PERNATI PRIJATELJI
Lep pozdrav in dobrodošli na forumu!

Če ste že registrirani član foruma, kliknite gumb "prijava" in vstopite v forum. Če ste forum obiskali prvič in še niste njegov član, pa se prosim registrirajte. Registracija vam bo vzela le minutko vašega časa.

Hvala!



*Če imate kakršnekoli težave s prijavo ali registracijo me lahko kontaktirate preko e-maila: maja.janes7@gmail.com

Join the forum, it's quick and easy

PERNATI PRIJATELJI
Lep pozdrav in dobrodošli na forumu!

Če ste že registrirani član foruma, kliknite gumb "prijava" in vstopite v forum. Če ste forum obiskali prvič in še niste njegov član, pa se prosim registrirajte. Registracija vam bo vzela le minutko vašega časa.

Hvala!



*Če imate kakršnekoli težave s prijavo ali registracijo me lahko kontaktirate preko e-maila: maja.janes7@gmail.com
PERNATI PRIJATELJI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

parjenje skobčevk

4 posters

Go down

parjenje skobčevk Empty parjenje skobčevk

Objavlja  rok 14 Sob 09 Feb 2013, 02:29

lep pozdrav doma imam en par skobčevk samec je star eno leto samička pa je šele pred kratkim dobila rjavo barvo na nosnici, pa me zanima kdaj se bi lahko sparila ?
rok 14
rok 14
Član
Član

Število prispevkov : 77
Datum registracije : 26/08/2010
Starost : 28

Nazaj na vrh Go down

parjenje skobčevk Empty Re: parjenje skobčevk

Objavlja  gape Sob 09 Feb 2013, 02:58

Ko bo samica spolno dozorela, tam nekje 1 leta.
gape
gape
Član
Član

Število prispevkov : 136
Datum registracije : 15/05/2010

Nazaj na vrh Go down

parjenje skobčevk Empty parjenje skopčevk

Objavlja  fablkabl Ned 10 Feb 2013, 09:42

dober dan mene pazanima vceraj sem kupil v tukano dveskupčevki ki sta par pa me zanima kok moznosti je da se oparita hvala vam za v naprej za odgovor lahkonoc
fablkabl
fablkabl
Član
Član

Število prispevkov : 15
Datum registracije : 04/02/2013
Starost : 43

Nazaj na vrh Go down

parjenje skobčevk Empty Re: parjenje skobčevk

Objavlja  Ronja Pon 18 Feb 2013, 00:59

fablkabl je napisal/a:dober dan mene pazanima vceraj sem kupil v tukano dveskupčevki ki sta par pa me zanima kok moznosti je da se oparita hvala vam za v naprej za odgovor lahkonoc

Pozdravljen!

Predlagam, da si najprej prebereš že obstoječe razprave na to temo in potem zastaviš čisto konkretna vprašanja. Poleg tega prosim, da vprašanj ne podvajaš (zastavil si ga še v eni drugi temi, zato je zdaj tam izbrisano) in ne priključuješ že obstoječim razpravam, razen če se nanašajo direktno na razpravo ali na osebe, vključene v tisto razpravo.

Na forumu upoštevamo tudi razporeditev po razdelkih, torej vprašanja, ki se nanašajo na skobčevke, objavljamo v razdelku "Skobčevke", vprašanja, ki se nanašajo na nimfe, pa v razdelku "Nimfe".

Vsakega novega člana smo na forumu seveda zelo veseli in je nadvse dobrodošel, obstajajo pa forumska pravila, ki jih vsi upoštevamo, da se lahko čim bolje razumemo in da se forum ne spremeni v čisti kaos ;-)
Ena takih smernic je tudi, da pišemo čim bolj jasno in slovnično razumljivo (nihče ne zahteva popolnosti), ampak besedila z manjkajočimi presledki in ločili je res težko brati.

Vse dobro,
Ronja
Ronja
Ronja
Član
Član

Število prispevkov : 218
Datum registracije : 04/05/2012
Starost : 46

Nazaj na vrh Go down

parjenje skobčevk Empty Re: parjenje skobčevk

Objavlja  Sponsored content


Sponsored content


Nazaj na vrh Go down

Nazaj na vrh

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu