PERNATI PRIJATELJI
Lep pozdrav in dobrodošli na forumu!

Če ste že registrirani član foruma, kliknite gumb "prijava" in vstopite v forum. Če ste forum obiskali prvič in še niste njegov član, pa se prosim registrirajte. Registracija vam bo vzela le minutko vašega časa.

Hvala!



*Če imate kakršnekoli težave s prijavo ali registracijo me lahko kontaktirate preko e-maila: maja.janes7@gmail.com

Join the forum, it's quick and easy

PERNATI PRIJATELJI
Lep pozdrav in dobrodošli na forumu!

Če ste že registrirani član foruma, kliknite gumb "prijava" in vstopite v forum. Če ste forum obiskali prvič in še niste njegov član, pa se prosim registrirajte. Registracija vam bo vzela le minutko vašega časa.

Hvala!



*Če imate kakršnekoli težave s prijavo ali registracijo me lahko kontaktirate preko e-maila: maja.janes7@gmail.com
PERNATI PRIJATELJI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Senegalska papiga

3 posters

Go down

Senegalska papiga Empty Senegalska papiga

Objavlja  SoXcast Čet 05 Maj 2011, 00:56

Pozna kdo kakšnega rejca, ki ima na voljo ročno hranjene mlade Senegalske papige?

Hvala, LP
SoXcast
SoXcast
Član
Član

Število prispevkov : 10
Datum registracije : 04/05/2011
Starost : 35

Nazaj na vrh Go down

Senegalska papiga Empty Re: Senegalska papiga

Objavlja  Alojzij Čet 05 Maj 2011, 02:52

SoXcast je napisal/a:Pozna kdo kakšnega rejca, ki ima na voljo ročno hranjene mlade Senegalske papige?

Hvala, LP
V spominu imam, da si se včerj zanimal za malega aleksandra. Sedaj vidim, da poizveduješ za senegalko
in velikega aleksandra. Srednje in večje papige so občasno precej glasne. Vse je pa veliko odvisno
od primera do primera.
Od zgoraj navedenih, je splošno še najbolj umirjena senegalska papiga.
Spremljaj oglase, kjer posamezniki občasno nudijo tudi ročno vzrejene senegalske papige.
Trenutno je oglas za ročno hranjene male aleksandre v Maribru, tel.041 561 248 nasmeh
Alojzij
Alojzij
V.I.P.
V.I.P.

Število prispevkov : 1071
Datum registracije : 19/10/2010
Starost : 66

Nazaj na vrh Go down

Senegalska papiga Empty Re: Senegalska papiga

Objavlja  SoXcast Čet 05 Maj 2011, 02:57

Alojzij je napisal/a:
SoXcast je napisal/a:Pozna kdo kakšnega rejca, ki ima na voljo ročno hranjene mlade Senegalske papige?

Hvala, LP
V spominu imam, da si se včerj zanimal za malega aleksandra. Sedaj vidim, da poizveduješ za senegalko
in velikega aleksandra. Srednje in večje papige so občasno precej glasne. Vse je pa veliko odvisno
od primera do primera.
Od zgoraj navedenih, je splošno še najbolj umirjena senegalska papiga.
Spremljaj oglase, kjer posamezniki občasno nudijo tudi ročno vzrejene senegalske papige.
Trenutno je oglas za ročno hranjene male aleksandre v Maribru, tel.041 561 248 nasmeh
Nekaj takšnega ja nasmeh ko sem se začel zanimati za nakup, sem že od samega začetka imel v mislih malega aleksandra, velikega aleksandra ter senegalsko papigo. Sem prebral veliko forumov in opisov vrst in zaskrbelo je, da bi mali aleksander ter veliki bila nekoliko preglasna za stanovanje, zaradi tega sem se bolj ali manj odločil za senegalsko nasmeh ..Sem že našel enega rejca, vendar ima že vse mladiče oddane nažalost...
SoXcast
SoXcast
Član
Član

Število prispevkov : 10
Datum registracije : 04/05/2011
Starost : 35

Nazaj na vrh Go down

Senegalska papiga Empty Re: Senegalska papiga

Objavlja  nigrigenis Čet 05 Maj 2011, 09:18

sam imam doma 2 para senegalskih papig stare od 4-6 let. en par so mi sosedje pregnali z valilnice ven ko so pokali z karbidom in je samička vsa oplojena jajčka razbila tako da letos nebo nič. Senegalci so zelo tihe tu pa tam spustijo kak glas ko jih kaj moti vendar par sekund in konec ni moteče so nestresne in pazelo dobri govorci. senegalci so zelo primerni za stanovanja v blokih. kakor sem pa videl in slišal pri kolegih ko imajo aleksandre pa so dokaj moteče papige.
nigrigenis
nigrigenis
Član
Član

Število prispevkov : 239
Datum registracije : 30/11/2010
Starost : 33

Nazaj na vrh Go down

Senegalska papiga Empty Re: Senegalska papiga

Objavlja  SoXcast Čet 05 Maj 2011, 09:34

nigrigenis je napisal/a:sam imam doma 2 para senegalskih papig stare od 4-6 let. en par so mi sosedje pregnali z valilnice ven ko so pokali z karbidom in je samička vsa oplojena jajčka razbila tako da letos nebo nič. Senegalci so zelo tihe tu pa tam spustijo kak glas ko jih kaj moti vendar par sekund in konec ni moteče so nestresne in pazelo dobri govorci. senegalci so zelo primerni za stanovanja v blokih. kakor sem pa videl in slišal pri kolegih ko imajo aleksandre pa so dokaj moteče papige.
Hvala za odgovor. Mogoče veš za kakšnega rejca, ki bi jih imel na voljo trenutno?

LP
SoXcast
SoXcast
Član
Član

Število prispevkov : 10
Datum registracije : 04/05/2011
Starost : 35

Nazaj na vrh Go down

Senegalska papiga Empty Re: Senegalska papiga

Objavlja  nigrigenis Čet 05 Maj 2011, 09:40

SoXcast je napisal/a:
nigrigenis je napisal/a:sam imam doma 2 para senegalskih papig stare od 4-6 let. en par so mi sosedje pregnali z valilnice ven ko so pokali z karbidom in je samička vsa oplojena jajčka razbila tako da letos nebo nič. Senegalci so zelo tihe tu pa tam spustijo kak glas ko jih kaj moti vendar par sekund in konec ni moteče so nestresne in pazelo dobri govorci. senegalci so zelo primerni za stanovanja v blokih. kakor sem pa videl in slišal pri kolegih ko imajo aleksandre pa so dokaj moteče papige.
Hvala za odgovor. Mogoče veš za kakšnega rejca, ki bi jih imel na voljo trenutno?

LP

pred emscom dni nekej jebil na bolhi en oglas z postojne se mi zdi...pa enega mladička ročno hrani Sekardi Robert ko ni njegov samo je že rezerviran za ostale pa navem kdo jih sploh ma... rejci se ne posvečajo tej vrsti zaradi težavnega razmnoževanja enako kot pri žakojih...
nigrigenis
nigrigenis
Član
Član

Število prispevkov : 239
Datum registracije : 30/11/2010
Starost : 33

Nazaj na vrh Go down

Senegalska papiga Empty Re: Senegalska papiga

Objavlja  Alojzij Pet 06 Maj 2011, 08:43

Ponovno se je pojavil oglas za mlado senegalsko papigo. Kontaktiraj ponudnika in
nam sporoči kako si se dogovoril! klicaj

http://www.bolha.com/zivali-ptice/papigo-senegalsko-oglas1274380442
Alojzij
Alojzij
V.I.P.
V.I.P.

Število prispevkov : 1071
Datum registracije : 19/10/2010
Starost : 66

Nazaj na vrh Go down

Senegalska papiga Empty Re: Senegalska papiga

Objavlja  Sponsored content


Sponsored content


Nazaj na vrh Go down

Nazaj na vrh


 
Permissions in this forum:
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu