PERNATI PRIJATELJI
Lep pozdrav in dobrodošli na forumu!

Če ste že registrirani član foruma, kliknite gumb "prijava" in vstopite v forum. Če ste forum obiskali prvič in še niste njegov član, pa se prosim registrirajte. Registracija vam bo vzela le minutko vašega časa.

Hvala!



*Če imate kakršnekoli težave s prijavo ali registracijo me lahko kontaktirate preko e-maila: maja.janes7@gmail.com

Join the forum, it's quick and easy

PERNATI PRIJATELJI
Lep pozdrav in dobrodošli na forumu!

Če ste že registrirani član foruma, kliknite gumb "prijava" in vstopite v forum. Če ste forum obiskali prvič in še niste njegov član, pa se prosim registrirajte. Registracija vam bo vzela le minutko vašega časa.

Hvala!



*Če imate kakršnekoli težave s prijavo ali registracijo me lahko kontaktirate preko e-maila: maja.janes7@gmail.com
PERNATI PRIJATELJI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Minimalna velikost kletk oziroma preletalnic

3 posters

Go down

Minimalna velikost kletk oziroma preletalnic Empty Minimalna velikost kletk oziroma preletalnic

Objavlja  rado7rado Ned 16 Jun 2013, 22:06

Zanima me ali obstaja kje stran v naši zakonodaji kjer so zapisane vsaj minimalne zahteve glede velikost kletk za papige.Pregledal sem stran ministerstva pa ne najdem nič razen zgibanko za žakoja ter amazonko.Mene pa zanima za vse vrste papig.
Hvaležen bi bil za bilo kako informacijo kje to iskati
rado7rado
rado7rado
Član
Član

Število prispevkov : 100
Datum registracije : 17/12/2009

Nazaj na vrh Go down

Minimalna velikost kletk oziroma preletalnic Empty Re: Minimalna velikost kletk oziroma preletalnic

Objavlja  rado7rado Tor 18 Jun 2013, 22:18

Očitno ne obstaja predpisi po katerem bi lahko videl neke minimalne zahteve po posamezni vrsti ptic ali pa ta forum obiskujemo res samo nepoučeni ljubitelji ptic nasmeh
rado7rado
rado7rado
Član
Član

Število prispevkov : 100
Datum registracije : 17/12/2009

Nazaj na vrh Go down

Minimalna velikost kletk oziroma preletalnic Empty Re: Minimalna velikost kletk oziroma preletalnic

Objavlja  Maja Sre 19 Jun 2013, 03:42

Ne me jezit rado7rado... Ravno pred kratkim je tekla debata o temu, da se imajo nekateri za več vredne tule na forumu. Če vam nihče ni odgovoril, morda nihče ne ve natanko, ali pa tisti, ki vedo, niso videli vašega vprašanja. Napišete lahko, da naj vam prosim nekdo odgovori oz. ali nihče res ne ve, ne pa nepotrebnih komentarjev pisat, kot da forum obiskujejo le nepodučeni ljubiteji ptic. Prav?
Maja
Maja
Admin
Admin

Število prispevkov : 894
Datum registracije : 02/05/2009
Starost : 34

Nazaj na vrh Go down

Minimalna velikost kletk oziroma preletalnic Empty Re: Minimalna velikost kletk oziroma preletalnic

Objavlja  rado7rado Sre 19 Jun 2013, 06:40

Glej Maja sem mogoče koga verbalno napadel?!Nisem a ne kot vidiš tudi ti sama!Nevem zakaj se zadnje čase obešaš na vsako izjavo ki ni letela ne na tebe ne na bilo koga drugega.Če je ta forum postal forum kjer lahko napišeš samo to kar odgovarja drugim sploh ne vidim potrebe da obstaja.Pri prejšnji debati kjer se je na veliko napadalo in žalilo se namerno nisem oglašal ker se nisem postavljal na nikogaršnjo stran.Jaz se na forumu oglašam samo ko imam kaj vprašati ali vem komu svetovati.Sicer je to bolj malo pa vseeno.Od zdaj naprej pa bom očitno moral premisliti preden bom kaj napisal saj očitno živimo v komunizmu namesto socializma kjer se eni zgledujejo po politiki ki v vsem vidi zaroto.
Zdaj pa me po mili volji lahko banaš

V primeru da bom banan želim vsem pravim ljubiteljem živali čim prijaznejše poletje v senci in ob hladni pijači
Pa "NE JEZIT" Maje ker bo huda


Nazadnje urejal/a rado7rado Sre 19 Jun 2013, 09:49; skupaj popravljeno 1 krat
rado7rado
rado7rado
Član
Član

Število prispevkov : 100
Datum registracije : 17/12/2009

Nazaj na vrh Go down

Minimalna velikost kletk oziroma preletalnic Empty Re: Minimalna velikost kletk oziroma preletalnic

Objavlja  dominik Sre 19 Jun 2013, 09:30

Jaz pa vem bouncebouncebouncebouncebouncebouncebouncebounce
http://www.uradni-list.si/files/RS_-2001-090-04524-OB~P001-0000.PDF#!/pdf

Tabela B  malo pobrskaj Rado in ne se jezit v tej vročini ker je pa enim res naškodilo.
avatar
dominik
Član
Član

Število prispevkov : 297
Datum registracije : 17/09/2010
Starost : 47

Nazaj na vrh Go down

Minimalna velikost kletk oziroma preletalnic Empty Re: Minimalna velikost kletk oziroma preletalnic

Objavlja  rado7rado Sre 19 Jun 2013, 09:37

Hvala Dominik.Nej saj se nebom ker je nevarno za srce nasmeh
rado7rado
rado7rado
Član
Član

Število prispevkov : 100
Datum registracije : 17/12/2009

Nazaj na vrh Go down

Minimalna velikost kletk oziroma preletalnic Empty Re: Minimalna velikost kletk oziroma preletalnic

Objavlja  Sponsored content


Sponsored content


Nazaj na vrh Go down

Nazaj na vrh

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu