PERNATI PRIJATELJI
Lep pozdrav in dobrodošli na forumu!

Če ste že registrirani član foruma, kliknite gumb "prijava" in vstopite v forum. Če ste forum obiskali prvič in še niste njegov član, pa se prosim registrirajte. Registracija vam bo vzela le minutko vašega časa.

Hvala!



*Če imate kakršnekoli težave s prijavo ali registracijo me lahko kontaktirate preko e-maila: maja.janes7@gmail.com

Join the forum, it's quick and easy

PERNATI PRIJATELJI
Lep pozdrav in dobrodošli na forumu!

Če ste že registrirani član foruma, kliknite gumb "prijava" in vstopite v forum. Če ste forum obiskali prvič in še niste njegov član, pa se prosim registrirajte. Registracija vam bo vzela le minutko vašega časa.

Hvala!



*Če imate kakršnekoli težave s prijavo ali registracijo me lahko kontaktirate preko e-maila: maja.janes7@gmail.com
PERNATI PRIJATELJI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kakšna je sedaj uredniška (administratorska) politika foruma

+28
Jakob
janez.hans
MIRAN
zabavazaotroke
jackec
Tadeja
Ronja
pouh
Shaip
perla
Duška
prlekj
pancho4
nika
gape
Alojzij
_Tamara_
FTW
Joško
jupiter2
nixi
Pikicaa
lekovec
Mikica
dires
Tejči.
Maja
dominik
32 posters

Stran 1 od 3 1, 2, 3  Next

Go down

IZBRIS FORUMA?

 Kakšna je sedaj uredniška (administratorska) politika foruma Vote_lcap6% Kakšna je sedaj uredniška (administratorska) politika foruma Vote_rcap 6% 
[ 6 ]
 Kakšna je sedaj uredniška (administratorska) politika foruma Vote_lcap94% Kakšna je sedaj uredniška (administratorska) politika foruma Vote_rcap 94% 
[ 93 ]
 
Skupaj glasov : 99
 
 
Poll closed

 Kakšna je sedaj uredniška (administratorska) politika foruma Empty Kakšna je sedaj uredniška (administratorska) politika foruma

Objavlja  dominik Pon 27 Maj 2013, 09:37

x


Nazadnje urejal/a dominik Čet 30 Maj 2013, 04:17; skupaj popravljeno 1 krat
avatar
dominik
Član
Član

Število prispevkov : 297
Datum registracije : 17/09/2010
Starost : 47

Nazaj na vrh Go down

 Kakšna je sedaj uredniška (administratorska) politika foruma Empty Re: Kakšna je sedaj uredniška (administratorska) politika foruma

Objavlja  Maja Pon 27 Maj 2013, 10:28

Dodajam še tole iz druge teme...

Conure je napisal/a:saj jaz vem kdaj so sejmi v Grosuplju,bolj me moti vaša neažurnost, da še en mesec po končani razstavi še vedno vabite nanjo.Saj ste vendar administratorka in urednica.Bo res treba nekaj uredit , neki dan sem prijel pismo prijatelja,ki mi je napisal takole:Torej hvala še enkrat, moram pa ti napisati, da odkar prebiram ta forum, strokovno nastopate samo ti, Lah Alojzij in Mesarič Dominik. Vse ostalo je čista žalost.
Zamislite si draga administratorka.
Pa LP Vinko

lekovec je napisal/a:Najboljše da še vi nehate 'STROKOVNO' nastopat,da nebote prizadeti!Maja,očitno je strokovnost nekaterim začela škodit,do te mere da so izgubili skromnost!Kot da bi učitelj učencem rekel ,da nimajo pojma in da bo treba glede tega nekaj ukrenit.
Glede bioexo-ta pa je prišlo očitno do napake,a-ne?

Lep pozdrav gospodje (in seveda vsi ostali člani foruma)!

Glede na to, da se vas nekaj pritožuje nad mojimi uredniškimi sposobnostmi, se mi zdi prav, da vam podam moje mnenje. Kaj se dogaja s forumom se sprašujete? Pravzaprav se nič ne dogaja... In v tem je problem kaj ne da?

O raznih strokovnjakih na tem forumu smo že imeli debate nekaj časa nazaj in čeprav se mi zdi, da ste vsi zelo pomembni za ta forum, mislim, da dostikrat pozabite, da se je forum namenjen ljubiteljem ptic in ne samo dolgoletnim vzrediteljem in članom klubov. Seveda, velikokrat vidimo na forumu neobičajna in morda celo neumna vprašanja, ampak tako je... Nismo vsi tako zelo pametni kot ste vi. mižikanje

Kar se tiče moje administracije, se res ne morem pohvaliti, zares ne posvečam dovolj časa forumu in seveda dostikrat spregledam kakšne reči ali pravočasno kakšnih prispevkov ne odstranim in zato se vam opravičujem, vendar morate se zavedati, da sem edina administratorica foruma, prav tako pa študentka, ki nima cele dneve časa za urejanje foruma.

Dejansko bi se precej bolj potrudila, če bi več članov aktivno sodelovalo na forumu in če bi bil forum bolj živahen, tako pa po pravici povedano, niti nimam motivacije. Vsakič ko se potrudim in malo aktiviram člane ali pa kaj spremenim in uredim na forumu, se odzove nekaj par članov in nato vse skupaj potihne. Jaz kot administratorka lahko še tako pridno skrbim za forum, pa ga sama žal ne morem obuditi. Forum je tak, kot ga naredite vi - člani, z vašimi prispevki. Nikoli ne dobim nobenih želja ali predlogov od članov, da bi se kaj naredilo oz. občasno da kdo kakšno dobro idejo, pa se nihče ne odzove... Vedno pa se najde čas za kritiko in grajo... kako zanimivo.

Ne vem točno kaj je ste mislili s tem, dominik, da spreminjam in urejam forum kar tako malo počez in o tem ne obvestim nikogar? Kaj natanko se je zgodilo, da je bilo tako pomembno, da bi vas morala obvestiti o temu? Prav tako ne vem, kaj boste dosegli z raznimi "Zamislite se draga administratorka", conure? Malo visoko se nosimo mar ne?

Jaz ne morem prav nič storiti za ta forum sama... Lahko ga malo uredim in poskrbim za preglednost, ažurnost, pa zaradi tega vsebina ne bo boljša, zaradi tega se ne bodo čudežno začele razvijati odlične debate in zaradi tega sigurno ne bo manj neumnih vprašanj. Dokler ne dobim več podpore in sodelovanja iz strani članov, žal ne morem kaj veliko naredit...

Aha, pa še te teme se malce dotaknimo... Nekaj časa nazaj je gospa Metka prosila, naj se jo izbriše iz foruma, ker ne želi več sodelovati in nekaj je razlagala kako jo ena članica nadleguje in nadleguje tudi ostale člane in kako to da ne opazim in ne ukrepam glede tega in oh in sploh (kot da smo v 1. razredu). Da razčistimo... jaz definitivno ne bom pregledovala vseh tem in vseh prispevkov in kontrolirala vse člane. Če imate s kakšnim članom težave, mi sporočite in obrazložite situacijo, nato bom ukrepala. Zaradi tega smo tudi uvedli funkcijo, da se lahko vsak prispevek prijavi kot zlonameren, žaljiv ali preprosto kot način smetenja po forumu. Če mi vi ne javite kaj se dogaja, potem me ne obtožujte, da ne ukrepam.

Ufff... zdaj pa razumem zakaj je moj oče vedno tako napičen in utrujen hodil iz golobarskih skupščin... zelo vesel

Tako, sedaj pa me lahko zasujete z vašimi mislimi!
Maja
Maja
Admin
Admin

Število prispevkov : 894
Datum registracije : 02/05/2009
Starost : 34

Nazaj na vrh Go down

 Kakšna je sedaj uredniška (administratorska) politika foruma Empty Re: Kakšna je sedaj uredniška (administratorska) politika foruma

Objavlja  Tejči. Pon 27 Maj 2013, 10:46

dont get it...jaz kot začetnik sem dobila kar nekaj dobrih info od zeloooooo redkih forumašev, ki si svoje znanje upajo deliti z drugimi.....pa nimam pasemskih in preverjenih sort mimogrede, je pa to moja želja....kaj je problem, razen da pričakujem nasvet?....ali člani foruma (nekateri) pričakujete, da je to forum samo za obročkano perutnino????? Ker jaz takšne nimam in surfam, iščem, ampak z napadi na takšne forume.....eeeee bom pač imela kr nekaj.......
Tejči.
Tejči.
Član
Član

Število prispevkov : 14
Datum registracije : 28/12/2012
Starost : 53

Nazaj na vrh Go down

 Kakšna je sedaj uredniška (administratorska) politika foruma Empty Re: Kakšna je sedaj uredniška (administratorska) politika foruma

Objavlja  dires Pon 27 Maj 2013, 10:59

živjo
Mislim, da Maja ni popolnoma nič kriva za stanje na forumu. Ne vem v čem je fora, da ste se zdaj spravili na administratorko, ki pri živosti foruma sama ne more nič. Za to smo/ste zadolženi vsi člani, bodisi strokovnjak ali ne. Predvidevam, da ste na forumu zato, da si drug drugemu pomagamo, in ne zato, da se pokažete v najboljši luči, kot najboljši vzreditelj,.. če že, potem to delajte s prispevki in strokovnimi odgovori vsem, tudi nevedočim in željnim znanja. Če imate probleme s tem, da forum ne vsebuje dovolj članov visoke stroke.. ne vem zakaj, jih vi ne privabite/povabite na forum..., sicer pa jih je bilo v preteklosti več, a ste jih Slovenci kot Slovenci, s svojo foušarijo in vzvišenostjo lepo odgnali...

Kar se tiče zastarelih debat... ni se mi še zgodilo, da bi se mi ena in ista tema vedno znova in znova odpirala, vsaj ne, ko jo enkrat pogledaš, tako, da res ne vem v čem je tu problem. Če pa imate tako slab spomin, da se ne spomnite, da ste temo že pogledali, pa to ni problem nas, drugih članov foruma.

Res je, da je forum nekako obstal, vsaj s širjenjem znanja, ampak zato smo krivi sami. Kot sem rekel privabite več ljudi in povečajte pestrost foruma; Več glav več ve nasmeh
lp Žan
dires
dires
Član
Član

Število prispevkov : 156
Datum registracije : 01/04/2010
Starost : 29

Nazaj na vrh Go down

 Kakšna je sedaj uredniška (administratorska) politika foruma Empty Re: Kakšna je sedaj uredniška (administratorska) politika foruma

Objavlja  Mikica Pon 27 Maj 2013, 11:12

Tudi jaz kot začetnica, sem dobila veliko koristnih informacij.
In nisem zasledila pomanjklivosti pri administraciji.
Mikica
Mikica
Član
Član

Število prispevkov : 38
Datum registracije : 19/04/2012
Starost : 35

Nazaj na vrh Go down

 Kakšna je sedaj uredniška (administratorska) politika foruma Empty Re: Kakšna je sedaj uredniška (administratorska) politika foruma

Objavlja  lekovec Pon 27 Maj 2013, 18:22

Z zadnjima dvema se popolnoma strinjam,kar pa ne morem rečt za veliko trojico,ki je očitno prerasla okvire tega foruma.Ne smemo pozabit,da smo mi člani kljub temu samo obiskovalci Majinega foruma in zato malo več spoštovanja(do Maje) kot ga pričakujete sami,nebi škodilo.
Zakaj je prišlo do zastoja?Jest mislim,da zaradi zimskega časa!Sedaj ko je topleje se bo stvar pognala sama od sebe.
lekovec
lekovec
Član
Član

Število prispevkov : 162
Datum registracije : 09/08/2011
Starost : 50

Nazaj na vrh Go down

 Kakšna je sedaj uredniška (administratorska) politika foruma Empty Re: Kakšna je sedaj uredniška (administratorska) politika foruma

Objavlja  Pikicaa Pon 27 Maj 2013, 21:05

Tudi jaz sem začetnica in mi je forum všeč. Prav vesela sem, da obstaja. Je pa res, da ko sem kdaj napisala svoje mnenje ali pa sem kakšno stvar vprašala, sem dobila od bolj izkušenih kakšen tak odgovor, kot da nimam prav pa čeprav sem dobila nasvet pri veterinarju. Malce so me šokirala tudi mnenja nekaterih članov, češ, da če kupiš ptička v trgovini si pa naredil napako, da bi mogel kupiti ptiča zgolj pri vzreditelju z obročkom, kot da je ptiček brez ''tapravega'' obročka pa manj vreden. Ni problem v administraciji, problem je v članih, ki drugim ne pustijo do različnega mnenja.
avatar
Pikicaa
Član
Član

Število prispevkov : 10
Datum registracije : 12/04/2013
Starost : 34

Nazaj na vrh Go down

 Kakšna je sedaj uredniška (administratorska) politika foruma Empty Re: Kakšna je sedaj uredniška (administratorska) politika foruma

Objavlja  nixi Pon 27 Maj 2013, 22:40

Jaz z uredništvom tega foruma nimam nobenih težav.

Po mojem mnenju se je ta forum razvil v popolnoma napačno smer, saj v centru pozornosti ni dobrobit živali, ampak promocija nekaterih rejcev in ptičjih sejmov ter mogoče priročnik za bodoče rejce. Redko kateri član se dejansko trudi z uporabnimi nasveti in izmenjavo izkušenj na področju ljubiteljstva ptic.

Jaz pridem vsake tolko pogledat, v upanju, da bi mogoče lahko kakšni ptički pomagala do malo boljšega življenja in dala kak nasvet. Se pa zavedam, da je pri večini moje mnenje na tem forumu nedobrodošlo, zato se tudi trudim ne preveč.
nixi
nixi
Član
Član

Število prispevkov : 94
Datum registracije : 03/05/2011
Starost : 35

Nazaj na vrh Go down

 Kakšna je sedaj uredniška (administratorska) politika foruma Empty Re: Kakšna je sedaj uredniška (administratorska) politika foruma

Objavlja  jupiter2 Pon 27 Maj 2013, 23:47

Po dolgem času sem spet malo pregledal forum in nekaj malega tudi napisal. Prvo, kar mi je padlo na misel je bilo to, da ni Metke. Žalostno! Takoj se mi je posvetilo, da je moralo biti nekaj hudo narobe, vendar ne morem nič sklepati, ker ne vem točno kaj.

Kar se tiče dejavnosti - tudi sam zaradi različnih obveznosti tu in tam preletim forum, pokomentiram kaj, seveda, ko imam čas in ko mislim, da lahko s svojim komentarjem pomagam kolegu ljubitelju ptic. Ne da pa se mi res komentirati npr. tole - kaj naj naredim, saj mi je kanarka znesla jajček, kdaj se bo kaj pokazalo oz. pokukalo kaj iz njega itd. To so bolj tista splošna vprašanja, ki so pri pticah dokaj podobna. Nasvet ideja : uporabi iskalnik.

Kot lastnik avstralskih cebric (imam jih že 18 let, amater) komentiram praktično samo njih, saj se ne spoznam dovolj dobro na druge vrste in s tem, da bi komentiral npr. kakšno drugo vrsto ptice, s katero nisem imel nikoli stika, bi bila dokaj nespametna poteza, saj bi lahko naredil kakšno napako pri nasvetu.

Ko sem se včlanil na forum, nas je bilo članov le nekaj 10 (se mi zdi slabih 20). Novega prispevka ali kar koli drugega ni bilo tudi dva ali tri tedne, medtem ko sedaj prideš naslednji dan na forum je skoraj vse zeleno.

Če zaključim in potegnem črto, forum se razvija, je živ, je tudi izraz časa v katerem živimo, v času šole, mature kot tudi recesije in brezposelnosti. Zagotovo se je/bo moral kdo od nas temu hobiju odpovedati začasno ali pa tudi za stalno (upajmo sicer, da tako daleč res ne pride), saj finance preprosto ne vzdržijo tega. Primer: kolega akvarist (in ni edini) se je moral zaradi financ odpovedati akvaristiki, saj enostavno družinske finance niso vzdržale hobija.

Žal je tako in lahko le upamo, da bo v zelo kratkem času šlo kaj na boljše.
jupiter2
jupiter2
Član
Član

Število prispevkov : 170
Datum registracije : 04/05/2009
Starost : 36

Nazaj na vrh Go down

 Kakšna je sedaj uredniška (administratorska) politika foruma Empty Kakšna je uredniška (administratorska) politika foruma

Objavlja  Joško Tor 28 Maj 2013, 00:49

Brez modrovanja pri tej temi ne gre. Po mojem mnenju je forum takšen, kot smo ga soustvarili člani sami. Čeprav bi jaz pri uredniški politiki včasih naredil neko stvar nekoliko drugače, ne gre prezreti, da vloga gdč. Maje ni pisanje strokovnih člankov, temveč oblikovanje in zagotavljanje smernic, na podlagi katerih bo forum dovolj zanimiv in koristen vsem ljubiteljem ptic. S tem mislim tako na začetnike in izkušene rejce, kot tiste, ki ptico samo opazijo v njenem življenjskem okolju. Menim, da vsakdo, ki v »teh čudnih časih« opazi ptico, na nek način pokaže svojo ljubezen do nje…

Moram reči, da je včasih kdo postavil vprašanje, za katero bi se reklo, da je neumno. Vendar neumnih vprašanj ni, neumni so lahko samo odgovori. Upoštevati je treba strukturo članstva po vseh možnih kriterijih, in ugotovili bomo, da je tako imenovanih diletantov z ornitološkega področja znatno več kot strokovnjakov. Prvi imajo zato pravico postavljati »neumna vprašanja, drugi pa pravico in nepisano dolžnost izobraževati neuke člane. Čeprav imam pri vzgoji ptičev, in kar se tiče poznavanja genetike s tega področja, določeno znanje in izkušnje, sem moral občasno precej pobrskati po možganih in strokovni literaturi, da sem našel ustrezen in smiselni odgovor. Pa bi kdo rekel, da je vendarle šlo za »neumno vprašanje«.

Če se uzremo nazaj, lahko zaključimo, da so bila v tem času »življenja« foruma obravnave številne zanimive teme, o katerih se na drugih tovrstnih forumih ni pisalo. Mnogi so pravočasno dobili ustrezen odgovor na svoje vprašanje, ki so ga lahko koristno uporabili. Včasih je bilo na odziv potrebno nekoliko počakati, spet drugim odgovor ni bil povsem po njegovi želji. Z redkimi izjemami so vsi, ki so se odzivali na vprašanja, svetovali v skladu s svojim znanjem in sposobnostim. Nekateri so pri pisanju prispevkov postali pravi »mački«, za kar seveda gre zasluga forumu in posredno uredniški, ki se načeloma ni spuščala v vsebino prispevkov. Po pravici moram povedati, da sem včasih pričakoval določen odziv administratorke, vendar je modro dopustila, razen kadar je šlo čez vse meje dobrega okusa, da so se stvari nekako razpletle v zadovoljstvo večine. Vedeti pa je treba, da o določenih, tudi strokovnih, vprašanjih vsi ne bomo nikoli enotnega mnenja. Takšna različnost je razumljiva in dopustna, saj ne vodi k »uniformiranosti mnenj«, kar je za svobodno razmišljanje še kako potrebno.

Kašne teme bi se morale obravnavati, da bi bil forum še naprej zanimiv? Pri tisoč in več članih bi bilo od mene bahavo, da bi na to imel jasen odgovor. Pestrost vsebin je odvisna izključno od nas samih oziroma slehernega posameznika. Če se kdo z določeno ne strinja, naj predlaga svojo. Mislim, da administratorka nikoli ni in ne bo posegala na to področje s tako imenovanim »zapovedovanjem« obravnavanih tem in njihovo konkretno vsebino.

Na vseh področjih življenja in dela občasno nastopijo padci in vzponi, pri čemer forum ne more biti izjema. Zdaj je čas, da razmislimo, kaj bi lahko naredil sleherni posameznik, da bi »naš« forum ponovno razcvetel. Ne pričakujmo nikakršne pomoči od zunaj.

V zaključku pa si dovolim smelo reči, da bomo naredili forum lepši in boljši, če se bomo z njim poistovetili…

Joško
Joško
V.I.P.
V.I.P.

Število prispevkov : 421
Datum registracije : 18/09/2010
Starost : 74

Nazaj na vrh Go down

 Kakšna je sedaj uredniška (administratorska) politika foruma Empty Re: Kakšna je sedaj uredniška (administratorska) politika foruma

Objavlja  FTW Tor 28 Maj 2013, 00:56

Po dolgem času prišel nazaj, da rečem tole smejanje2
Maja ne sekiraj se, vreme je kukr je, pozim je pa taku ku je pozim mižikanje
Administrator vas lahko mirno odstrani iz foruma če mu kaj ne paše.
Bodite dobri in prijazni drug do drugega, in ne jamrejte ! zelo vesel
Eni nimajo za jest vi pa jamrate za en forum ku otroc zelo vesel
Lep pozdrav in lep dan mižikanje
FTW
FTW
Član
Član

Število prispevkov : 71
Datum registracije : 18/08/2011
Starost : 39

Nazaj na vrh Go down

 Kakšna je sedaj uredniška (administratorska) politika foruma Empty Re: Kakšna je sedaj uredniška (administratorska) politika foruma

Objavlja  _Tamara_ Tor 28 Maj 2013, 05:32

Sama dnevno ali vsak drugi dan obiščem forum in preverim, če lahko kako pomagam na področju skobčevk. Čeprav sem amaterka, imam vseeno nekaj izkušenj z njimi. Slabi 2 leti nazaj sem tudi sama prvič postavila nekaj vprašanj in sem takoj dobila odgovore, zdaj pa nas je res bolj malo, ki se trudimo odgovarjati. Nekomu izkušenemu se vprašanje zdi smešno, za začetnika pa je vsaka malenkost o ptici pomembna, tako, da jim ne obrniti hrbta nasmeh.

Glede administratorke pa nimam nobenih pripomb.
_Tamara_
_Tamara_
Član
Član

Število prispevkov : 104
Datum registracije : 23/12/2011
Starost : 36

Nazaj na vrh Go down

 Kakšna je sedaj uredniška (administratorska) politika foruma Empty Re: Kakšna je sedaj uredniška (administratorska) politika foruma

Objavlja  Alojzij Tor 28 Maj 2013, 06:30

Zadnje tedne se na forumu resnično ne dogaja prav veliko. Morda je rubrika oglasi postala malo bolj aktivna ampak povprečnega uporabnika to ne zadovolji in tudi sam se nimam na kaj odzvati.
Občutek imam, da posamezniki ne želijo pretiranega sodelovanja izkušenih poznavalcev ptičjega dogajanja. Zase lahko rečem, da sem vedno uporabljal in zastopal pojem »poznavalec ptic«, in če me že nekdo tlači v neko veliko trojico lahko zatrdim, da nikoli nisem bil na Jalti. Vse kar napišem in povem je izključno moje laično osebno mnenje in misel.
Pogovor samih ljubiteljev med seboj običajno ne prinese nekih večjih razprav in predvsem novi člani ne dobijo zadovoljujočega odgovora.

Kar se administatorke tiče, se ne bom spuščal v podrobnosti, ker je že sama povedala, kje so težave. Nujno je ponovno uvesti alternativo plusom in minusom, če so že ti čudežno izginili.
Vsekakor je nujno med nami doseči malo več strpnosti in tolerance ter pokazati malo spoštovanja ter hvaležnosti do tistih, ki prostovoljno delamo za dobrobit ptic ter njihovih skrbnikov.
Alojzij
Alojzij
V.I.P.
V.I.P.

Število prispevkov : 1071
Datum registracije : 19/10/2010
Starost : 66

Nazaj na vrh Go down

 Kakšna je sedaj uredniška (administratorska) politika foruma Empty Re: Kakšna je sedaj uredniška (administratorska) politika foruma

Objavlja  gape Tor 28 Maj 2013, 08:01

Da ni bilo dosti dogajanja na forumu je verjetno kriv tudi facebook in twitter, kjer je vedno več objav. Poznam dosti drugih forumov, ki so prenehali delovati in so v zamrtju zaradi facebooka in se tudi vsi člani pritožujejo nad udeležbo ostalih članov. Kar se tiče poznavalcev, moje mnenje je , hvala bogu ,da so na forumu ljudje ,ki se resnično spoznajo na ptice papige z dolgoletnim izkušnjam in od njih črpamo znanje , sam se nimam za poznavalca papig oz ptic zato sodelujem striktno samo tam , kjer lahko kaj napišem. Ne morem pisati o kanarčkih ,golobih ali večjih papigah kjer nimam izkušenj. Vsak poznavalec ali gojitel -ljubitel ptic in papig ima svoje mnenje in to je dobro ,saj vsakemu paše drugačen pristop ali mnenje znanje ki mu ustreza.

Vedno pa se bodo našli člani , ki so bolj kot ne za draženje in škodovanje , v smislu ne spoštovanja do drugih in direktnega napadanja na določene člane zaradi , morda neke izjave ki jim ni bila všeč. Priznam ,da tudi sam nisem zadnje čase dosti sodeloval,se bom pa potrudil ,da se stanje izboljša,ker je škoda izgubiti stik z nekaterimi člani. Vedno pa bodo nasprotna si mnenja ,kar je tudi prav saj edino tako lahko forum deluje, jasno brez žaljenja in napadanja.
l.p.
gape
gape
gape
Član
Član

Število prispevkov : 136
Datum registracije : 15/05/2010

Nazaj na vrh Go down

 Kakšna je sedaj uredniška (administratorska) politika foruma Empty Re: Kakšna je sedaj uredniška (administratorska) politika foruma

Objavlja  nika Tor 28 Maj 2013, 09:42

Kakšna burna debata se je razvila samo zaradi tega, ker se v desnem delu pojavlja vabilo na razstavo, ki je že minila!

Strinjam se z Majo in ostalimi, za tako stanje na forumu smo zaslužni sami. Če se komu zdi forum brezvezen, diletantski in podobno, naj ga zapusti in to brez žalitev in obešanja na veliki zvon. Takih prav gotovo ne bomo pogrešali, pa če so še taki strokovnjaki.

Tudi mene včasih kakšna stvar zmoti, pa je raje ne komentiram, ker nočem načenjati brezplodnih debat. Vsak ima pravico do svojega mnenja, ima pa tudi ogovornost da pazi, na kakšen način ga pove.
nika
nika
Član
Član

Število prispevkov : 175
Datum registracije : 12/05/2009

Nazaj na vrh Go down

 Kakšna je sedaj uredniška (administratorska) politika foruma Empty Re: Kakšna je sedaj uredniška (administratorska) politika foruma

Objavlja  dominik Tor 28 Maj 2013, 10:03

x


Nazadnje urejal/a dominik Čet 30 Maj 2013, 04:15; skupaj popravljeno 1 krat
avatar
dominik
Član
Član

Število prispevkov : 297
Datum registracije : 17/09/2010
Starost : 47

Nazaj na vrh Go down

 Kakšna je sedaj uredniška (administratorska) politika foruma Empty Re: Kakšna je sedaj uredniška (administratorska) politika foruma

Objavlja  pancho4 Tor 28 Maj 2013, 16:52

lp,se moram mal umešat,od vseh sem mi zdi ,da je NIKA še najbolje napisala.Sicer nočem nobenga šimfat ali pljuvat povem pa le,forum se mi zdi dost dober,mnenja -izkušnje se pa dandanes povsod razlikujejo.Vsak posameznik se-naj bi se maximalno po svojih možnostih potrudil za svoje ptice-živali.Še kako so danes pomembne izkušnje in predlogi izkušnje dolgoletnih rejcev-gojiteljev ptic se pa malo kdo zaveda,kajti večkrar v kaki literaturi preberem kaj o vzreji papig in ta sploh ne drži oz.je le delno pravilna,ker pa hočem za svoje ptice le najbolše se raje malo posvetujem z ostalimi gojitelji.Meni osebno so najbolj zanimivi odgovori"svete trojice"in še nekaj članov,ker to so odgovori iz izkušenj.Moderatorke nebi zaničeval,zmerjal že tako je taka funkcija nehvaležna,si pa mislim svoje..Me pa včasih razp....kak članek in na takega je brez veze odgovarjat,ker potem ni konca in kraja,včasih pa tudi kaj preberemo in si vprašanje drugače predstavljamo kot je bilo mišljeno ,seveda takoj sledi pljuvanje in pametovanje...Mislim pa ,da bi vabila na že pretekle dogodke res lahko brisali in na to mesto,če ravno ni drugega dali kako fotko za vmesni čas.Zanima me tudi,če bi lahko spremenili tehniko dodajanja slik tako kot je naprimer na FB,mailu,mislim da bi bilo za marsikoga lažje.Dovolj za zdaj ,je treba delat,lep in uspešen dan želim
pancho4
pancho4
Član
Član

Število prispevkov : 117
Datum registracije : 17/11/2010
Starost : 52

Nazaj na vrh Go down

 Kakšna je sedaj uredniška (administratorska) politika foruma Empty Re: Kakšna je sedaj uredniška (administratorska) politika foruma

Objavlja  dominik Sre 29 Maj 2013, 09:36



Odgovori.


Nazadnje urejal/a dominik Čet 30 Maj 2013, 04:16; skupaj popravljeno 1 krat
avatar
dominik
Član
Član

Število prispevkov : 297
Datum registracije : 17/09/2010
Starost : 47

Nazaj na vrh Go down

 Kakšna je sedaj uredniška (administratorska) politika foruma Empty Re: Kakšna je sedaj uredniška (administratorska) politika foruma

Objavlja  dires Sre 29 Maj 2013, 09:51

žvjo
Poglej dominik...jst osebno takih ljudi ne rabm, še najmanj za svetovanje, pa če se mate ti pa tvoji kolegi še za take strokovnjake. Že sam način pogovora me odvrne, verjetno pa nisem edini. Pa ne vem zakaj se imate za mogočne ljudi, ki forum držijo pokonci... Ko se je forum ustanovil, nas je bilo prekleto malo, še manj pa strkovnjakov..ko smo že pri njih, forum sta v večini pokonci spravila G. Alojzij in Joško. Za njima je veliko truda in dela, ki ga vsak dan dopolnjujeta kakor je le mogoče. Jst bi bil na njunem mestu užaljen, da se taki kot Vi vmešavate v isti koš forumašev.

Ne vem kaj si hotel povedati s pravili, a če bi jih upošteval, trenutno nam drugim ne bi bilo treba pisati prispevkov, ker ta tema ne bi obstajala.
lp
dires
dires
Član
Član

Število prispevkov : 156
Datum registracije : 01/04/2010
Starost : 29

Nazaj na vrh Go down

 Kakšna je sedaj uredniška (administratorska) politika foruma Empty Re: Kakšna je sedaj uredniška (administratorska) politika foruma

Objavlja  dominik Sre 29 Maj 2013, 10:33

dires je napisal/a:žvjo
Poglej dominik...jst osebno takih ljudi ne rabm, še najmanj za svetovanje, pa če se mate ti pa tvoji kolegi še za take strokovnjake. Že sam način pogovora me odvrne, verjetno pa nisem edini. Pa ne vem zakaj se imate za mogočne ljudi, ki forum držijo pokonci... Ko se je forum ustanovil, nas je bilo prekleto malo, še manj pa strkovnjakov..ko smo že pri njih, forum sta v večini pokonci spravila G. Alojzij in Joško. Za njima je veliko truda in dela, ki ga vsak dan dopolnjujeta kakor je le mogoče. Jst bi bil na njunem mestu užaljen, da se taki kot Vi vmešavate v isti koš forumašev.

Ne vem kaj si hotel povedati s pravili, a če bi jih upošteval, trenutno nam drugim ne bi bilo treba pisati prispevkov, ker ta tema ne bi obstajala.
lp
ko boš star malo več kot 19 let boš pa mogoče razumel sedaj si pa še premlad in vse veš ni kaj taki smo bili vsi
avatar
dominik
Član
Član

Število prispevkov : 297
Datum registracije : 17/09/2010
Starost : 47

Nazaj na vrh Go down

 Kakšna je sedaj uredniška (administratorska) politika foruma Empty Re: Kakšna je sedaj uredniška (administratorska) politika foruma

Objavlja  nika Sre 29 Maj 2013, 22:47

Predlagam, da si tisti strokovnjaki, ki se jim ta forum zdi neprimeren njihovemu nivoju ustanovijo svojega, ki bo namenjen izključno poznavalcem. Tam se bodo lahko posvečali izmenjavi za njih koristnih informacij, razen če bodo njihovi egi preveliki za kulturen dialog. Alojzij in Joško sta gotovo dobra poznavalca, pa od njiju ni bilo nikoli kakšnih podcenjujočih odogovorov ali nepotrebnih provokativnih tem.
nika
nika
Član
Član

Število prispevkov : 175
Datum registracije : 12/05/2009

Nazaj na vrh Go down

 Kakšna je sedaj uredniška (administratorska) politika foruma Empty Re: Kakšna je sedaj uredniška (administratorska) politika foruma

Objavlja  _Tamara_ Sre 29 Maj 2013, 23:02

nika je napisal/a:Predlagam, da si tisti strokovnjaki, ki se jim ta forum zdi neprimeren njihovemu nivoju ustanovijo svojega, ki bo namenjen izključno poznavalcem. Tam se bodo lahko posvečali izmenjavi za njih koristnih informacij, razen če bodo njihovi egi preveliki za kulturen dialog. Alojzij in Joško sta gotovo dobra poznavalca, pa od njiju ni bilo nikoli kakšnih podcenjujočih odogovorov ali nepotrebnih provokativnih tem.

Se strinjam.
_Tamara_
_Tamara_
Član
Član

Število prispevkov : 104
Datum registracije : 23/12/2011
Starost : 36

Nazaj na vrh Go down

 Kakšna je sedaj uredniška (administratorska) politika foruma Empty Re: Kakšna je sedaj uredniška (administratorska) politika foruma

Objavlja  prlekj Sre 29 Maj 2013, 23:13

Jaz se strinjam z enimi in drugimi. Vsak ima svoj prav, vendar pa eni konstantno smetijo po forumu ali pa žalijo druge.
Od g Joška ali g Alojzija enkrat sam krat nisem zasledil kaj takega.
Mogoče bi bilo potrebno uvesti eno varovalko, da ne moreš odpreti nove teme, če tema z tako vsebino ( naslovom) že obstaja. Tistim rednim žaljivcem pa nekako za doložen čas blokirati dostop. Mogoče jih to spametuje. Se strinjam tudi z Dominikom žaljivke, grožnje, preklinjanje, ... na forum ne sodi.
Ne vem pa kako to preprečiti.
Vedno pa govorim, " Bodimo si dobri".
Lp Jože
prlekj
prlekj
Član
Član

Število prispevkov : 99
Datum registracije : 21/03/2011
Starost : 48

Nazaj na vrh Go down

 Kakšna je sedaj uredniška (administratorska) politika foruma Empty Re: Kakšna je sedaj uredniška (administratorska) politika foruma

Objavlja  lekovec Čet 30 Maj 2013, 00:06

Ker sem za veliko misli kriv jest,bi še dodal!
Ko Counure navede sebe,Alojzija in Dominika za nosilne stebre,se Dominik in Alojzij ne odzoveta da to pa nista in demantirata napisano.Ko jih dam jest vse skupaj kot trojico velikih,glej ga zlomka se Alojzij oglasi da to pa ne in tu se moj razum ustavi!No,kasneje se Dominik oglasi in potrdi zgodbo o stebrih,kar je super da vsaj vem-o koliko je ura.Še enkrat napišem da se vsi trije in še kdo zraven lahko imajo za TO,ker so nesporni strokovnjaki in to jim sigurno tudi vsi na forumu priznavajo ampak malo tolerance in skromnosti jim pa nebi škodilo napram drugim forumašem<.In potem še napisano da se nebi obešali na vsake napisane misli,ker niso zlonamerne,potem naj to velja za vse napisane misli.
Pred časom sem se že pozanimal kdaj je seja, da bi se včlani v društvo,ampak po-tem samovšečnem napadu dvoličnihvsevednežev 'NE HVALA'.

lekovec
lekovec
Član
Član

Število prispevkov : 162
Datum registracije : 09/08/2011
Starost : 50

Nazaj na vrh Go down

 Kakšna je sedaj uredniška (administratorska) politika foruma Empty Re: Kakšna je sedaj uredniška (administratorska) politika foruma

Objavlja  dominik Čet 30 Maj 2013, 00:29

x


Nazadnje urejal/a dominik Čet 30 Maj 2013, 04:16; skupaj popravljeno 1 krat
avatar
dominik
Član
Član

Število prispevkov : 297
Datum registracije : 17/09/2010
Starost : 47

Nazaj na vrh Go down

 Kakšna je sedaj uredniška (administratorska) politika foruma Empty Re: Kakšna je sedaj uredniška (administratorska) politika foruma

Objavlja  Sponsored content


Sponsored content


Nazaj na vrh Go down

Stran 1 od 3 1, 2, 3  Next

Nazaj na vrh

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu