PERNATI PRIJATELJI
Lep pozdrav in dobrodošli na forumu!

Če ste že registrirani član foruma, kliknite gumb "prijava" in vstopite v forum. Če ste forum obiskali prvič in še niste njegov član, pa se prosim registrirajte. Registracija vam bo vzela le minutko vašega časa.

Hvala!



*Če imate kakršnekoli težave s prijavo ali registracijo me lahko kontaktirate preko e-maila: maja.janes7@gmail.com

Join the forum, it's quick and easy

PERNATI PRIJATELJI
Lep pozdrav in dobrodošli na forumu!

Če ste že registrirani član foruma, kliknite gumb "prijava" in vstopite v forum. Če ste forum obiskali prvič in še niste njegov član, pa se prosim registrirajte. Registracija vam bo vzela le minutko vašega časa.

Hvala!



*Če imate kakršnekoli težave s prijavo ali registracijo me lahko kontaktirate preko e-maila: maja.janes7@gmail.com
PERNATI PRIJATELJI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nimfa

3 posters

Go down

Nimfa Empty Nimfa

Objavlja  rijavc Pon 22 Nov 2010, 08:28

Pred kratkim je moja nimfa znesla jajce danes pa še enega. Prosim svetujte mi glede oskrbe če imate podobne izkušnje.
HVALA VAM !!!!!
rijavc
rijavc
Novi član
Novi član

Število prispevkov : 2
Datum registracije : 20/11/2010
Starost : 36

Nazaj na vrh Go down

Nimfa Empty Re: Nimfa

Objavlja  Miki-Kodeljevo Pon 22 Nov 2010, 09:41

Če je tvoja nimfa sama ti hoče samo povedati, da bi rada ustvarila družino, pa nima partnerja.
Miki-Kodeljevo
Miki-Kodeljevo
V.I.P.
V.I.P.

Število prispevkov : 487
Datum registracije : 10/05/2009
Starost : 59

Nazaj na vrh Go down

Nimfa Empty Re: Nimfa

Objavlja  Maja Pon 22 Nov 2010, 09:46

Odvisno je od tebe, kaj si želiš - če bi rad imel mladičke (in imaš seveda pogoje za njih), ji nabavi fanta, v nasprotnem primeru pa ji jajčka poberi. Če bo kmalu zatem zopet znesla nove, jih pusti, da sedi na njih oz. se pač ukvarja z njimi (tako ali tako ne bo nič iz njih). Na ta način si bo lahko opomogla in ne bo ves čas samo nesla.

Kako pa drugače - kolikšno kletko imaš zanjo, jo kaj spuščaš iz kletke, s čim jo hraniš?
Maja
Maja
Admin
Admin

Število prispevkov : 894
Datum registracije : 02/05/2009
Starost : 34

Nazaj na vrh Go down

Nimfa Empty Re: Nimfa

Objavlja  rijavc Tor 23 Nov 2010, 07:08

Skoraj ves čas kar sem doma je spuščena, ima precej veliko kletko hranim pa jo z navadno hrano iz trgovine, včasih pa ji dam tudi priboljške kot so narezano sadje, zelenjava.....
rijavc
rijavc
Novi član
Novi član

Število prispevkov : 2
Datum registracije : 20/11/2010
Starost : 36

Nazaj na vrh Go down

Nimfa Empty Re: Nimfa

Objavlja  Sponsored content


Sponsored content


Nazaj na vrh Go down

Nazaj na vrh


 
Permissions in this forum:
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu