PERNATI PRIJATELJI
Lep pozdrav in dobrodošli na forumu!

Če ste že registrirani član foruma, kliknite gumb "prijava" in vstopite v forum. Če ste forum obiskali prvič in še niste njegov član, pa se prosim registrirajte. Registracija vam bo vzela le minutko vašega časa.

Hvala!



*Če imate kakršnekoli težave s prijavo ali registracijo me lahko kontaktirate preko e-maila: maja.janes7@gmail.com

Join the forum, it's quick and easy

PERNATI PRIJATELJI
Lep pozdrav in dobrodošli na forumu!

Če ste že registrirani član foruma, kliknite gumb "prijava" in vstopite v forum. Če ste forum obiskali prvič in še niste njegov član, pa se prosim registrirajte. Registracija vam bo vzela le minutko vašega časa.

Hvala!



*Če imate kakršnekoli težave s prijavo ali registracijo me lahko kontaktirate preko e-maila: maja.janes7@gmail.com
PERNATI PRIJATELJI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

avstralske zebrice

2 posters

Go down

avstralske zebrice Empty avstralske zebrice

Objavlja  pepi Ned 10 Jul 2011, 09:07

doma imam 2 pera cebric, samički nenehno valita jajca ampak ne zvaliti ničesar, Kaj bi bil vzrok zato?
pepi
pepi
Član
Član

Število prispevkov : 19
Datum registracije : 09/07/2011
Starost : 26

Nazaj na vrh Go down

avstralske zebrice Empty Re: avstralske zebrice

Objavlja  dominik Ned 10 Jul 2011, 10:03

če sta para v premajhnem prostoru se od ljubosumnosti naganjajo iz gnezda tako dolgo da so jajca zanič ali pa je veliko sorodstvo (brat in sestra)moji pari niso izvalili okoli 15 krat nič dokler jih nisem preselil v veliko voljero sedaj jim pa moram odstranit gnezda ker valijo eno za drugim in se izčrpajo
avatar
dominik
Član
Član

Število prispevkov : 297
Datum registracije : 17/09/2010
Starost : 47

Nazaj na vrh Go down

Nazaj na vrh

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu