PERNATI PRIJATELJI
Lep pozdrav in dobrodošli na forumu!

Če ste že registrirani član foruma, kliknite gumb "prijava" in vstopite v forum. Če ste forum obiskali prvič in še niste njegov član, pa se prosim registrirajte. Registracija vam bo vzela le minutko vašega časa.

Hvala!



*Če imate kakršnekoli težave s prijavo ali registracijo me lahko kontaktirate preko e-maila: maja.janes7@gmail.com

Join the forum, it's quick and easy

PERNATI PRIJATELJI
Lep pozdrav in dobrodošli na forumu!

Če ste že registrirani član foruma, kliknite gumb "prijava" in vstopite v forum. Če ste forum obiskali prvič in še niste njegov član, pa se prosim registrirajte. Registracija vam bo vzela le minutko vašega časa.

Hvala!



*Če imate kakršnekoli težave s prijavo ali registracijo me lahko kontaktirate preko e-maila: maja.janes7@gmail.com
PERNATI PRIJATELJI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

kletka iz pozlačene žice

2 posters

Go down

kletka iz pozlačene žice Empty kletka iz pozlačene žice

Objavlja  perla Pet 16 Okt 2015, 08:26

Pozdravljeni!

Všeč mi je kletka iz pozlačene žice. Ne vem če je pravi izraz, no, videz kletke je kot bi bila zlata. Ker nisem še nikoli imela take kletke, me zanima, če z žic kaj odleta ta pozlačen premaz.

Iz nerjaveče žice je kletka še po 10. letih kot nova, ta zgoraj opisana pa ne vem, če bi zdržala več let lepega videza.

Ker mi je pozlačena kletka zelo všeč, se nagibam k temu, da jo kupim mojemu kanarčku. Kakšne pa so vaše izkušnje?

Hvala.
perla
perla
Član
Član

Število prispevkov : 111
Datum registracije : 21/02/2013
Starost : 46

Nazaj na vrh Go down

kletka iz pozlačene žice Empty Re: kletka iz pozlačene žice

Objavlja  Alojzij Sob 17 Okt 2015, 04:45

Rumena kletka po moji izkušnji mnogo hitreje zbledi, čeprav sem imel do sedaj samo eno tega tipa.Tudi v prodaji jih ni videti prav veliko.
Če ne usklajuješ kakšne barvne kombinacije z ostalo opremo stanovanja je bolje ostati pri klasičnem tipu kletke.

Hvala, za podporo in lepe želje v predhodnem članku!nasmeh nasmeh
Alojzij
Alojzij
V.I.P.
V.I.P.

Število prispevkov : 1071
Datum registracije : 19/10/2010
Starost : 66

Nazaj na vrh Go down

kletka iz pozlačene žice Empty Re: kletka iz pozlačene žice

Objavlja  perla Sob 17 Okt 2015, 06:54

Ni za kaj. Kdor si zasluži, si pač zasluži mižikanje

Glede kletke pa tako. Hvalabogu nisem še tako daleč, ni mi potrebno barvno usklajevanje z ničemer. Se mi je pa kar zdelo, da je najboljše preizkušeno - torej bom kupila lepo iz nerjaveče žice. Fop in Imac firmi imata kar lepe kletke. Hvala za nasvet!
perla
perla
Član
Član

Število prispevkov : 111
Datum registracije : 21/02/2013
Starost : 46

Nazaj na vrh Go down

kletka iz pozlačene žice Empty Re: kletka iz pozlačene žice

Objavlja  Sponsored content


Sponsored content


Nazaj na vrh Go down

Nazaj na vrh

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu