PERNATI PRIJATELJI
Lep pozdrav in dobrodošli na forumu!

Če ste že registrirani član foruma, kliknite gumb "prijava" in vstopite v forum. Če ste forum obiskali prvič in še niste njegov član, pa se prosim registrirajte. Registracija vam bo vzela le minutko vašega časa.

Hvala!



*Če imate kakršnekoli težave s prijavo ali registracijo me lahko kontaktirate preko e-maila: maja.janes7@gmail.com

Join the forum, it's quick and easy

PERNATI PRIJATELJI
Lep pozdrav in dobrodošli na forumu!

Če ste že registrirani član foruma, kliknite gumb "prijava" in vstopite v forum. Če ste forum obiskali prvič in še niste njegov član, pa se prosim registrirajte. Registracija vam bo vzela le minutko vašega časa.

Hvala!



*Če imate kakršnekoli težave s prijavo ali registracijo me lahko kontaktirate preko e-maila: maja.janes7@gmail.com
PERNATI PRIJATELJI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Skupine

2 posters

Go down

Skupine Empty Skupine

Objavlja  Maja Sre 28 Apr 2010, 10:11

Vse člane bi prosila, da si ogledajo legendo čisto na dnu foruma, kjer so prikazane skupine na forumu. Ponavadi smo imeli samo administratorje in moderatorje, nato sem se odločila, da dodam še skupino "veterani" za tiste, ki res aktivno sodelujejo in so napisali že veliko sporočil na forumu, sedaj pa sem dodala še 3 skupine. Torej zdaj se lahko člani odločite in včlanite v katero od teh skupin glede na vašo zanimanje - ali vas zanimajo kanarčki, papige ali pa eksote.

V skupino se je čisto enostavno včlaniti, in sicer tako, da preprosto kliknete na željeno skupino v legendi na dnu foruma, nato pa ko se vam odpre novo okno z informacijami o skupini, kliknete na gumb "Pridruži se skupini" in počakate, da vas jaz kot administrator potrdim. Potem boste postali član te skupine in vaše uporabniško ime se bo temu primerno obarvalo.

Seveda ne bom nobenega silila, da se včlanja v te skupine, vendar se mi je zdela dobra ideja, saj bi se na ta način lahko v skupine združevali člani z istim zanimanjem in bi že po barvi uporabniškega imena določenega člana lahko vedeli katero področje ga zanima. Mislim, da bi to pripomoglo k lažjemu komuniciranju članov med seboj in poskrbelo za večjo preglednost pa tudi za lepši izgled foruma konec koncev.

To je vse iz moje strani, vesela pa bom kakršnihkoli komentarjev z vaše strani. Predvsem bi rada izvedela, če vam je to všeč ali ne in če mislite, da bo to lahko funkcioniralo.


Hvala! nasmeh
Maja
Maja
Admin
Admin

Število prispevkov : 894
Datum registracije : 02/05/2009
Starost : 34

Nazaj na vrh Go down

Skupine Empty Re: Skupine

Objavlja  Maja Čet 29 Apr 2010, 06:41

No, Jana je že prva, ki se je vključila v skupino. Upam, da se bo tudi ostalim zdela to dobra ideja in da ji boste sledili. nasmeh


Lp,
Maja
Maja
Admin
Admin

Število prispevkov : 894
Datum registracije : 02/05/2009
Starost : 34

Nazaj na vrh Go down

Skupine Empty Re: Skupine

Objavlja  Maja Čet 29 Apr 2010, 23:21

Hvala vsem za tako hiter odziv. Kar nekaj se vas je že razvrstilo v skupine. nasmeh Odstranila sem skupino "veterani" (Miki upam, da ne zameriš - si vseeno veteran po prispevkih na forumu), da ne bo naenkrat preveč skupin in pa bolje je, da so te tri skupine glavne.

No, da pa ne boste mislili, da so te skupine kar tako malo za zabavo, imajo tudi svojo funkcijo. Namreč meni olajšajo komuniciranje z vami, ker vas lahko o določenih rečeh obveščam po skupinah - recimo pošljem neko obvestilo vsem iz skupine "eksoti", ker gre za nekaj o eksotih, ipd. Lahko se določi tudi dovoljenja znotraj skupine - kdo je moderator skupine, lahko je neka skupina zadolžena za določen podforum in tako naprej.


Lp,
Maja
Maja
Admin
Admin

Število prispevkov : 894
Datum registracije : 02/05/2009
Starost : 34

Nazaj na vrh Go down

Skupine Empty Re: Skupine

Objavlja  leychiqa Čet 29 Apr 2010, 23:28

jaz nenajdem tega
avatar
leychiqa
Član
Član

Število prispevkov : 10
Datum registracije : 24/04/2010
Starost : 28

Nazaj na vrh Go down

Skupine Empty Re: Skupine

Objavlja  Maja Čet 29 Apr 2010, 23:33

Z miško pojdi čisto na dno foruma, kjer piše kdo je trenutno na forumu, koliko članov imamo, koliko prispevkov smo napisali itd. Spodaj boš videla legendo z obarvanimi napisi - Administratorji, Moderatorji, Kanarčki, Papige, Eksote. Odloči se v katero skupino bi se rada včlanila in preprosto klikni nanjo z miško - npr. klikneš na eksote. Odpre se ti stran skupine in tam klikneš na gumb "Pridruži se skupini", potem te pa jaz še potrdim in si včlanjena. mižikanje

Lp,
Maja
Maja
Admin
Admin

Število prispevkov : 894
Datum registracije : 02/05/2009
Starost : 34

Nazaj na vrh Go down

Skupine Empty Re: Skupine

Objavlja  Maja Pon 06 Sep 2010, 00:29

Ponovno bi rada prosila vse člane, ki tega še niso storili, naj se včlanijo v skupine, glede na svoj interes. Če vam ne gre, mi lahko pošljete sporočilo in vas bom jaz včlanila v skupino po vaši želji. To se mi zdi zelo dobro za mesebojno komuniciranje, saj se že bo barvi uporabniškega imena vidi, katera skupina ptic vas zanima. Prav tako lahko s klikom na posamezno skupino vidite kateri vsi člani so vanjo vključeni.
Maja
Maja
Admin
Admin

Število prispevkov : 894
Datum registracije : 02/05/2009
Starost : 34

Nazaj na vrh Go down

Skupine Empty Re: Skupine

Objavlja  Sponsored content


Sponsored content


Nazaj na vrh Go down

Nazaj na vrh

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu