajte. Registracija vam bo vzela le minutko vašega časa.

Hvala!



*Če imate kakršnekoli težave s prijavo ali registracijo me lahko kontaktirate preko e-maila: maja.janes7@gmail.com

Join the forum, it's quick and easy

PERNATI PRIJATELJI
Lep pozdrav in dobrodošli na forumu!

Če ste že registrirani član foruma, kliknite gumb "prijava" in vstopite v forum. Če ste forum obiskali prvič in še niste njegov član, pa se prosim registrirajte. Registracija vam bo vzela le minutko vašega časa.

Hvala!



*Če imate kakršnekoli težave s prijavo ali registracijo me lahko kontaktirate preko e-maila: maja.janes7@gmail.com
PERNATI PRIJATELJI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zebrice

2 posters

Go down

Zebrice Empty Zebrice

Objavlja  galop Pon 23 Sep 2013, 06:45

Pozdrav,

kupili smo samičko zebrico. Je živahna in zdi se da se pri nas dobro počuti. Smo pa prebrali, da je bolje, če imajo družbo, torej da so v paru.

Ali kdo ve kako se razumejo s skobčevkami? Ali bi bilo bolje imeti še eno zebrico samičko? Mladičkov si namreč ne želimo.

Hvala za odgovore!
galop
galop
Novi član
Novi član

Število prispevkov : 1
Datum registracije : 23/09/2013
Starost : 46

Nazaj na vrh Go down

Zebrice Empty Zebrice

Objavlja  Gost Sre 15 Jan 2014, 19:19

Zelo ji je hudo mi smo imeli 2 samčki in ko je ena umrla je bila druga zelo žalostna in je samo stala na istem mestu in malo poletela pa tudi iz kletke si ni več želela
avatar
Gost
Gost


Nazaj na vrh Go down

Zebrice Empty Re: Zebrice

Objavlja  dominik Čet 16 Jan 2014, 11:24

Vsi ki kupujete svojim pticam družbo kupite iste vrste in ne nekaj čisto x.
avatar
dominik
Član
Član

Število prispevkov : 297
Datum registracije : 17/09/2010
Starost : 47

Nazaj na vrh Go down

Zebrice Empty Re: Zebrice

Objavlja  Sponsored content


Sponsored content


Nazaj na vrh Go down

Nazaj na vrh

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu