PERNATI PRIJATELJI
Lep pozdrav in dobrodošli na forumu!

Če ste že registrirani član foruma, kliknite gumb "prijava" in vstopite v forum. Če ste forum obiskali prvič in še niste njegov član, pa se prosim registrirajte. Registracija vam bo vzela le minutko vašega časa.

Hvala!



*Če imate kakršnekoli težave s prijavo ali registracijo me lahko kontaktirate preko e-maila: maja.janes7@gmail.com

Join the forum, it's quick and easy

PERNATI PRIJATELJI
Lep pozdrav in dobrodošli na forumu!

Če ste že registrirani član foruma, kliknite gumb "prijava" in vstopite v forum. Če ste forum obiskali prvič in še niste njegov član, pa se prosim registrirajte. Registracija vam bo vzela le minutko vašega časa.

Hvala!



*Če imate kakršnekoli težave s prijavo ali registracijo me lahko kontaktirate preko e-maila: maja.janes7@gmail.com
PERNATI PRIJATELJI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sejem malih živali v Grosupljem (vsako 3. soboto v mesecu)

+33
Joško
fonza2212
malialex
tin96
Jakob
Peter Geggie
monika.kanarcek
PilotGirl
Boba
ajdica1373
Poznavalec
Tim
kopi
kuglfish
fooxxiie
dires
dominik
prlekj
nika
mehanik
Aleksander85
niiity
Darko Kavaš
IgorR.
Pago
guest
koss
damjan
Gašper
matrica0001
pancho4
Matic
Maja
37 posters

Stran 3 od 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down

Sejem malih živali v Grosupljem (vsako 3. soboto v mesecu) - Page 3 Empty Re: Sejem malih živali v Grosupljem (vsako 3. soboto v mesecu)

Objavlja  Alojzij Pon 29 Avg 2011, 07:41

Na sejmu se dobi različne mešanice hrane za golobe, priznanih blagovnih znamk. Hrana je sigurno kvalitetna
cena temu primerna. Normalno je, da te mešanice pridejo dražje kakor če kupiš določena semena pri kmetu.
Za zimo kupim koruzo in ječmen pri kmetu in sam mešam s to kupljeno mešanico!! klicaj
Le ogasi se na sejmu!!! nasmeh
Alojzij
Alojzij
V.I.P.
V.I.P.

Število prispevkov : 1071
Datum registracije : 19/10/2010
Starost : 66

Nazaj na vrh Go down

Sejem malih živali v Grosupljem (vsako 3. soboto v mesecu) - Page 3 Empty Re: Sejem malih živali v Grosupljem (vsako 3. soboto v mesecu)

Objavlja  dires Pon 29 Avg 2011, 08:02

živjo

Aha, tudi sam mešam s kupljeno mešanico, ki jo naročim pri G. Ostermanu vendar me zanima cena če je kaj ceneje? Sam dam, pri njem, zanjo okoli 20 €.

Bom pa prišel sigurno, mogoče že v septembru, če ne zaradi hrane pa verjetno zaradi golobov. Če bo vse po sreči pridem z G. Ferjucem.

lp zelo vesel
dires
dires
Član
Član

Število prispevkov : 156
Datum registracije : 01/04/2010
Starost : 29

Nazaj na vrh Go down

Sejem malih živali v Grosupljem (vsako 3. soboto v mesecu) - Page 3 Empty Re: Sejem malih živali v Grosupljem (vsako 3. soboto v mesecu)

Objavlja  Alojzij Pon 29 Avg 2011, 08:07

Cene so podobne in tudi na sejmu se vrtijo tu nekje, odvisno od proizvajalca in specifikacije semen. nasmeh
Alojzij
Alojzij
V.I.P.
V.I.P.

Število prispevkov : 1071
Datum registracije : 19/10/2010
Starost : 66

Nazaj na vrh Go down

Sejem malih živali v Grosupljem (vsako 3. soboto v mesecu) - Page 3 Empty Re: Sejem malih živali v Grosupljem (vsako 3. soboto v mesecu)

Objavlja  dires Pon 29 Avg 2011, 08:08

živjo


Najlepša hvala.

lp zelo vesel
dires
dires
Član
Član

Število prispevkov : 156
Datum registracije : 01/04/2010
Starost : 29

Nazaj na vrh Go down

Sejem malih živali v Grosupljem (vsako 3. soboto v mesecu) - Page 3 Empty Re: Sejem malih živali v Grosupljem (vsako 3. soboto v mesecu)

Objavlja  fooxxiie Čet 15 Sep 2011, 07:43

Mene pa zanima, če se tam v Grosupljem na sejmu najdejo tudi rejci kuščarjev? Zanimajo me predvsem VARANI.
fooxxiie
fooxxiie
Novi član
Novi član

Število prispevkov : 1
Datum registracije : 13/09/2011
Starost : 30

Nazaj na vrh Go down

Sejem malih živali v Grosupljem (vsako 3. soboto v mesecu) - Page 3 Empty Re: Sejem malih živali v Grosupljem (vsako 3. soboto v mesecu)

Objavlja  Alojzij Čet 15 Sep 2011, 08:09

fooxxiie je napisal/a:Mene pa zanima, če se tam v Grosupljem na sejmu najdejo tudi rejci kuščarjev? Zanimajo me predvsem VARANI.
Ne, na sejmu v Grosupljem do sedaj kuščarjev še nisem videl, sploh pa ne varanov. Sejem je namenjen bolj
perutnini in malim sesalcem. Prav gotovo je kdo med obiskovalci in razstavljalci tudi ljubitelj in lastnik kuščarjev, plazilcev, akvarijskih rib..., vendar za prodajo in rastavo teh živali najbrž potrebujejo drugačen prostor. nasmeh
Alojzij
Alojzij
V.I.P.
V.I.P.

Število prispevkov : 1071
Datum registracije : 19/10/2010
Starost : 66

Nazaj na vrh Go down

Sejem malih živali v Grosupljem (vsako 3. soboto v mesecu) - Page 3 Empty Utrinki iz včerajšnjega sejma v Grosupljem

Objavlja  Alojzij Sob 17 Sep 2011, 21:25

Včerajšnega sejma se je v lepem vremenu udeležilo kar lepo število obiskovalcev. Lastnike je zamenjalo
večje število pernatih prijateljev vseh vrst. Udeleženci so nakupili tudi veliko hrane in dodatkov za svoje živali.
Za pozitivno motivacijo tistim članom foruma, ki mislijo, da se na sejmu ne da prodati ali kupiti ptic, naj povem
včerajšni dogodek, ki sem mu bil priča. Nekdo je prinesel jatico letošnjih riževcev, še v mladostnem perju.
Še predno jih je lasnik postavil na razstavno mesto, se nas je zbralo okrog njega nekaj obiskovalcev, ki so nam
lepi sivo pastelni riževci padli v oči. Tisti trenutek je ptice že kupil novi lastnik, takorekoč brez pogajanj o ceni. nasmeh


Sejem malih živali v Grosupljem (vsako 3. soboto v mesecu) - Page 3 Img0617jpga



Sejem malih živali v Grosupljem (vsako 3. soboto v mesecu) - Page 3 Img0635jpgajpga

Sejem malih živali v Grosupljem (vsako 3. soboto v mesecu) - Page 3 Img0618jpga

Sejem malih živali v Grosupljem (vsako 3. soboto v mesecu) - Page 3 Img0624jpga
Alojzij
Alojzij
V.I.P.
V.I.P.

Število prispevkov : 1071
Datum registracije : 19/10/2010
Starost : 66

Nazaj na vrh Go down

Sejem malih živali v Grosupljem (vsako 3. soboto v mesecu) - Page 3 Empty Re: Sejem malih živali v Grosupljem (vsako 3. soboto v mesecu)

Objavlja  dires Sob 17 Sep 2011, 21:47

živjo


Sam še nisem bil na tem sejmu, a se ga v bližnji prihodnosti nameravam udeležiti. Rad pa bi tiste, ki prihajate, sodelujete redno vprašal koliko je kaj ponudbe za Staroholandske kapucine?


lp zelo vesel
dires
dires
Član
Član

Število prispevkov : 156
Datum registracije : 01/04/2010
Starost : 29

Nazaj na vrh Go down

Sejem malih živali v Grosupljem (vsako 3. soboto v mesecu) - Page 3 Empty Re: Sejem malih živali v Grosupljem (vsako 3. soboto v mesecu)

Objavlja  Alojzij Ned 18 Sep 2011, 06:10

Natančno za posamezno pasmo ti ne morem zagotovo odgovoriti. Razstavljalci prinesejo kar pač imajo.
Za staroholandskega kapucina sem prav v priročnik pogledal, da sem videl kako točno izgleda. Takih golobov
na sejmu nisem videl.
Prizadevam si , da bi skupaj z organizatojem, vse prinesene ptice poimenovali in napisali z pravilnimi imeni na
enotne estetske listke ali ploščice. Tako bi sejemska razstava postala učna pot zainteresiranih obiskovalcev
in članov našega foruma. Velikokrat tudi sam ne vem kako se imenuje posamezna ptica, predvsem tu mislim okrasno perutnino. Za tisto ptico, ki me posebej zanima ali mi pade v oči, se vedno pozanimam pri lastnikih. nasmeh
Alojzij
Alojzij
V.I.P.
V.I.P.

Število prispevkov : 1071
Datum registracije : 19/10/2010
Starost : 66

Nazaj na vrh Go down

Sejem malih živali v Grosupljem (vsako 3. soboto v mesecu) - Page 3 Empty Re: Sejem malih živali v Grosupljem (vsako 3. soboto v mesecu)

Objavlja  dires Ned 18 Sep 2011, 06:20



Najlepša hvala za odgovor. Vidim pa, da je že skrajni čas, da se sejma udeležim osebno in malo pogledam, če ne za pticami pa za hrano. Sprešujem pa zato, ker vem, da v Sloveniji ni prav veliko golobarjev s Straholandski kapucini. Verjetno si bo treba vzeti čas in iti na kakšen sejem v tujino... zelo vesel

lp
dires
dires
Član
Član

Število prispevkov : 156
Datum registracije : 01/04/2010
Starost : 29

Nazaj na vrh Go down

Sejem malih živali v Grosupljem (vsako 3. soboto v mesecu) - Page 3 Empty Re: Sejem malih živali v Grosupljem (vsako 3. soboto v mesecu)

Objavlja  Alojzij Ned 18 Sep 2011, 06:32

Na madžarskih sejmih slišim, da je res velika izbira različnih pasem golobov in drugih živali.
Redni obiskovalci pravijo da tam, "ni da ni" !!!! klicaj
Alojzij
Alojzij
V.I.P.
V.I.P.

Število prispevkov : 1071
Datum registracije : 19/10/2010
Starost : 66

Nazaj na vrh Go down

Sejem malih živali v Grosupljem (vsako 3. soboto v mesecu) - Page 3 Empty Re: Sejem malih živali v Grosupljem (vsako 3. soboto v mesecu)

Objavlja  dires Pon 10 Okt 2011, 02:48

živjo


Malo razmišljam, da bo ob obisku naslednjega sejma, v soboto, s seboj prinesel en par staroholandskih kapucinov(ki jih imam namen prodati ali podariti). Zanima me če se sploh splača, če bi bilo kaj zanimanja za te golobe?? Poleg tega pa me še zanima, če lahko svoje ptice prinese kdorkoli, rabiš zanje kakšne posebne papirje, porostor na sejmu?

lep pozdrav zelo vesel
dires
dires
Član
Član

Število prispevkov : 156
Datum registracije : 01/04/2010
Starost : 29

Nazaj na vrh Go down

Sejem malih živali v Grosupljem (vsako 3. soboto v mesecu) - Page 3 Empty Re: Sejem malih živali v Grosupljem (vsako 3. soboto v mesecu)

Objavlja  Alojzij Pon 10 Okt 2011, 06:02

Na sejem prinese ptice lahko kdor želi. Pri prihodu izpolniš obrazec s svojimi podatki
in vrsti ptice, ki si jo prinesel. Drugih stroškov ni. Ravno zato , ker ni nobene pristojbine se mi zdi smiselno, da
bi se sejma v čim večjem številu udeleževali. nasmeh
Alojzij
Alojzij
V.I.P.
V.I.P.

Število prispevkov : 1071
Datum registracije : 19/10/2010
Starost : 66

Nazaj na vrh Go down

Sejem malih živali v Grosupljem (vsako 3. soboto v mesecu) - Page 3 Empty Re: Sejem malih živali v Grosupljem (vsako 3. soboto v mesecu)

Objavlja  dires Pon 10 Okt 2011, 06:28



hvala za oodgovr, me pa zanima če je staroholandske kapucine sploh smiselno prinesti, ker se mi zdi , da je na trgu zelo malo povpraševanja ravno po tej pasmi ?


lp zelo vesel
dires
dires
Član
Član

Število prispevkov : 156
Datum registracije : 01/04/2010
Starost : 29

Nazaj na vrh Go down

Sejem malih živali v Grosupljem (vsako 3. soboto v mesecu) - Page 3 Empty Re: Sejem malih živali v Grosupljem (vsako 3. soboto v mesecu)

Objavlja  Alojzij Pon 10 Okt 2011, 06:39

Ravno zato je redko pasmo goloba ali druge ptice smiselno prinesti, ker se vendno najde kdo , ki mu je všeč
ravno dotična ptica ali jo celo išče.
Zato se kar pogumno odpravi na sejem, ne glede na to ali boš golobe prodal ali ne. nasmeh
Alojzij
Alojzij
V.I.P.
V.I.P.

Število prispevkov : 1071
Datum registracije : 19/10/2010
Starost : 66

Nazaj na vrh Go down

Sejem malih živali v Grosupljem (vsako 3. soboto v mesecu) - Page 3 Empty Re: Sejem malih živali v Grosupljem (vsako 3. soboto v mesecu)

Objavlja  dires Pon 10 Okt 2011, 06:43


Vredu. še enkrat hvala za pojasnilo, in upam, da se vidimo. zelo vesel
dires
dires
Član
Član

Število prispevkov : 156
Datum registracije : 01/04/2010
Starost : 29

Nazaj na vrh Go down

Sejem malih živali v Grosupljem (vsako 3. soboto v mesecu) - Page 3 Empty Re: Sejem malih živali v Grosupljem (vsako 3. soboto v mesecu)

Objavlja  dires Čet 13 Okt 2011, 06:26

živjo


Ker je nekaj že bilo govora o tem, kako bi se člani foruma na sejmu med seboj prepoznali, pa me zanima kako ste se odločili. Mislim da v pogovu na to temo ni bilo nič kaj konkretno zmenjeno.



lp zelo vesel
dires
dires
Član
Član

Število prispevkov : 156
Datum registracije : 01/04/2010
Starost : 29

Nazaj na vrh Go down

Sejem malih živali v Grosupljem (vsako 3. soboto v mesecu) - Page 3 Empty Re: Sejem malih živali v Grosupljem (vsako 3. soboto v mesecu)

Objavlja  Alojzij Čet 13 Okt 2011, 08:48

Vsi dogovori in pogovori na to temo se niso uresničili. Kdor redno spremlja forum hitro ugotovi, da
je aktivnih članov na forumu bolj malo, še mnogo manj jih je na sejmu v Grosupljem.Včasih se vprašam,
kje je vseh 600 registriranih članov in zakaj so se sploh registrirali, če marsikdo še enega članka ne napiše.
Osebno sem si precej prizadeval, da bi ideja zaživela v praksi, vendar se udeležujemo sejma samo
kot posamezniki in ne kot člani foruma. Temu primerno nas večina hodi po sejmu neopazno, drug mimo drugega.

Vsem rednim obiskovalcem sporočam, da se zaradi službenih obveznosti tokratnega
sejma tudi jaz ne bom mogel udeležiti. jokanje jokanje klicaj
Alojzij
Alojzij
V.I.P.
V.I.P.

Število prispevkov : 1071
Datum registracije : 19/10/2010
Starost : 66

Nazaj na vrh Go down

Sejem malih živali v Grosupljem (vsako 3. soboto v mesecu) - Page 3 Empty prepoznavnost

Objavlja  prlekj Čet 13 Okt 2011, 09:25

Jaz imam predlog: Kaj ko bi si člani foruma izdelali majice (ali kaj podobnega ) z enim lepim logotipom? Tako bi se na sejmu vsaj vedelo da si član in bi bilo spoznavanje lažje zelo vesel
prlekj
prlekj
Član
Član

Število prispevkov : 99
Datum registracije : 21/03/2011
Starost : 48

Nazaj na vrh Go down

Sejem malih živali v Grosupljem (vsako 3. soboto v mesecu) - Page 3 Empty Re: Sejem malih živali v Grosupljem (vsako 3. soboto v mesecu)

Objavlja  dires Pet 14 Okt 2011, 02:15



Se pridružujem ideji zelo vesel
dires
dires
Član
Član

Število prispevkov : 156
Datum registracije : 01/04/2010
Starost : 29

Nazaj na vrh Go down

Sejem malih živali v Grosupljem (vsako 3. soboto v mesecu) - Page 3 Empty Re: Sejem malih živali v Grosupljem (vsako 3. soboto v mesecu)

Objavlja  dires Pet 14 Okt 2011, 05:26

živjo



Imam še eno vprašanje in sicer, kaj mislite koliko bo jutri izbire, in ljudi na sejmu, glede na vreme, ki ni najbolse? Pa se... kdaj se sejem uradno zacne in do kdaj traja(ura)?


hvala in lp zelo vesel
dires
dires
Član
Član

Število prispevkov : 156
Datum registracije : 01/04/2010
Starost : 29

Nazaj na vrh Go down

Sejem malih živali v Grosupljem (vsako 3. soboto v mesecu) - Page 3 Empty Razstava ptic Grosupljem

Objavlja  Alojzij Pet 28 Okt 2011, 19:11

DVVP Grosuplje prireja razstavo ptic, v Gasilskem centru Grosuplje.
Razstava je odprta, danes 29. oktobra in jutri, v nedeljo, 30. oktobra, od 9 do 18 ure.
Vabljeni vsi ljubitelji ptic in člani foruma !!!
Alojzij
Alojzij
V.I.P.
V.I.P.

Število prispevkov : 1071
Datum registracije : 19/10/2010
Starost : 66

Nazaj na vrh Go down

Sejem malih živali v Grosupljem (vsako 3. soboto v mesecu) - Page 3 Empty Prepoznavnost

Objavlja  Joško Tor 01 Nov 2011, 06:29

prlekj je napisal/a:Jaz imam predlog: Kaj ko bi si člani foruma izdelali majice (ali kaj podobnega ) z enim lepim logotipom? Tako bi se na sejmu vsaj vedelo da si član in bi bilo spoznavanje lažje zelo vesel

Moderatorko Majo prosim, da nadgradi idejo o prepoznavnosti članov foruma (portala) v "živi izvedbi" in nam s tem namenom predstavi člansko priponko. Logotip, tekst, barvo, velikost... pripravi sama (te pravice ji ne smemo odreči) ali razpiše natečaj za izbiro in izdelavo na forumu. Če bo priponka "vžgala", si jo bomo rade volje nadeli na majico ali kakšno drugo prepoznavno oblačilo, kar naj bi bila naša naslednja poteza v tej smeri (prepoznavnosti).

Upam, da bo predlog možno udejanjiti in da ni le eden od tistih, za katere se reče, da je ideja sicer dobra, a...


Joško
Joško
V.I.P.
V.I.P.

Število prispevkov : 421
Datum registracije : 18/09/2010
Starost : 74

Nazaj na vrh Go down

Sejem malih živali v Grosupljem (vsako 3. soboto v mesecu) - Page 3 Empty Re: Sejem malih živali v Grosupljem (vsako 3. soboto v mesecu)

Objavlja  Thor Sre 14 Dec 2011, 02:58

Pozdrav.

A je ta mesec razstava že bila?

l.p.

Tomaž
Thor
Thor
Član
Član

Število prispevkov : 54
Datum registracije : 06/12/2011
Starost : 45

Nazaj na vrh Go down

Sejem malih živali v Grosupljem (vsako 3. soboto v mesecu) - Page 3 Empty Re: Sejem malih živali v Grosupljem (vsako 3. soboto v mesecu)

Objavlja  guest Sre 14 Dec 2011, 03:03

To soboto (17.12.2011) bo :bball:

Lp
avatar
guest
Član
Član

Število prispevkov : 83
Datum registracije : 25/04/2010
Starost : 74

Nazaj na vrh Go down

Sejem malih živali v Grosupljem (vsako 3. soboto v mesecu) - Page 3 Empty Re: Sejem malih živali v Grosupljem (vsako 3. soboto v mesecu)

Objavlja  Sponsored content


Sponsored content


Nazaj na vrh Go down

Stran 3 od 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Nazaj na vrh

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu