PERNATI PRIJATELJI
Lep pozdrav in dobrodošli na forumu!

Če ste že registrirani član foruma, kliknite gumb "prijava" in vstopite v forum. Če ste forum obiskali prvič in še niste njegov član, pa se prosim registrirajte. Registracija vam bo vzela le minutko vašega časa.

Hvala!



*Če imate kakršnekoli težave s prijavo ali registracijo me lahko kontaktirate preko e-maila: maja.janes7@gmail.com

Join the forum, it's quick and easy

PERNATI PRIJATELJI
Lep pozdrav in dobrodošli na forumu!

Če ste že registrirani član foruma, kliknite gumb "prijava" in vstopite v forum. Če ste forum obiskali prvič in še niste njegov član, pa se prosim registrirajte. Registracija vam bo vzela le minutko vašega časa.

Hvala!



*Če imate kakršnekoli težave s prijavo ali registracijo me lahko kontaktirate preko e-maila: maja.janes7@gmail.com
PERNATI PRIJATELJI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

velikost kletke

3 posters

Go down

velikost kletke Empty velikost kletke

Objavlja  perla Tor 28 Apr 2015, 22:40

Za kanarčka imam kletko: d 51, š 30, v 48. Sedaj imam priložnost dobiti kletko za drugega kanarčka: d 45, š 27, v 43. Bo dovolj ali raje kupim novo, da se bo bolje počutil? Saj vem, da kompliciram nasmeh
Ampak , želim slišati odgovor tudi od vas...
Hvala vnaprej!
perla
perla
Član
Član

Število prispevkov : 111
Datum registracije : 21/02/2013
Starost : 46

Nazaj na vrh Go down

velikost kletke Empty Re: velikost kletke

Objavlja  Alojzij Pet 01 Maj 2015, 08:02

Najprej bi malo okrcal forumaše, ker še nihče od vas ni odgovoril in podal svoje individualno videnje na zastavljeno vprašanje.
Moje skromno mnenje pravi, da ni potrebno kupovati nove kletke, saj opisne mere čisto zadostujejo velikosti kanarčkove kletke. nasmeh
Alojzij
Alojzij
V.I.P.
V.I.P.

Število prispevkov : 1071
Datum registracije : 19/10/2010
Starost : 66

Nazaj na vrh Go down

velikost kletke Empty Velikost kletke

Objavlja  Joško Pon 11 Maj 2015, 01:06

Spadam med tiste, ki so si vzeli nekoliko daljši pomladanski dopust, pa tudi zaradi prislovične spomladanske utrujenosti nismo veliko prisotni na forumu, zato sem zamudil odgovor na zanimivo vprašanje. Hvala, da nas v takšnih primerih rešuje prijatelj Alojzij. V njegovo presojo seveda ne gre dvomiti!
Joško
Joško
V.I.P.
V.I.P.

Število prispevkov : 421
Datum registracije : 18/09/2010
Starost : 74

Nazaj na vrh Go down

velikost kletke Empty Re: velikost kletke

Objavlja  Sponsored content


Sponsored content


Nazaj na vrh Go down

Nazaj na vrh


 
Permissions in this forum:
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu