PERNATI PRIJATELJI
Lep pozdrav in dobrodošli na forumu!

Če ste že registrirani član foruma, kliknite gumb "prijava" in vstopite v forum. Če ste forum obiskali prvič in še niste njegov član, pa se prosim registrirajte. Registracija vam bo vzela le minutko vašega časa.

Hvala!



*Če imate kakršnekoli težave s prijavo ali registracijo me lahko kontaktirate preko e-maila: maja.janes7@gmail.com

Join the forum, it's quick and easy

PERNATI PRIJATELJI
Lep pozdrav in dobrodošli na forumu!

Če ste že registrirani član foruma, kliknite gumb "prijava" in vstopite v forum. Če ste forum obiskali prvič in še niste njegov član, pa se prosim registrirajte. Registracija vam bo vzela le minutko vašega časa.

Hvala!



*Če imate kakršnekoli težave s prijavo ali registracijo me lahko kontaktirate preko e-maila: maja.janes7@gmail.com
PERNATI PRIJATELJI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nova podoba foruma

4 posters

Go down

Kako se vam zdi novi izgled foruma?

Nova podoba foruma Vote_lcap61%Nova podoba foruma Vote_rcap 61% 
[ 11 ]
Nova podoba foruma Vote_lcap39%Nova podoba foruma Vote_rcap 39% 
[ 7 ]
Nova podoba foruma Vote_lcap0%Nova podoba foruma Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
 
Skupaj glasov : 18
 
 

Nova podoba foruma Empty Nova podoba foruma

Objavlja  Maja Sob 09 Okt 2010, 10:54

Kot ste nekateri že najbrž opazili sem pred kratkim malo oblikovno spremenila nekatere značilnosti foruma. Izdelan je bil nov logotip foruma, zamenjane so bile ikone za forume in zamenjana sta bila gumba za "Odgovori" in "Nova tema". Prav tako so bile odstranjene skupine članov in sedaj vsi člani spadajo pod eno skupino, administratorji in moderatorji so pa drugi dve skupini. Nekako skušam forum tudi barvno uskladiti - da je vse v sivi, zeleni, rumeni in rdeči barvi. mižikanje Upam, da vam to odgovarja. Drugače pa je v izdelavi nov logotip, ker z zdejšnjim nisem preveč zadovoljna, ampak se nisem še nič dokončno odločila.

No, vas bi pa lepo prosila, da mi malce pomagate in poveste svoje mnenje glede novega izgleda s tem, da rešite zgornjo anketo. Seveda pa lahko tudi spodaj napišete kakšen komentar, predlog - bom zelo vesela. zelo vesel


Najlepša vam hvala!
Maja
Maja
Admin
Admin

Število prispevkov : 894
Datum registracije : 02/05/2009
Starost : 34

Nazaj na vrh Go down

Nova podoba foruma Empty Re: Nova podoba foruma

Objavlja  Gost Sob 09 Okt 2010, 18:24

namesto sive bio bila lahko kaka mal bolj nežne barva npr. svetlo modra, roza, bež. presenečen
avatar
Gost
Gost


Nazaj na vrh Go down

Nova podoba foruma Empty Re: Nova podoba foruma

Objavlja  kokoš Čet 14 Okt 2010, 09:22

Tud men bi bila všeč kakšna bolj topla barva ali pa vsaj kombinacija sive in še ene barve. kul Saj so nam tudi ptice všeč zaradi njihovih lepih barv kajne? nasmeh
kokoš
kokoš
Član
Član

Število prispevkov : 47
Datum registracije : 29/03/2010

Nazaj na vrh Go down

Nova podoba foruma Empty Re: Nova podoba foruma

Objavlja  nika Čet 14 Okt 2010, 20:53

Po pravici povedano najprej sploh nisem opazila kakšne spremembe. Važna je vsebina. Mogoče bi bilo vseeno dobro sivo zamenjati s kakšno bolj prijazno barvo.
nika
nika
Član
Član

Število prispevkov : 175
Datum registracije : 12/05/2009

Nazaj na vrh Go down

Nova podoba foruma Empty Re: Nova podoba foruma

Objavlja  Maja Pet 15 Okt 2010, 01:25

No, seveda je vsebina veliko bolj pomembna od izgleda, vendar se mi vseeno zdi, da je vizualno lep forum bolj privlačen. mižikanje Sivo ne bi rada zamenjala, ker bo potem vse preveč pisano. Pa tudi barve, ki so na voljo, so takšne zelo kričeče, žive in mi niso všeč.
Maja
Maja
Admin
Admin

Število prispevkov : 894
Datum registracije : 02/05/2009
Starost : 34

Nazaj na vrh Go down

Nova podoba foruma Empty Re: Nova podoba foruma

Objavlja  jupiter2 Pet 15 Okt 2010, 22:55

Moj predlog je, da bi bilo mogoče lahko določen komentar pohvaliti ali grajati tako, da bi bila tako kot drugod po forumih kakšna roka ali še boljše puščica. Tako bi lahko tisti, ki nimajo kaj komentirati na dotični komentar samo izrazili svoje mnenje z klikom na puščico.

Kakšni pomisleki glede tega?
jupiter2
jupiter2
Član
Član

Število prispevkov : 170
Datum registracije : 04/05/2009
Starost : 36

Nazaj na vrh Go down

Nova podoba foruma Empty Re: Nova podoba foruma

Objavlja  Maja Pet 15 Okt 2010, 23:49

Misliš kot "všeč mi je" na Facebooku recimo? Na katerih forumih pa si to videl? nasmeh
Maja
Maja
Admin
Admin

Število prispevkov : 894
Datum registracije : 02/05/2009
Starost : 34

Nazaj na vrh Go down

Nova podoba foruma Empty Re: Nova podoba foruma

Objavlja  jupiter2 Sob 16 Okt 2010, 00:32

Na 24ur.com, zurnal24.si,... Pri prvem so roke, pri drugem pa so zelene in rdeče puščice. Puščice se mi bolj dopadejo, bolj kot tiste roke.
jupiter2
jupiter2
Član
Član

Število prispevkov : 170
Datum registracije : 04/05/2009
Starost : 36

Nazaj na vrh Go down

Nova podoba foruma Empty Re: Nova podoba foruma

Objavlja  Maja Ned 31 Okt 2010, 02:42

No, nimamo puščic ali rok, imamo pa + ali -, da pohvalimo ali grajamo prispevke drugih članov. mižikanje
Maja
Maja
Admin
Admin

Število prispevkov : 894
Datum registracije : 02/05/2009
Starost : 34

Nazaj na vrh Go down

Nova podoba foruma Empty Re: Nova podoba foruma

Objavlja  jupiter2 Ned 31 Okt 2010, 03:47

Meni je OK!
jupiter2
jupiter2
Član
Član

Število prispevkov : 170
Datum registracije : 04/05/2009
Starost : 36

Nazaj na vrh Go down

Nova podoba foruma Empty Re: Nova podoba foruma

Objavlja  Sponsored content


Sponsored content


Nazaj na vrh Go down

Nazaj na vrh


 
Permissions in this forum:
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu