PERNATI PRIJATELJI
Lep pozdrav in dobrodošli na forumu!

Če ste že registrirani član foruma, kliknite gumb "prijava" in vstopite v forum. Če ste forum obiskali prvič in še niste njegov član, pa se prosim registrirajte. Registracija vam bo vzela le minutko vašega časa.

Hvala!



*Če imate kakršnekoli težave s prijavo ali registracijo me lahko kontaktirate preko e-maila: maja.janes7@gmail.com

Join the forum, it's quick and easy

PERNATI PRIJATELJI
Lep pozdrav in dobrodošli na forumu!

Če ste že registrirani član foruma, kliknite gumb "prijava" in vstopite v forum. Če ste forum obiskali prvič in še niste njegov član, pa se prosim registrirajte. Registracija vam bo vzela le minutko vašega časa.

Hvala!



*Če imate kakršnekoli težave s prijavo ali registracijo me lahko kontaktirate preko e-maila: maja.janes7@gmail.com
PERNATI PRIJATELJI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kletka

2 posters

Go down

Kletka Empty Kletka

Objavlja  MB123 Tor 20 Dec 2016, 10:00

Pozdravljeni,
Po internetu in trgovinah sem že veliko iskala za kletko v kateri bo prebival moj parček. Pa ne vem katero bi izbrala. Seveda bi bila vesela še več predlogov. Kakšne kletke pa imate Vi?
PS To bosta moji prvi ptici in bi se rada zelo potrudila. Stara sem 14 let.
MB123
MB123
Novi član
Novi član

Število prispevkov : 4
Datum registracije : 16/12/2016
Starost : 21

Nazaj na vrh Go down

Kletka Empty Re: Kletka

Objavlja  Alojzij Sre 21 Dec 2016, 03:25

Izbira kletk je res velika. Ne morem ti svetovati točno določen model. Pogovori se s starši ter skupaj preglejte ponudbo in cene. Vsaka malo večja, praktična za čiščenje ter lepa za oko je več od 200 evrov. Pomembna je tudi velikost prostora kjer kletka nameščena. Lepo je, da se estetsko zlije s pohištvom v sobi. MONTANA kletke so v zadnjem obdobju v vrhu priljubljenosti za tovrstne papagaje.

http://www.zoohit.si/shop/male_zivali/ograde_zajcniki_kletke/kletke_dihurji/do_80cm/300025
Alojzij
Alojzij
V.I.P.
V.I.P.

Število prispevkov : 1071
Datum registracije : 19/10/2010
Starost : 66

Nazaj na vrh Go down

Kletka Empty Re: Kletka

Objavlja  MB123 Sre 21 Dec 2016, 04:53

Hvala
MB123
MB123
Novi član
Novi član

Število prispevkov : 4
Datum registracije : 16/12/2016
Starost : 21

Nazaj na vrh Go down

Kletka Empty Re: Kletka

Objavlja  Sponsored content


Sponsored content


Nazaj na vrh Go down

Nazaj na vrh

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu