PERNATI PRIJATELJI
Lep pozdrav in dobrodošli na forumu!

Če ste že registrirani član foruma, kliknite gumb "prijava" in vstopite v forum. Če ste forum obiskali prvič in še niste njegov član, pa se prosim registrirajte. Registracija vam bo vzela le minutko vašega časa.

Hvala!



*Če imate kakršnekoli težave s prijavo ali registracijo me lahko kontaktirate preko e-maila: maja.janes7@gmail.com

Join the forum, it's quick and easy

PERNATI PRIJATELJI
Lep pozdrav in dobrodošli na forumu!

Če ste že registrirani član foruma, kliknite gumb "prijava" in vstopite v forum. Če ste forum obiskali prvič in še niste njegov član, pa se prosim registrirajte. Registracija vam bo vzela le minutko vašega časa.

Hvala!



*Če imate kakršnekoli težave s prijavo ali registracijo me lahko kontaktirate preko e-maila: maja.janes7@gmail.com
PERNATI PRIJATELJI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kakšna je sedaj uredniška (administratorska) politika foruma

+28
Jakob
janez.hans
MIRAN
zabavazaotroke
jackec
Tadeja
Ronja
pouh
Shaip
perla
Duška
prlekj
pancho4
nika
gape
Alojzij
_Tamara_
FTW
Joško
jupiter2
nixi
Pikicaa
lekovec
Mikica
dires
Tejči.
Maja
dominik
32 posters

Stran 3 od 3 Previous  1, 2, 3

Go down

IZBRIS FORUMA?

 Kakšna je sedaj uredniška (administratorska) politika foruma - Page 3 Vote_lcap6% Kakšna je sedaj uredniška (administratorska) politika foruma - Page 3 Vote_rcap 6% 
[ 6 ]
 Kakšna je sedaj uredniška (administratorska) politika foruma - Page 3 Vote_lcap94% Kakšna je sedaj uredniška (administratorska) politika foruma - Page 3 Vote_rcap 94% 
[ 93 ]
 
Skupaj glasov : 99
 
 
Poll closed

 Kakšna je sedaj uredniška (administratorska) politika foruma - Page 3 Empty Re: Kakšna je sedaj uredniška (administratorska) politika foruma

Objavlja  Tejči. Čet 13 Jun 2013, 08:19

no, upam, da bo moj komentar pristal v pravi temi (redko objavljam, pa včasih ne stisnem pravih knofkov) mižikanje

Torej  ustanoviteljica foruma si  ti Maja in nikomur nisi dolžna odgovarjati kaj in kako moderiraš. Ne vem zakaj dovoliš parim osebkom, ki so požrli vso pamet tega sveta, da te tlačijo. Banaj jih, pa naj si naredijo svoj forum. Simpl as that.
Tejči.
Tejči.
Član
Član

Število prispevkov : 14
Datum registracije : 28/12/2012
Starost : 53

Nazaj na vrh Go down

 Kakšna je sedaj uredniška (administratorska) politika foruma - Page 3 Empty Re: Kakšna je sedaj uredniška (administratorska) politika foruma

Objavlja  Residentgta Čet 13 Jun 2013, 17:13

Puste Majo na mir pa bodte kulturni in hvaležni, da se nekomu da ukvarjat z ptički pa pomagat komu nevtralen  Pa prosim ne brisat foruma, ker je super stran za naše pernate družinske člane pa Hvala vsem k se trudite kulČeprav sem bol mal tle, kadar pa rabim kak nasvet al pa bilo kaj pa tle najdem, tko da res Hvala Nimfa 3
Residentgta
Residentgta
Novi član
Novi član

Število prispevkov : 9
Datum registracije : 13/06/2011
Starost : 44

Nazaj na vrh Go down

 Kakšna je sedaj uredniška (administratorska) politika foruma - Page 3 Empty Re: Kakšna je sedaj uredniška (administratorska) politika foruma

Objavlja  blodva Ned 16 Jun 2013, 00:44

Slovenska znacilnost je pac "fouserija". Kri so menda strokovnjaki, zatorej naj ustvarijo svoj " strokoven" forum, pa da vidimo, koliko bo clanov in seveda koliko casa bo potrebnega, da se bo na strokovnosti nabiral le prah.
Maja, pusti negativne! Naj gredo...
blodva
blodva
Član
Član

Število prispevkov : 15
Datum registracije : 29/07/2010

Nazaj na vrh Go down

 Kakšna je sedaj uredniška (administratorska) politika foruma - Page 3 Empty blodva

Objavlja  MIRAN Ned 16 Jun 2013, 02:24

Se popočnoma strinjam s teboj, ...!
MIRAN
MIRAN
Novi član
Novi član

Število prispevkov : 5
Datum registracije : 22/09/2012
Starost : 75

Nazaj na vrh Go down

 Kakšna je sedaj uredniška (administratorska) politika foruma - Page 3 Empty Re: Kakšna je sedaj uredniška (administratorska) politika foruma

Objavlja  Sagitta Sre 19 Jun 2013, 19:54

Sam da jaz še dodam moje mnenje. Sicer je podobno kakšnemu drugemu, pa vseeno.
1. Maja...ignorirar ljudi, ki te kritizirajo. Mislim da je ljudi, ki smo ti zelo hvaležni za ta forum, veliko več. Tudi anketa pove svoje.
2. Prosim ne ga zapret. Seveda je škoda, da ni več pogovorov in da ni forum bolj živ. vendar to ni tvoja krivda, ampak krivda vseh nas.  pa tudi v temah so večinoma vprašanja in ko se najde odgovor tema pač zamre. se mi zdi pričakovano.
3. ko sem jaz dobila moj parček, mi je forum zelo pomagal. če ta forum ne bo več obstajal in bom naletela na kakšno težavo, mi ne bo preveč fajn. sem dobila par dobrih nasvetov ttukaj .
4. če forum komu ni všeč, mu pač ni všeč. saj lahko greste dol ali pa enostavno nehate pisati. če vam je tema nezanima, jo ignorirajte. saj tudi jaz sem že zapustila par forumov, ker mi pač niso odgovarjali. Ni pa potrebno tako dramatizirati glede tega. Nobena pogodba vas ne veže, da ste do smrti člani tega foruma zelo vesel
Sagitta
Sagitta
Član
Član

Število prispevkov : 37
Datum registracije : 17/05/2012
Starost : 37

Nazaj na vrh Go down

 Kakšna je sedaj uredniška (administratorska) politika foruma - Page 3 Empty sagita

Objavlja  MIRAN Čet 20 Jun 2013, 02:42

Poglej, saj ne zameriš ker te kar tikam, ampak velikokrat sem že rekel, kot si sama videla, da se borim za to, da se ne prepiramo in prepričujemo med seboj, smo pač ljudje, ki imajo radi ptičke in tudi Majo občodujem, da se spravi v vodenje takega foruma in miri nas med seboj, ne bodimo naša VLADA, še enkrat, ...
Pa lep in ne prevroč dan vam želim in poskrbite, da imajo ptičke dovolj pijače - ne šnopsa - vode v teh dneh, ...
Miran iz Domžal
MIRAN
MIRAN
Novi član
Novi član

Število prispevkov : 5
Datum registracije : 22/09/2012
Starost : 75

Nazaj na vrh Go down

 Kakšna je sedaj uredniška (administratorska) politika foruma - Page 3 Empty Re: Kakšna je sedaj uredniška (administratorska) politika foruma

Objavlja  Sponsored content


Sponsored content


Nazaj na vrh Go down

Stran 3 od 3 Previous  1, 2, 3

Nazaj na vrh

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu