PERNATI PRIJATELJI
Lep pozdrav in dobrodošli na forumu!

Če ste že registrirani član foruma, kliknite gumb "prijava" in vstopite v forum. Če ste forum obiskali prvič in še niste njegov član, pa se prosim registrirajte. Registracija vam bo vzela le minutko vašega časa.

Hvala!



*Če imate kakršnekoli težave s prijavo ali registracijo me lahko kontaktirate preko e-maila: maja.janes7@gmail.com

Join the forum, it's quick and easy

PERNATI PRIJATELJI
Lep pozdrav in dobrodošli na forumu!

Če ste že registrirani član foruma, kliknite gumb "prijava" in vstopite v forum. Če ste forum obiskali prvič in še niste njegov član, pa se prosim registrirajte. Registracija vam bo vzela le minutko vašega časa.

Hvala!



*Če imate kakršnekoli težave s prijavo ali registracijo me lahko kontaktirate preko e-maila: maja.janes7@gmail.com
PERNATI PRIJATELJI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kopanje

4 posters

Go down

Kopanje Empty Kopanje

Objavlja  Jana Sre 31 Mar 2010, 07:45

Zanima me, kako pogosto svojim pticam ponudite kopel? Jaz mojima dvema pripravim kopel enkrat tedensko, sedaj, ko samček menja perje, pa vsak dan.
Jana
Jana
Član
Član

Število prispevkov : 153
Datum registracije : 24/03/2010

Nazaj na vrh Go down

Kopanje Empty Re: Kopanje

Objavlja  Maja Sre 31 Mar 2010, 10:23

Mi dajemo svojim kanarčkom kopalnico vsakič preden jim sčistimo kletke - se pravi nekje 2x na teden, včasih pogosteje. Je pa tako, da se pri nas od 12 kanarčkov kopata samo 2 ali trije, drugi niso bili od malega navajeni in se kopalnic bojijo oz. niso sigurni kaj početi z njo. zelo vesel Se pa jih da navadit z veliko potrpežljivosti...

Ni pa nič narobe, če ti tvojim daješ nekje 1x tedensko za kopat. Za vsakodnevno kopanje jaz ravno nisem, ker se mi zdi malenkost pretiravanje, je pa res da je med skubljenjem to priporočljivo. Vseeno bi ti jaz priporočila, da mu oz. jim daš kopalnico vsake dva dni, namesto vsaki dan. mižikanje

P.S. morda bi lahko z nami delila kakšne slikice ko se kopajo


Lp,
Maja
Maja
Admin
Admin

Število prispevkov : 894
Datum registracije : 02/05/2009
Starost : 34

Nazaj na vrh Go down

Kopanje Empty Re: Kopanje

Objavlja  Jana Sre 31 Mar 2010, 18:48

Hvala za odgovor!

Glede slik... Bom poskusila, vendar ju je težko slikati, ker nista pri miru. Pa precej boječa sta.
Jana
Jana
Član
Član

Število prispevkov : 153
Datum registracije : 24/03/2010

Nazaj na vrh Go down

Kopanje Empty Re: Kopanje

Objavlja  Miki-Kodeljevo Tor 06 Apr 2010, 08:57

Jaz mojim dam kopel 4x tedensko ali po domače povedano vsak drugi dan in vsi po vresti so nori kopalci. Bom se potrudil in pripel video kako se kopajo.
Miki-Kodeljevo
Miki-Kodeljevo
V.I.P.
V.I.P.

Število prispevkov : 487
Datum registracije : 10/05/2009
Starost : 59

Nazaj na vrh Go down

Kopanje Empty Re: Kopanje

Objavlja  Miki-Kodeljevo Ned 18 Apr 2010, 02:05

Obljuba dela dolg. Težko je snemati pa vendar mi je nekaj le uspelo.


Kopanje PIC_10-04-18_13-23-14


Kopanje PIC_10-04-18_13-22-55


Kopanje PIC_10-04-18_13-23-52


Kopanje PIC_10-04-18_13-25-20


Kopanje PIC_10-04-18_13-24-53



Kopanje Th_VID_10-04-18_12-17-55


Kopanje Th_VID_10-04-18_13-19-13
Miki-Kodeljevo
Miki-Kodeljevo
V.I.P.
V.I.P.

Število prispevkov : 487
Datum registracije : 10/05/2009
Starost : 59

Nazaj na vrh Go down

Kopanje Empty Re: Kopanje

Objavlja  Maja Ned 18 Apr 2010, 08:22

Zelo lepe slikice in lepi video posnetki. nasmeh Lepo si jh ujel pri kopanju... Najbolj smešne so mi ko se tako obotavljajo da bi skočile notri, potem pa skoči ena, pa še druga, pa tretja... To bi tudi jaz rada gledala doma. Se pa od vseh naših 12 kanarčkov redno in z veseljem kopata samo 2, občasno si še kakšen upa. Zanimivo je, da so se vsi kot mladički zelo radi kopali, potem so pa kar naenkrat prenehali in če jim zdaj dam zunanjo ali pa notranjo kopalnico samo debelo gledajo...
Maja
Maja
Admin
Admin

Število prispevkov : 894
Datum registracije : 02/05/2009
Starost : 34

Nazaj na vrh Go down

Kopanje Empty Re: Kopanje

Objavlja  Jana Pon 10 Maj 2010, 09:01

Morda ve kdo, kje v Ljubljani (če sploh kje) je možno kupiti sol za kopanje? Jaz sem pogledala že v kar nekaj večjih trgovinah za male živali, pa je nisem našla. nevtralen
Jana
Jana
Član
Član

Število prispevkov : 153
Datum registracije : 24/03/2010

Nazaj na vrh Go down

Kopanje Empty Re: Kopanje

Objavlja  Maja Pon 10 Maj 2010, 10:08

A da nimajo? Hmmm... Jaz sem jo naročila preko podjetja Vitan-trade, ampak zdaj že nekaj časa ne naročamo pri njih. Pa sigurno bi morali kje imeti. Kje pa si gledala, v katerih trgovinah?


lp,
Maja
Maja
Admin
Admin

Število prispevkov : 894
Datum registracije : 02/05/2009
Starost : 34

Nazaj na vrh Go down

Kopanje Empty Re: Kopanje

Objavlja  Jana Tor 11 Maj 2010, 02:23

Maja je napisal/a:Pa sigurno bi morali kje imeti. Kje pa si gledala, v katerih trgovinah?

Zootic Domžale, Zootic CityPark, Aler (BTC), Mr. Pet (BTC), Tukano (BTC)... potem mi je pa že zmanjkalo idej. zavijanje z očmi Večinoma tudi ne vedo, da to obstaja.
Jo pa imajo menda v eni trgovini v Zagrebu, tako da bom šla mogoče tja (enkrat ta mesec grem tako ali tako).
Jana
Jana
Član
Član

Število prispevkov : 153
Datum registracije : 24/03/2010

Nazaj na vrh Go down

Kopanje Empty Re: Kopanje

Objavlja  Jana Pon 27 Sep 2010, 22:08

Sobotno nakupovanje v Celovcu je bilo uspešno, saj sem po dolgotrajnem iskanju v naših trgovinah, končno dobila sol za kopanje Oro Bath (Oro Pharma). zelo vesel Imajo pester izbor izdelkov Oro Pharma in tudi veliko izbiro ostalih izdelkov in pripomočkov za ptice. Mislim, da bom podobne stvari kupovala samo še tam. Bila sem v dveh trgovinah in sicer Tomy's Zoo in Mega Zoo.
Jana
Jana
Član
Član

Število prispevkov : 153
Datum registracije : 24/03/2010

Nazaj na vrh Go down

Kopanje Empty Re: Kopanje

Objavlja  PilotGirl Sob 26 Mar 2011, 23:49

Jana, tudi sama sem za moje goulde iskala bio bath. Aktivirala cel kup rejcev pa ti lahko povem, da nisem imela sreče. Sedaj iscem po netu, da bi naročila.
PilotGirl
PilotGirl
Član
Član

Število prispevkov : 59
Datum registracije : 10/05/2009
Starost : 41

Nazaj na vrh Go down

Kopanje Empty Re: Kopanje

Objavlja  Sponsored content


Sponsored content


Nazaj na vrh Go down

Nazaj na vrh

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu