PERNATI PRIJATELJI
Lep pozdrav in dobrodošli na forumu!

Če ste že registrirani član foruma, kliknite gumb "prijava" in vstopite v forum. Če ste forum obiskali prvič in še niste njegov član, pa se prosim registrirajte. Registracija vam bo vzela le minutko vašega časa.

Hvala!



*Če imate kakršnekoli težave s prijavo ali registracijo me lahko kontaktirate preko e-maila: maja.janes7@gmail.com

Join the forum, it's quick and easy

PERNATI PRIJATELJI
Lep pozdrav in dobrodošli na forumu!

Če ste že registrirani član foruma, kliknite gumb "prijava" in vstopite v forum. Če ste forum obiskali prvič in še niste njegov član, pa se prosim registrirajte. Registracija vam bo vzela le minutko vašega časa.

Hvala!



*Če imate kakršnekoli težave s prijavo ali registracijo me lahko kontaktirate preko e-maila: maja.janes7@gmail.com
PERNATI PRIJATELJI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

nimfa

2 posters

Go down

nimfa Empty nimfa

Objavlja  pinkpink Sre 06 Apr 2011, 07:22

mene zanima zakaj nimfi zreste kljun tako dovg da niti jest ne more, ima sipino kost za brusenje kljuna pa si nga ne brusi. kaj naj naredim?
pinkpink
pinkpink
Novi član
Novi član

Število prispevkov : 1
Datum registracije : 31/03/2011
Starost : 35

Nazaj na vrh Go down

nimfa Empty Re: nimfa

Objavlja  Alojzij Sre 06 Apr 2011, 07:33

pinkpink je napisal/a:mene zanima zakaj ninfi zreste kljun tako dovg da niti jest ne more, ima sipino kost za brusenje kljuna pa si nga ne brusi. kaj naj naredim?
Ptice v kletkah svojih kljunov ne morejo uporabljati tako kakor v naravi in zato se zgodi , da ptici
zraste kljun tako močno, da jo ovira pri hranjenju. Kljun in tudi konice krempeljčkov odstrižemo tako
kakor svoje nohte. Velikokrat se lastnik ptice sam ne upa to narediti, zato zaprosi nekoga ki ima več izkušenj.
Ena od variant je tudi obisk veterinarja, ki te bo olajšal za kakšen evro. zelo vesel
Alojzij
Alojzij
V.I.P.
V.I.P.

Število prispevkov : 1071
Datum registracije : 19/10/2010
Starost : 66

Nazaj na vrh Go down

Nazaj na vrh


 
Permissions in this forum:
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu