PERNATI PRIJATELJI
Lep pozdrav in dobrodošli na forumu!

Če ste že registrirani član foruma, kliknite gumb "prijava" in vstopite v forum. Če ste forum obiskali prvič in še niste njegov član, pa se prosim registrirajte. Registracija vam bo vzela le minutko vašega časa.

Hvala!



*Če imate kakršnekoli težave s prijavo ali registracijo me lahko kontaktirate preko e-maila: maja.janes7@gmail.com

Join the forum, it's quick and easy

PERNATI PRIJATELJI
Lep pozdrav in dobrodošli na forumu!

Če ste že registrirani član foruma, kliknite gumb "prijava" in vstopite v forum. Če ste forum obiskali prvič in še niste njegov član, pa se prosim registrirajte. Registracija vam bo vzela le minutko vašega časa.

Hvala!



*Če imate kakršnekoli težave s prijavo ali registracijo me lahko kontaktirate preko e-maila: maja.janes7@gmail.com
PERNATI PRIJATELJI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Treniranje

3 posters

Go down

Treniranje Empty Treniranje

Objavlja  Maja Tor 06 Sep 2011, 00:37

Tole je kratek posnetek drugega treninga naših letošnjih mladičev. Prvi trening sem zamudila oz. nisem bila prisotna, da bi posnela, je šlo pa za nekje isto razdaljo (8 km), vendar v čisto drugo smer. Takrat je oče peljal 63 golobov (mešano mladi in stari), od tega jih 6 ni prišlo domov (začudo starejših). Za drugi trening sva vzela 15 mladičev in šla v drugo smer. Vrnili so se vsi, vendar so za tako kratko razdaljo potrebovali res ogromno časa. Privih 5 se je vrnilo po nekje 2eh urah, ostali pa so se vrnili šele naslednji dan. Ampak, naj jim bo, ker je to šele drug trening in niso imeli starejših za potuho, so se morali čisto sami znajti. nasmeh

Pa še posnetek...

Maja
Maja
Admin
Admin

Število prispevkov : 894
Datum registracije : 02/05/2009
Starost : 34

Nazaj na vrh Go down

Treniranje Empty Re: Treniranje

Objavlja  dires Tor 06 Sep 2011, 02:50

živjo

Lepo zelo vesel
dires
dires
Član
Član

Število prispevkov : 156
Datum registracije : 01/04/2010
Starost : 29

Nazaj na vrh Go down

Treniranje Empty Re: Treniranje

Objavlja  Maja Tor 06 Sep 2011, 02:55

Hvala! Upam, da bom uspela še kakšen trening posnet, pa da bo mogoče več golobov spuščenih... je še lepše videti. zelo vesel
Maja
Maja
Admin
Admin

Število prispevkov : 894
Datum registracije : 02/05/2009
Starost : 34

Nazaj na vrh Go down

Treniranje Empty Re: Treniranje

Objavlja  Alojzij Tor 06 Sep 2011, 03:35

Lepo si predstavila trening mladih golobov pismonoš. To so še posebej plemeniti golobi,
primerljivi z konji lipicanci.
Športniki po duši. nasmeh nasmeh nasmeh

Alojzij
Alojzij
V.I.P.
V.I.P.

Število prispevkov : 1071
Datum registracije : 19/10/2010
Starost : 66

Nazaj na vrh Go down

Treniranje Empty Re: Treniranje

Objavlja  Maja Ned 18 Sep 2011, 04:04

Novi trening... Sicer že peti po vrsti, vendar nisem bila prisotna na vseh. nasmeh Za razdaljo 8 km je 52 golobov potrebovalo nekje 5-6 min, povprečna hitrost pa je bila okoli 80 km/h. Želela sem posneti še prihod jate, pa so nas prehiteli domov in sem potem dobila samo posamezne golobe, ki so iz sosednje zgradbe padali v golobarnik. nasmeh

Maja
Maja
Admin
Admin

Število prispevkov : 894
Datum registracije : 02/05/2009
Starost : 34

Nazaj na vrh Go down

Treniranje Empty Re: Treniranje

Objavlja  Sponsored content


Sponsored content


Nazaj na vrh Go down

Nazaj na vrh

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu