PERNATI PRIJATELJI
Lep pozdrav in dobrodošli na forumu!

Če ste že registrirani član foruma, kliknite gumb "prijava" in vstopite v forum. Če ste forum obiskali prvič in še niste njegov član, pa se prosim registrirajte. Registracija vam bo vzela le minutko vašega časa.

Hvala!



*Če imate kakršnekoli težave s prijavo ali registracijo me lahko kontaktirate preko e-maila: maja.janes7@gmail.com

Join the forum, it's quick and easy

PERNATI PRIJATELJI
Lep pozdrav in dobrodošli na forumu!

Če ste že registrirani član foruma, kliknite gumb "prijava" in vstopite v forum. Če ste forum obiskali prvič in še niste njegov član, pa se prosim registrirajte. Registracija vam bo vzela le minutko vašega časa.

Hvala!



*Če imate kakršnekoli težave s prijavo ali registracijo me lahko kontaktirate preko e-maila: maja.janes7@gmail.com
PERNATI PRIJATELJI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kletka po meri...

+9
Thor
nimfaa boy
klepetanje
IgorR.
Darko Kavaš
Aleko
Matjaž
boris
Maja
13 posters

Stran 2 od 2 Previous  1, 2

Go down

Kletka po meri... - Page 2 Empty Re: Kletka po meri...

Objavlja  Thor Pet 03 Feb 2012, 02:58

Se popolnoma strinjam z navedenim. Verjamem tudi, da velika večina članov na tem forumu odlično skrbi za svoje pernate prijateljčke, je pa sigurno 3/4 ostalih lastnikov ptic, kjer so pogoji bistveno bistveno slabši tako s strani kletke kot tudi oskrbe z vsem potrebnim kar se tiče hrane. Če samo pogledamo v trgovine za hišne ljubljenčke takoj vidimo v kaj vse se tlači ptice in dvomim, da se trgovci s strankami prerekajo kakšna kletka je minimalna za njihove ptice. Veliko je tudi takih, ki ptice imajo s principa in ne iz ljubezni, tako da verjamem, da je predpis potrebno spoštovati vendar menim, da manjše odstopanje vseeno ni tako veliko zlo kot pa mogoče kaka neprimerna nestrokovna oskrba ptic.

L.P.

Tomaž
Thor
Thor
Član
Član

Število prispevkov : 54
Datum registracije : 06/12/2011
Starost : 45

Nazaj na vrh Go down

Kletka po meri... - Page 2 Empty Re: Kletka po meri...

Objavlja  urshikka Sob 04 Feb 2012, 05:25

Se strinjam s thorom popolnoma nesmiselno se je kregati zaradi parih centimetrov. Vsi tisti ki imamo ptice doma vemo da jih je treba redno spuščati iz kletke, da tako dobijo gibanje ki ga rabijo, veliko huje se mi zdi da napačna oskrba ni neodgovornost.
urshikka
urshikka
Član
Član

Število prispevkov : 71
Datum registracije : 31/05/2011
Starost : 32

Nazaj na vrh Go down

Kletka po meri... - Page 2 Empty Re: Kletka po meri...

Objavlja  Thor Čet 09 Feb 2012, 22:17

Pozdrav.

Evo ena kletka po meri je sicer začasno že sestavljena. Včeraj sem namreč pri prijatelju mizarju dobil leseni del kletke in jo v nekaj minutah sestavil. Zadeva zgleda kar lepo in sem s sestavo osebno zadovoljen. Pocinkane frontale sem pobarval v črno da ptice ne bodo direktno izpostavljene škodljivemu cinku. Sicer je sedaj kletka le začasna saj jo nameravam opremiti z vsemi dodatki, tako da je za zdaj v njej le ena veja po kateri ptički lahko plezajo. Končna, pa bo opremljena s prečkami in kakimi igrali na katerih bodo lahko telovadili po mili vilji. Danes skočim še do Obija po material za gnezda če bo vse vredu bo tako vikend deloven in bo upam vsaj ena kletka dobila končno podbo po mojih zamislih. Manjkajo mi še pladni oziroma podstavki, ki jih bo potrebno nekako narediti.

Če bom imel čas bom zadeve poslikal in vam predstavil moj mali projekt.

L.P.

Tomaž
Thor
Thor
Član
Član

Število prispevkov : 54
Datum registracije : 06/12/2011
Starost : 45

Nazaj na vrh Go down

Kletka po meri... - Page 2 Empty Re: Kletka po meri...

Objavlja  Sponsored content


Sponsored content


Nazaj na vrh Go down

Stran 2 od 2 Previous  1, 2

Nazaj na vrh

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu