PERNATI PRIJATELJI
Lep pozdrav in dobrodošli na forumu!

Če ste že registrirani član foruma, kliknite gumb "prijava" in vstopite v forum. Če ste forum obiskali prvič in še niste njegov član, pa se prosim registrirajte. Registracija vam bo vzela le minutko vašega časa.

Hvala!



*Če imate kakršnekoli težave s prijavo ali registracijo me lahko kontaktirate preko e-maila: maja.janes7@gmail.com

Join the forum, it's quick and easy

PERNATI PRIJATELJI
Lep pozdrav in dobrodošli na forumu!

Če ste že registrirani član foruma, kliknite gumb "prijava" in vstopite v forum. Če ste forum obiskali prvič in še niste njegov član, pa se prosim registrirajte. Registracija vam bo vzela le minutko vašega časa.

Hvala!



*Če imate kakršnekoli težave s prijavo ali registracijo me lahko kontaktirate preko e-maila: maja.janes7@gmail.com
PERNATI PRIJATELJI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nova anketa ?

+2
Maja
Alojzij
6 posters

Go down

Nova anketa ? Empty Nova anketa ?

Objavlja  Alojzij Pet 01 Jul 2011, 07:42

Pol leta je že minilo, odkar imamo na forumu anketo z interesantnim vprašanjem; Kako ste našli forum ?
Anketa je jasno pokazala, da nas je forum večina odkrila naključno.

Moje mnenje je, da bi lahko začeli z novo anketo. Pozivam vas, da posredujete mnenje, o kom ali
čem, naj bi govorilo naslednje anketno vprašanje!
Npr.: Kaj naj bi debatirali čez poletje, saj predvidevam , da ne bo veliko konkretnih vprašanj, oz novih tem? nasmeh
Alojzij
Alojzij
V.I.P.
V.I.P.

Število prispevkov : 1071
Datum registracije : 19/10/2010
Starost : 66

Nazaj na vrh Go down

Nova anketa ? Empty Re: Nova anketa ?

Objavlja  Maja Ned 03 Jul 2011, 06:14

Se strinjam Alojzij... Morda bi lahko odprli novo anketo z naslovom "Kaj pogrešate na forumu?" ali kaj podobnega... zelo vesel
Maja
Maja
Admin
Admin

Število prispevkov : 894
Datum registracije : 02/05/2009
Starost : 34

Nazaj na vrh Go down

Nova anketa ? Empty Re: Nova anketa ?

Objavlja  prlekj Ned 03 Jul 2011, 09:10

Pozdravljena oba! Mogoče bi lahko uvedlo rezne tedenske, dvotedenske ali mesečne kvize na temo poznavanja raznih ptic. Glede na to da jih vidva in še nekaj posameznikov zelo dobro in veliko poznate. Mi bi se pa iz tega še kaj naučili. nerodno
prlekj
prlekj
Član
Član

Število prispevkov : 99
Datum registracije : 21/03/2011
Starost : 48

Nazaj na vrh Go down

Nova anketa ? Empty Nova anketa

Objavlja  Joško Ned 03 Jul 2011, 23:49

Dokler ne bomo našli ustreznega mašila za dopustniški čas, v razmislek predlog, kaj bomo storili, ko se bomo vrnili s potepanj po ožji ali širši domovini in verjetno tudi tujini? Predlagam, da čimveč članov opiše, kaj zanimivega so opazili o pticah v naravi. Ve se, da smo na dopustu dosti bolj dovzetni za opazovanje in da lahko svoje vtise laže prenesemo v pisno obliko (verjetno zaradi spočitih možganov).

Jaz bom na primer izkoristil priložnost in na dopustu v Sloveniji z družino obiskal znanega rejca in zavzetega člana foruma. Prepričan sem, da bom ob tej priliki videl in spoznal marsikatero stvar, ki bo zanimala tudi druge (seveda ob upoštevanju anonimnosti obiskanega, če bo ta to želel).

Zanimivo bi bilo tudi prebrati vaše sprotne vtise o obisku konkretne dopustniške destinacije. Moderatorka foruma tudi ne bo jezna, če bo vaše sporočilo vsebovalo zgolj pozdrave.

Vsem, ki odhajate ali boste v kratkem odšli na dopust, želim veliko srečnih in lepi trenutkov, in da bi se vrnili domov z obilico svežih idej o našem "sobivanju" na forumu.


Nazadnje urejal/a Joško Pon 04 Jul 2011, 20:44; skupaj popravljeno 1 krat
Joško
Joško
V.I.P.
V.I.P.

Število prispevkov : 421
Datum registracije : 18/09/2010
Starost : 74

Nazaj na vrh Go down

Nova anketa ? Empty Re: Nova anketa ?

Objavlja  kokoš Pon 04 Jul 2011, 08:20

Jeseni se z družino odpravljamo na Tenerife in seveda bomo obiskali tamkajšnji Loro park kul Poročam!
kokoš
kokoš
Član
Član

Število prispevkov : 47
Datum registracije : 29/03/2010

Nazaj na vrh Go down

Nova anketa ? Empty Re: Nova anketa ?

Objavlja  jupiter2 Tor 05 Jul 2011, 00:57

Živjo!

Mogoče anketa: Katere vrste je bil vaš prvi pernati prijatelj?
jupiter2
jupiter2
Član
Član

Število prispevkov : 170
Datum registracije : 04/05/2009
Starost : 36

Nazaj na vrh Go down

Nova anketa ? Empty Nova anketa

Objavlja  Joško Sre 06 Jul 2011, 20:43

Verjetno bi bilo zanimivo izvedeti, kdo od članov foruma ima največ različnih vrst ptic in kdo se lahko pohvali z največjim številom vseh pernatih prijateljev?

Predlagam, da se predlogi za ankete zbirajo do konca počitnic (dopustov), najboljše pa naj izbere moderatorka in jih priobči na forumu v začetku septembra.

Joško
Joško
V.I.P.
V.I.P.

Število prispevkov : 421
Datum registracije : 18/09/2010
Starost : 74

Nazaj na vrh Go down

Nova anketa ? Empty Nova anketa

Objavlja  Joško Sre 06 Jul 2011, 21:03

Dopolnjujem svoj predlog s pripombo, naj zmagovalca v obeh kategorijah obišče moderatorka na njegovem domu in nam ga predstavi na forumu v besedi in sliki (lahko tudi v audio izvedbi).

Da ne bo dvomov v moj dobronamerni predlog, malo osebne (gojiteljske) statistike: imam samo tri vrste ptic in na višku sezone okrog 20 osebkov, tako da v nobenem primeru ne pridem v poštev za intervju.
Joško
Joško
V.I.P.
V.I.P.

Število prispevkov : 421
Datum registracije : 18/09/2010
Starost : 74

Nazaj na vrh Go down

Nova anketa ? Empty Koliko je (bila) stara vaša najstarejša ptica?

Objavlja  Joško Pet 26 Avg 2011, 21:13

Član foruma mi je ob priliki izdal, da ima več kot 25 let staro papigo. Porodila se mi je zamisel, da bi povprašali še ostale, kdo ima ali je imel ptico, ki bi jo proglasili (živo seveda tudi fotografirali) za najstarejšo. Vem, da je anketa omejena bolj ali manj na velike papige oziroma njihove lastnike, zaradi česar pa seveda ne more biti nič manj zanimiva.

Možno je tudi, da se proglasi ločeno še živečo ptico in podrejeno zgolj v informacijo ptico, ki jo je kdaj imel član in jo je moč šteti za najstarejšo.
Joško
Joško
V.I.P.
V.I.P.

Število prispevkov : 421
Datum registracije : 18/09/2010
Starost : 74

Nazaj na vrh Go down

Nova anketa ? Empty Re: Nova anketa ?

Objavlja  Sponsored content


Sponsored content


Nazaj na vrh Go down

Nazaj na vrh

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu