PERNATI PRIJATELJI
Lep pozdrav in dobrodošli na forumu!

Če ste že registrirani član foruma, kliknite gumb "prijava" in vstopite v forum. Če ste forum obiskali prvič in še niste njegov član, pa se prosim registrirajte. Registracija vam bo vzela le minutko vašega časa.

Hvala!



*Če imate kakršnekoli težave s prijavo ali registracijo me lahko kontaktirate preko e-maila: maja.janes7@gmail.com

Join the forum, it's quick and easy

PERNATI PRIJATELJI
Lep pozdrav in dobrodošli na forumu!

Če ste že registrirani član foruma, kliknite gumb "prijava" in vstopite v forum. Če ste forum obiskali prvič in še niste njegov član, pa se prosim registrirajte. Registracija vam bo vzela le minutko vašega časa.

Hvala!



*Če imate kakršnekoli težave s prijavo ali registracijo me lahko kontaktirate preko e-maila: maja.janes7@gmail.com
PERNATI PRIJATELJI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Senegalska papiga-"gobica" okoli očesa in kljunčka

2 posters

Go down

Senegalska papiga-"gobica" okoli očesa in kljunčka Empty Senegalska papiga-"gobica" okoli očesa in kljunčka

Objavlja  petra.pp Tor 27 Jan 2015, 03:23

Pozdravljeni,
našemu Maxu sta se naredili "gobici" ena okoli očesa, druga na nosu...pa me zanima, če je kdo to že kdaj videl in če je to nevarno? klicala sem na veterino, pa so mi predlagali dr.Goloba ali dr.Račnika iz Lj. Pa mi je Lj predaleč, sem iz okolice Slo.Bistrice. Zanimam me tudi, če sta samo ta dva veterinarja specializirana za papige? In ali je samo dr.Golob iz Maribora ali je kateri se ki se spozna na papige?
Lp
Petra
petra.pp
petra.pp
Član
Član

Število prispevkov : 23
Datum registracije : 25/05/2012
Starost : 46

Nazaj na vrh Go down

Senegalska papiga-"gobica" okoli očesa in kljunčka Empty Re: Senegalska papiga-"gobica" okoli očesa in kljunčka

Objavlja  rado7rado Pet 30 Jan 2015, 08:16

Kakšna "gobica"?Se da videt kako sliko?Tako na pamet se težko kaj reče.Ena od možnosti so tudi garje,ampak kot pravim na slepo lahko samo nekaj na pamet govorimo.
rado7rado
rado7rado
Član
Član

Število prispevkov : 100
Datum registracije : 17/12/2009

Nazaj na vrh Go down

Senegalska papiga-"gobica" okoli očesa in kljunčka Empty Re: Senegalska papiga-"gobica" okoli očesa in kljunčka

Objavlja  petra.pp Sre 04 Feb 2015, 21:31

Zdravo, na fb strani Pernatih Prijateljev sem objavila slikco, ker tukaj ne gre...smo rešili problem, Max ima verjetno vnetje sinusov, pa primanjkovanje vitaminov, ki se kažejo v barvi perja..smo bili pri veterinarki in sedaj dobiva antibiotik in nekaj proti bakterijam...dodati mu moramo briketirano hrano, zaradi barve...saj je zelenjavo in sadje vendar je bilo očitno to premalo...smo rešili...smo šli pa v MB v vet. center Pika v Mb...dr.Cvetka Marhold, prov fajn veterinarka, se res zavzame...
petra.pp
petra.pp
Član
Član

Število prispevkov : 23
Datum registracije : 25/05/2012
Starost : 46

Nazaj na vrh Go down

Senegalska papiga-"gobica" okoli očesa in kljunčka Empty Re: Senegalska papiga-"gobica" okoli očesa in kljunčka

Objavlja  Sponsored content


Sponsored content


Nazaj na vrh Go down

Nazaj na vrh

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu