PERNATI PRIJATELJI
Lep pozdrav in dobrodošli na forumu!

Če ste že registrirani član foruma, kliknite gumb "prijava" in vstopite v forum. Če ste forum obiskali prvič in še niste njegov član, pa se prosim registrirajte. Registracija vam bo vzela le minutko vašega časa.

Hvala!



*Če imate kakršnekoli težave s prijavo ali registracijo me lahko kontaktirate preko e-maila: maja.janes7@gmail.com

Join the forum, it's quick and easy

PERNATI PRIJATELJI
Lep pozdrav in dobrodošli na forumu!

Če ste že registrirani član foruma, kliknite gumb "prijava" in vstopite v forum. Če ste forum obiskali prvič in še niste njegov član, pa se prosim registrirajte. Registracija vam bo vzela le minutko vašega časa.

Hvala!



*Če imate kakršnekoli težave s prijavo ali registracijo me lahko kontaktirate preko e-maila: maja.janes7@gmail.com
PERNATI PRIJATELJI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ali je lahko gnezdo tudi pledena vrečka ki je ojačana s žicami

2 posters

Go down

Ali je lahko gnezdo tudi pledena vrečka ki je ojačana s žicami Empty Ali je lahko gnezdo tudi pledena vrečka ki je ojačana s žicami

Objavlja  Gost Pon 26 Jul 2010, 22:18

Ali bi lahko naredili iz žice ogrodje gnezda notri pa bi dali pleteno vrečko ki je kolikor tolikšne oblike kot gnezdo?

Namreč naša samička je zelo lena in bi bilo v gnezdu že tako ali tako toplo ker bi bil iz volne.
Samički ne bi bilo treba delati gnezda saj bi ga dobila ta rekoč že narejenega.

avatar
Gost
Gost


Nazaj na vrh Go down

Ali je lahko gnezdo tudi pledena vrečka ki je ojačana s žicami Empty Re: Ali je lahko gnezdo tudi pledena vrečka ki je ojačana s žicami

Objavlja  Maja Tor 27 Jul 2010, 04:04

Ja, seveda ji lahko narediš takšno gnezdo. Ne razumem pa kaj misliš s tem da je lena? Samičke imajo v sebi nagon za grajenje gnezd, to njihova dobra volja - nimaš lenih ali pridnih, lahko so samo izkušene ali pa neizkušene. Ti ji lepo naredi takšno gnezdo, da bo imela podlogo čez ogrodje, vendar ji ponudi tudi material, da bo lahko sama po želji oblikovala gnezdo - npr. drobne vejice, slamo, majhni koščki volne, časopisnega papirja.
Maja
Maja
Admin
Admin

Število prispevkov : 894
Datum registracije : 02/05/2009
Starost : 34

Nazaj na vrh Go down

Ali je lahko gnezdo tudi pledena vrečka ki je ojačana s žicami Empty Re: Ali je lahko gnezdo tudi pledena vrečka ki je ojačana s žicami

Objavlja  jupiter2 Tor 27 Jul 2010, 04:56

Da vidiš, ali je samička pripravljena sama pripraviti gnezdo ali ne, ji daj malo toaletnega ali časopisnega papirja, kot ti je predlagala Maja. Če ga bo samička nosila po kletki je to znak, da bi si rada naredila gnezdo. Vsaj pri meni je tako, da dam za začetek malo toaletnega papirja, nato pa prejo.
jupiter2
jupiter2
Član
Član

Število prispevkov : 170
Datum registracije : 04/05/2009
Starost : 36

Nazaj na vrh Go down

Ali je lahko gnezdo tudi pledena vrečka ki je ojačana s žicami Empty Miško

Objavlja  Gost Tor 27 Jul 2010, 06:28

To sem že naredil pa ni hotela delat.
Zato sem ji ga pač sam naredil.
Upam da bo jutri jajce v gnedu

Da ne boste mislili da je to ta samička ki sem jo opisal v drugi temi



avatar
Gost
Gost


Nazaj na vrh Go down

Ali je lahko gnezdo tudi pledena vrečka ki je ojačana s žicami Empty Re: Ali je lahko gnezdo tudi pledena vrečka ki je ojačana s žicami

Objavlja  Sponsored content


Sponsored content


Nazaj na vrh Go down

Nazaj na vrh

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu