PERNATI PRIJATELJI
Lep pozdrav in dobrodošli na forumu!

Če ste že registrirani član foruma, kliknite gumb "prijava" in vstopite v forum. Če ste forum obiskali prvič in še niste njegov član, pa se prosim registrirajte. Registracija vam bo vzela le minutko vašega časa.

Hvala!



*Če imate kakršnekoli težave s prijavo ali registracijo me lahko kontaktirate preko e-maila: maja.janes7@gmail.com

Join the forum, it's quick and easy

PERNATI PRIJATELJI
Lep pozdrav in dobrodošli na forumu!

Če ste že registrirani član foruma, kliknite gumb "prijava" in vstopite v forum. Če ste forum obiskali prvič in še niste njegov član, pa se prosim registrirajte. Registracija vam bo vzela le minutko vašega časa.

Hvala!



*Če imate kakršnekoli težave s prijavo ali registracijo me lahko kontaktirate preko e-maila: maja.janes7@gmail.com
PERNATI PRIJATELJI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Parjenje

3 posters

Go down

Parjenje Empty Parjenje

Objavlja  mburge1 Pon 14 Mar 2011, 01:16

Imam par rozel. Samica je pred enim mesecom znesla jajca kar na tleh. Sedaj vsake toliko časa pogleda v hiško. Dajem jim jajčno hrano, zelenjavo, sadje, vendar še ni začela gnezditi v hišici. Zanima me, kako se samec in samica pri rozelah ločita?
mburge1
mburge1
Član
Član

Število prispevkov : 11
Datum registracije : 07/05/2009

Nazaj na vrh Go down

Parjenje Empty Re: Parjenje

Objavlja  Alojzij Pon 14 Mar 2011, 07:43

Razliko med spoloma pri rozelah boš najlažje opazil sam, saj je kot običajno samec krepkejši in bolj
upadljiv, samica pa nežnejša.
Nisi napisal v kakšnih pogojih držiš rozele, velikost prostora, dodatna osvetljitev, temperatura... ,ki so
poleg prehrane najpomembnejši dejavniki, ki vspodbudijo razmnoževanje. nasmeh

Pomlad je pravi čas, ko se bodo tudi rozele pripravile za gnezdenje in vzrejo mladičev.
Ti samo nadaljuj z kvalitetno prehrano in slej ko prej bodo v gnezdu mladički! klicaj
Alojzij
Alojzij
V.I.P.
V.I.P.

Število prispevkov : 1071
Datum registracije : 19/10/2010
Starost : 66

Nazaj na vrh Go down

Parjenje Empty Re: Parjenje

Objavlja  fablkabl Sre 20 Mar 2013, 08:41

dober vecer mi lohka povete kakšna je kvalitetna hrana da jih bom stem fotral moje rozele da bojo mladicki ker bi jih rad imel pa si jih zelim
fablkabl
fablkabl
Član
Član

Število prispevkov : 15
Datum registracije : 04/02/2013
Starost : 43

Nazaj na vrh Go down

Parjenje Empty Re: Parjenje

Objavlja  Sponsored content


Sponsored content


Nazaj na vrh Go down

Nazaj na vrh

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu