PERNATI PRIJATELJI
Lep pozdrav in dobrodošli na forumu!

Če ste že registrirani član foruma, kliknite gumb "prijava" in vstopite v forum. Če ste forum obiskali prvič in še niste njegov član, pa se prosim registrirajte. Registracija vam bo vzela le minutko vašega časa.

Hvala!



*Če imate kakršnekoli težave s prijavo ali registracijo me lahko kontaktirate preko e-maila: maja.janes7@gmail.com

Join the forum, it's quick and easy

PERNATI PRIJATELJI
Lep pozdrav in dobrodošli na forumu!

Če ste že registrirani član foruma, kliknite gumb "prijava" in vstopite v forum. Če ste forum obiskali prvič in še niste njegov član, pa se prosim registrirajte. Registracija vam bo vzela le minutko vašega časa.

Hvala!



*Če imate kakršnekoli težave s prijavo ali registracijo me lahko kontaktirate preko e-maila: maja.janes7@gmail.com
PERNATI PRIJATELJI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

kletka za 2 kanarčka

2 posters

Go down

kletka za 2 kanarčka Empty kletka za 2 kanarčka

Objavlja  nina Ned 13 Mar 2011, 02:46

LEP POZDRAV!

Imela bi vprašanje glede velikosti kletke za 2 kanarčka. Videla sem, da ste o tej temi že pisali, ampak jaz bi vseeno še enkrat vprašala koliko mora biti velika kletka za 2 kanarčka.imam 2 samčka, enega(Ludvika) sem kupila pri vzreditelju v Sečovljah, drugi(Lovro) je pa najdenček, našla sem ga na domačem dvorišču.Zanju imam kletko, ki v dolžino meri 67cm, širina je 34cm, višina pa 43cm.Kletka je na sredini pregrajena, tako da imata vsak svojo polovico. Vsak ima po dve palčki.Zanima me če je to dovolj velika kletka zanju? Imam pa še eno vprašanje.Odkar imam oba v isti kletki, ki je sicer pregrajena, ne pojeta več,Lovro sicer nekaj zapoje,Ludvik, tisti ki je kupljen pri vzreditelju in je zagotovo samec, pa sploh ne poje.Ali moram dati vsakega v svojo kletko da bosta začela peti? ali je pregrajena kletka vredu za dva samca?

Za odgovor se že vnaprej zahvaljujem!
Hvala, lep pozdrav! NINA
nina
nina
Član
Član

Število prispevkov : 16
Datum registracije : 11/03/2011
Starost : 40

Nazaj na vrh Go down

kletka za 2 kanarčka Empty Re: kletka za 2 kanarčka

Objavlja  Alojzij Ned 13 Mar 2011, 05:39

Vprašanje si zastavila v napačno rubriko, ker imamo rubriko o kanarčkih in o vsem kar se kanarčkov tiče! klicaj
Maja, bo imela spet delo, da bo premaknila temo v pravo rubriko. presenečen

Na velikost kletke ne moremo kaj dosti vplivati, ker imajo v trgovinah bribližno vse podobne velikosti.
Kletko, ki jo imaš sedaj pregrajeno za dva kanarčka bi bila čisto v redu za enega, če bi vzela ven pregrado.
Če boš kupila še eno kletko, po možnosti enako , ki jo že imaš, bosta kanarčka prav gotovo spet pela.
Kanarček namreč najbolje poje, če je v kletki sam in drugih ne vidi, saj s petjem kliče samico. zelo vesel
Alojzij
Alojzij
V.I.P.
V.I.P.

Število prispevkov : 1071
Datum registracije : 19/10/2010
Starost : 66

Nazaj na vrh Go down

kletka za 2 kanarčka Empty Re: kletka za 2 kanarčka

Objavlja  nina Sob 19 Mar 2011, 05:53

hvala za odgovor, sedaj sem kupila še eno prav tako veliko kletko in kanarčka spet veselo pojeta ker sta v ločenih kletkah. lp, Nina


nina
nina
Član
Član

Število prispevkov : 16
Datum registracije : 11/03/2011
Starost : 40

Nazaj na vrh Go down

kletka za 2 kanarčka Empty Re: kletka za 2 kanarčka

Objavlja  Alojzij Sob 19 Mar 2011, 06:16

nina je napisal/a:hvala za odgovor, sedaj sem kupila še eno prav tako veliko kletko in kanarčka spet veselo pojeta ker sta v ločenih kletkah. lp, Nina



Veseli me, da si upoštevala nasvet in kupila še eno kletko ter kanarčka fizično ločila.
Sama si ugotovila, da se je splačalo, ker kanarčka ponovno pojeta. zelo vesel
Alojzij
Alojzij
V.I.P.
V.I.P.

Število prispevkov : 1071
Datum registracije : 19/10/2010
Starost : 66

Nazaj na vrh Go down

kletka za 2 kanarčka Empty Re: kletka za 2 kanarčka

Objavlja  Sponsored content


Sponsored content


Nazaj na vrh Go down

Nazaj na vrh

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu