PERNATI PRIJATELJI
Lep pozdrav in dobrodošli na forumu!

Če ste že registrirani član foruma, kliknite gumb "prijava" in vstopite v forum. Če ste forum obiskali prvič in še niste njegov član, pa se prosim registrirajte. Registracija vam bo vzela le minutko vašega časa.

Hvala!



*Če imate kakršnekoli težave s prijavo ali registracijo me lahko kontaktirate preko e-maila: maja.janes7@gmail.com

Join the forum, it's quick and easy

PERNATI PRIJATELJI
Lep pozdrav in dobrodošli na forumu!

Če ste že registrirani član foruma, kliknite gumb "prijava" in vstopite v forum. Če ste forum obiskali prvič in še niste njegov član, pa se prosim registrirajte. Registracija vam bo vzela le minutko vašega časa.

Hvala!



*Če imate kakršnekoli težave s prijavo ali registracijo me lahko kontaktirate preko e-maila: maja.janes7@gmail.com
PERNATI PRIJATELJI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

razmnoževanje

+2
Alojzij
rok 14
6 posters

Go down

razmnoževanje Empty razmnoževanje

Objavlja  rok 14 Sob 27 Nov 2010, 07:23

lp mene pa zanima ali lahko imajo pismonoše pozimi mladiče saj se onadva že nekaj časa parita. zelo vesel
rok 14
rok 14
Član
Član

Število prispevkov : 77
Datum registracije : 26/08/2010
Starost : 28

Nazaj na vrh Go down

razmnoževanje Empty Re: razmnoževanje

Objavlja  Alojzij Sob 27 Nov 2010, 07:40

rok 14 je napisal/a:lp mene pa zanima ali lahko imajo pismonoše pozimi mladiče saj se onadva že nekaj časa parita. zelo vesel

Golobe pismonoše,kakor tudi ostale vrste golobov NE parimo pozimi,ker mladiči zaradi mraza
ne bi preživeli.Če je le mogoče imej do spomladi samce in samice fizično ločene,da se po nepotrebnem
ne izčrpavajo.
Napiši mi še, koliko parov golobov imaš in opiši prostor v katerem domujejo,ter
kako jih prehranjuješ ?
Alojzij
Alojzij
V.I.P.
V.I.P.

Število prispevkov : 1071
Datum registracije : 19/10/2010
Starost : 66

Nazaj na vrh Go down

razmnoževanje Empty razmnoževanje

Objavlja  pancho4 Sob 27 Nov 2010, 07:55

Možno je ,da bi imeli mladiče,saj domači golobi gnezdijo večkrat na leto.Vendar je vse odvisno od vremenskih razmer(mraz),tako ,da ni priporočljivo imeti mladičev pozimi ,je premrzlo in mladiči nebi preživeli.Je pa tudi vprašanje kako si ti videl da se parita,kaj delata..bilo bi pa tudi dobro ,da bi povedal koliko in kje jih imaš.Ali sta že imela mladiče,meni se zdi da imaš samo en par in če še nista imela ,si prepričan da je sploh par...LP
pancho4
pancho4
Član
Član

Število prispevkov : 117
Datum registracije : 17/11/2010
Starost : 52

Nazaj na vrh Go down

razmnoževanje Empty imam en par pismonoš,en par visokoletačev in enega pomeranskega golšarja.imam jih v golobnjaku (kar predcej velik) goloba pismonoša sta še mlada in nista imela še mladičev vem pa da sta samec in samica. lep pozdrav

Objavlja  rok 14 Ned 28 Nov 2010, 01:58

Alojzij je napisal/a:
rok 14 je napisal/a:lp mene pa zanima ali lahko imajo pismonoše pozimi mladiče saj se onadva že nekaj časa parita. zelo vesel

Golobe pismonoše,kakor tudi ostale vrste golobov NE parimo pozimi,ker mladiči zaradi mraza
ne bi preživeli.Če je le mogoče imej do spomladi samce in samice fizično ločene,da se po nepotrebnem
ne izčrpavajo.
Napiši mi še, koliko parov golobov imaš in opiši prostor v katerem domujejo,ter
kako jih prehranjuješ ?
rok 14
rok 14
Član
Član

Število prispevkov : 77
Datum registracije : 26/08/2010
Starost : 28

Nazaj na vrh Go down

razmnoževanje Empty Re: razmnoževanje

Objavlja  dires Ned 28 Nov 2010, 06:10

živjo

Kot je bilo že zgoraj napisano.... golobi se pozimi lahko parijo in imajo mladiče, vendar pa je skoraj verjetno, da bodo izvaleni mladiči poginili zaradi mraza. Jst jim osebno nikoli ne pustim imeti mladiče, glavni razlog temu je kasnejše zdravje golobov, saj imajo mrazu izpostavljeni golobi pogosto težave z zdravjem tudi kasneje, če seveda prej ne poginejo.

Če imaš še kakšno vprašanje me lahko kontaktiraš na z2znidar@gmail.com

lp, dires
dires
dires
Član
Član

Število prispevkov : 156
Datum registracije : 01/04/2010
Starost : 29

Nazaj na vrh Go down

razmnoževanje Empty Re: razmnoževanje

Objavlja  martinzalar12 Sob 22 Jun 2013, 07:16

Doma gojim slovenske beloglavčke. Razmnožujejo se skoz celo leto in veliko mladičev preživi. Samo me pa moti, da golobi niso taki kot sm si zamislu. zelo vesel
martinzalar12
martinzalar12
Novi član
Novi član

Število prispevkov : 7
Datum registracije : 03/11/2012
Starost : 33

Nazaj na vrh Go down

razmnoževanje Empty Re: razmnoževanje

Objavlja  dires Sob 22 Jun 2013, 07:31

živjo
Hm...Kako misliš niso taki kot si si zamislu..? po obliki, barvi, karakterju, splošnem izgledu? Slovenski beloglavček še ni utrjena vrsta, zato je veliko več slabših primerkov kot dobrih, sploh če nimaš med seboj sparjene kvalitetne krvi.
lp
dires
dires
Član
Član

Število prispevkov : 156
Datum registracije : 01/04/2010
Starost : 29

Nazaj na vrh Go down

razmnoževanje Empty Re: razmnoževanje

Objavlja  Shaip Ned 23 Jun 2013, 08:57

Pozzz
Ce sta ta dva  na sliki par je bolj slaba kvaliteta sploh pa levi na sliki,...Ce si iz Brezovice ti priporocam da obisces gospoda Nace-ta, k ima izredne beloglavcke v vseh barvah...
Lp
Shaip
Shaip
Član
Član

Število prispevkov : 40
Datum registracije : 26/04/2012
Starost : 65

Nazaj na vrh Go down

razmnoževanje Empty Re: razmnoževanje

Objavlja  Sponsored content


Sponsored content


Nazaj na vrh Go down

Nazaj na vrh

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu