PERNATI PRIJATELJI
Lep pozdrav in dobrodošli na forumu!

Če ste že registrirani član foruma, kliknite gumb "prijava" in vstopite v forum. Če ste forum obiskali prvič in še niste njegov član, pa se prosim registrirajte. Registracija vam bo vzela le minutko vašega časa.

Hvala!



*Če imate kakršnekoli težave s prijavo ali registracijo me lahko kontaktirate preko e-maila: maja.janes7@gmail.com

Join the forum, it's quick and easy

PERNATI PRIJATELJI
Lep pozdrav in dobrodošli na forumu!

Če ste že registrirani član foruma, kliknite gumb "prijava" in vstopite v forum. Če ste forum obiskali prvič in še niste njegov član, pa se prosim registrirajte. Registracija vam bo vzela le minutko vašega časa.

Hvala!



*Če imate kakršnekoli težave s prijavo ali registracijo me lahko kontaktirate preko e-maila: maja.janes7@gmail.com
PERNATI PRIJATELJI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sivi žako, podvrsta Timneh

Go down

Sivi žako, podvrsta Timneh  Empty Sivi žako, podvrsta Timneh

Objavlja  mmarol16 Tor 21 Feb 2017, 04:51

Doma imam tri sive žakoje, podvrste Timneh, ki je malo manjša po rasti in manj izrazitih barv kot bolj poznani žakoji.
Če imate doma morda katerega od Timnehov ali morda poznate koga, ki jih ima, mi prosim odgovorite, zelo rad bi, da bi se rejci teh ptic povezali. Pri meni so vsi v sorodu in tako ne morem sestaviti para.

Marko
031/318-691, marko.marolt@siol.net

Še povezava do spletne strani, ki govori o tej podvrsti žakojev:
http://www.african-grey-parrot.com/Timneh-African-Grey.aspx
mmarol16
mmarol16
Novi član
Novi član

Število prispevkov : 4
Datum registracije : 25/05/2011
Starost : 54

Nazaj na vrh Go down

Nazaj na vrh

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu